Bellaby: عکس از جمعیت در پل SpaceX برای راه اندازی توجه ما را اسیر — برای املاک

فلوریدا تودی | No comments

اوه.

که اولین واکنش من وقتی دیدم ما عکاس تیم Shortt عکس از جمعیت نزولی خاموش A. Max آبجو پل در تیتوسویل پس از تاریخی SpaceX نسخه ی نمایشی-2 پرواز پاک یکشنبه.

آن نگاه مانند بیش از حد بسیاری از مردم بیش از حد به هم نزدیک و بیش از حد به زودی به عنوان ما هنوز در حال مرور coronavirus بیماری همه گیر.

آنچه هرگز به من رخ داده است که تیم شده است که تیر پرتاب موشک جمعیت برای فلوریدا امروز پس از سال 1986 خواهد نیاز به صرف شب خود را مقابله با اتهامات در رسانه های اجتماعی است که او می خواهم جعلی عکس.

“ایده این است که من همیشه می خواهم که فراموش sickens من” تیم گفت: به عنوان او سوار به مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده به گرفتن عکس از خود را بازگشایی.

به عنوان تیم من و داشتند حرف زدند, ما هر دو توافق کردند که ما درک که در آن برخی از ترديدكنندگان آمده — حتی اگر ما نا امید شده توسط آنها.

چند هفته قبل از آن در یک داستان در مورد جمعیت و ناسا (به وضوح توجهی نشد) به درخواست مردم برای ماندن در خانه ما با استفاده از یک فایل عکس برای نشان دادن آنچه در جمعیت می تواند مانند. که عکس از حداکثر آبجو پل گرفته شده در جولای 8, 2011, از مشابه دیدگاه جمعیت جمع آوری شده برای نهایی شاتل پرواز.

برخی از مردم احتمالا نمی, نگاه نزدیک به اندازه کافی و شکل آنها از دیدن همان عکس دوباره. واقعیت این است که سال 2011 عکس تا به حال به مراتب بیشتر از مردم است.

بنابراین تیم و من هر دو درک چگونه ممکن است کسی اشتباه گرفته شود. در واقع یکی از همکاران ما حتی پیامک من جمعه شب پرسیدن چرا ما با استفاده از یک عکس قدیمی.

به عنوان روزنامه نگاران ما مؤمنان بزرگ در پرسیدن سوال و به دنبال به منظور بررسی اطلاعات است.

اما این یک چیز را به پرس و جو و کاملا دیگری برای اعلام “خبر جعلی” و چشم پوشی از تمام شواهد خلاف. شواهد مانند مردم با پوشیدن ماسک در عکس دیگر تلفن همراه تصاویر به اشتراک گذاشته شده که نشان داد یک شبیه صحنه و در نهایت حس مشترک.

بسیاری از مردم در جامعه می دانم تیم. در تیتوسویل او محلی بود (او تماس Viera صفحه اصلی در حال حاضر). آنها می دانند که خود را از تمامیت و یکپارچگی بنابراین فریادهای “خبر جعلی” مرطوب به سرعت یک بار آن را درک بود که در آن عکس نشات گرفته است. به علاوه اگر شما در فضای ساحل شما می دانید راه اندازی به خصوص بزرگ و مهم راه اندازی فریب مردم است.

اما یک چیزی که من اعتقاد دارم در به شدت همانطور که همه ما در فلوریدا امروز در حال شفاف در مورد روزنامه نگاری. شفاف تر ما می تواند بهتر.

برای ثبت: تیم در زمان عکس خود را با استفاده از نیکون D500 دوربین و لنز 80-200. در تیم کلمات که از یک لنز تله متوسط است که قادر نیست از نوع فشرده سازی از یک تصویر است که می تواند رخ دهد با لنزهای تله.

در اینجا چگونه آن را پایین رفت: تیم بود در حداکثر آبجو پل و “جمعیت نگه گرفتن بزرگتر و بزرگتر و فکر کردم:” من نمی خواهم در اینجا,'” تیم گفت.

علاوه بر آن نبود که حتی یک نقطه برای او را به انجام برسانند ماموریت خود. بله او می خواست جمعیت عکس های اما ما مانند جمعیت عکس که افراد جذب چهره های پشت سر خود را. پس از او در پشت جمعیت که سخت بود.

تیم شروع به حرکت کردن پل — و سپس راه اندازی scrubbed. و جمعیت که تا به حال تقسیم شده در شرق و غرب دو طرف پل به طور ناگهانی مخلوط را به یک غول ،

“من صادقانه شگفت زده چگونه بسیاری از مردم وجود دارد برای دیدن همه آنها را در آینده از روی پل” تیم گفت.

او سعی کرد به ماندن بگیرید پیش از ازدحام و hustled بازگشت به ماشین خود را در فضا مشاهده پارک. تلاش خود را برای ارسال چند عکس شک و تردید عمل به دلیل شپشو سیگنال. او در نهایت در بر داشت یک سیگنال مناسبی در خارج Wayback همبرگر و از آنجا فرستاده شده در عکس از پل.

در اینجا یک فول فریم ضبط نشان می دهد که بیشتر از موانع ساخت و ساز:

در حال حاضر یکی از چیزهایی است که به من زده به عنوان خوانده شده از طریق برخی از رسانه های اجتماعی در واکنش به Tim عکس بود که مردم اعلام “خبر جعلی” به وضوح می خواستم برای بی اعتبار ساختن تصویر برای برخی از دلیل.

سوال من این است: چرا ؟

با توجه به COVID-19 بحران آنها مختل محض عظمت و نزدیکی از جمعیت حتی اگر آنها در میان طرفداران دعوت همه اینجا به تماشای ؟ (برای ثبت: فلوریدا امروز نبود و در سرمقاله مردم خواست به دنبال ناسا مشاوره و اول ایمنی قرار دهید.)

شاید آنها می خواهم به جای متقاعد کردن خود یک تقلب بود که مرتکب با عکس به جای پذیرش این جمعیت تا به حال دارای عقاید که بزرگ ؟

من می دانم چه انگیزه آنها را به سوال این عکس صحت.

من نمی دانم ما منتظرش بوده ام و نه سال به تماشای انسان راه بازگشت به فضای ساحل. و هنگامی که فالکون 9 اعلام شد برای سوخت رسانی, من تا به حال برای متوقف کردن آنچه که من انجام شده بود (در خانه, کار از راه دور) چون چشمان من پر از اشک.

آن هیجان و خسته کننده اعصاب و من با غلبه بر تمام انواع احساسات از جمله فوق العاده ای حس حسادت که من نه در ما blockhouse در مرکز فضایی کندی, که در آن من به تماشای نهایی شاتل پرواز.

این راه اندازی چیزی است که ما تمام شده است در انتظار. این چیزی است که همه ما می خواهیم به جشن می گیرند.

و ما در حال گرفتن به انجام است که در این راه ما امیدوار بودیم.

اما وجود دارد راه امن به علامت این لحظه از جمله حفظ فاصله اجتماعی در مایل از سواحل فاصله در riverfront پارک و یا ایستاده در حیاط و یا در خیابان های محله. وجود دارد راه برای جمع آوری با خیال راحت در باز کردن رستوران ها و کسب و کار و نه نقض توصیه های اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اگر هیچ چیز دیگری, من امیدوارم که تیم را عکس به ما می دهد یک فرصت برای توقف و فکر می کنم قبل از ما به سر ما مشاهده نقاط در روز شنبه.

هدف باید به جشن و بدون قرار دادن خودمان و یا هر کس دیگری در جامعه ما در معرض خطر بالقوه.

مارا Bellaby توسط سردبیر اجرایی فلوریدا امروز. تماس با Bellaby در [email protected] و پشتیبانی محلی نگاری با عضویت در فلوریدا امروز در https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>