برنی ساندرز رسما تایید جو بایدن برای رئیس جمهور

مایدزرت | No comments

واشنگتن – سن. برنی ساندرز رسما تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای رئیس جمهور, فقط پنج روز پس از سناتور ورمونت به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری است.

“امروز من درخواست همه آمریکایی ها از من پرسیدن هر حزب دموکرات من درخواست هر مستقل من درخواست های زیادی از جمهوری خواهان به گرد هم می آیند در این کمپین برای حمایت از نامزدی که من تایید” ساندرز گفت: پس از پیوستن بایدن در یک کمپین livestream برای بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ساندرز به پایان رسید انتخابات ریاست جمهوری چهارشنبه گذشته یک روز پس از ویسکانسین اولیه. مبارزات انتخاباتی خود را شروع قوی به عنوان رای گیری اولیه شروع به قرار دادن در نزدیکی یا بالا در سه اولیه رای گیری در حالت مسابقات. اما بایدن انتخاباتی بود دوباره انرژی پس از تسلط پیروزی در کارولینای جنوبی پس از ناامید کننده ضرر و زیان در این مسابقات و معاون سابق رئیس جمهور ادامه داد: به دندانه دار کردن اولیه برنده است.

گام اول: انجام می شود.: گام اول: انجام می شود. با برنی ساندرز کردن جو بایدن می شود زودتر از حد انتظار شروع

بایدن که presumptive نامزد است متوسط بیشتر از ساندرز یک سناتور مستقل و خود-توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است. یکی از بزرگترین نقاط درگیری شده است مدیکر برای همه که ساندرز طولانی پشتیبانی و حمایت برای. بایدن اما پشتیبانی نمی کند مدیکر برای همه است و گفت که به جای او خواهد ساخت در پیشرفت از قانون مراقبت مقرون به صرفه.

“من فکر می کنم مردم در حال رفتن به شگفت زده می شود. ما از هم جدا هستند در برخی از مسائل اما ما بدجور در دیگران” بایدن در پاسخ به Sanders. “من قصد دارم به نیاز شما. نه فقط به برنده شدن در این کمپین اما به حکومت.”

ساندرز را تایید نمی بایدن هفته گذشته پس از سناتور ورمونت اعلام کرد او حذف شد از سال 2020 ریاست جمهوری اولیه. ساندرز به نام بایدن یک “مرد شایسته” اما اشاره او به ماندن در انتخابات در بسیاری از کشورها هنوز هم برگزاری انتخابات مقدماتی حزب در تلاش برای دندانه دار کردن “را به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان امکان پذیر است” پیش از کنوانسیون ملی دموکرات ها به “قادر به اعمال نفوذ قابل ملاحظه بیش از مشی این حزب و دیگر توابع.”

اما بایدن و ساندرز در روز دوشنبه آمد به عنوان یک جبهه متحد. بایدن اعلام کرد که این دو به طور مشترک تاسیس چندین سیاست کاری گروه — از جمله در اقتصاد, آموزش و پرورش, عدالت کیفری, مهاجرت و تغییر آب و هوا. آنها همچنین گفت: آنها معتقدند که یک عضو کابینه به تمرکز بر روی بیماری های همه گیر باید تاسیس شود.

“این گروه ها ساخته شده است تا از رهبران متفکر است که کار با برنی و برخی از آنها حمایت کرده اند من به عنوان به خوبی می شود.” “و این کار برای آنها به منظور توسعه خلاق ایده های جدید و طرح های پیشنهادی و ما به دنبال به جلو به چرخش که کار به تغییر مثبت برای کشور است.”

بیشتر: جو بایدن بزرگ بعدی تصمیم گیری: انتخاب همسر در حال اجرا

در طول livestream بایدن همچنین به طور خاص خواسته ساندرز برای افکار خود را در مورد مسائل خاص که معاون سابق رئیس جمهور باید آدرس به طور خاص با رای دهندگان. بایدن تلاش کرده است برای به دست آوردن حمایت قابل توجهی در میان افراد جوان که تا حد زیادی پشتیبانی ساندرز در اصلی.

“پس چه سیاست و چه سیاست های ما نیاز به آدرس برای نگرانی از این افراد جوان به دلیل من فکر می کنم آنها قرار داده شده است در پشت هشت توپ بیشتر از نسل ما بود و یا هر نسل در سال های اخیر سابقه” بایدن خواسته Sanders.

“این کاملا درست است جو و من خوشحالم که شما آماده هستید به تمرکز بر روی این موضوع آن را درست انجام دهید” ساندرز پاسخ داد. “و این است که نسل جوان و افرادی که در حال تجربه بحران و پس از بحران.”

بیشتر: بایدن woos تردید ساندرز حامیان با طرح های جدید در مدیکر بدهی وام دانشجویی

ساندرز تکرار است که او معتقد است که کالج ها و دانشگاه ها باید کمک درسی رایگان. زمانی که ساندرز خواسته بایدن برای خود آموزش و پرورش, سیاست, معاون سابق رئیس جمهور گفت که او در حال حاضر معتقد است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس که کالج ها و دانشگاه ها باید برای تمام درآمد پایین تر و خانواده های طبقه متوسط و خانواده های طبقه متوسط.

“آنها در حال رفتن به صورت یک بار که در آن آنها می رویم به دریافت پول برای رفتن حتی به ما دانشگاههای دولتی و یا قرض گرفتن پول می شود.”

بایدن که در بیانیه پایانی خود که او را به ادامه کار با ساندرز در طول انتخابات و فراتر از آن.

“من می خواهم به نزدیک گفت: برنی به عنوان جیل و من به شما گفتم و جین ما عمیقا سپاسگزار برای هر دو شما می شود.” “شما قرار داده ایم بهره در این کشور و نیاز به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بالاتر از همه چیز و برای که جیل و من سپاسگزار هستند.

“ما می دانیم که ما باید مسئولیت زیادی به ملاقات آن انتظار,” او به این نتیجه رسیدند. “ما همچنین می خواهم شما بدانید که من بسیار هیجان زده هستم برای انجام این کار با شما در ماه ها و سال های پیش رو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>