بیلی Mounger, نیکوکار, ‘معماری’ از امروز می سی سی پی به حزب جمهوریخواه می میرد 94

لدگر | No comments

بیلی Mounger, نیکوکار, وست پوینت فارغ التحصیل و اصلی معماری مدرن حزب جمهوری خواه در می سی سی پی روز جمعه درگذشت.

او 94.

“با عبور از بیلی Mounger ما دولت و ملت از دست داده اند و یک وطن پرست و یک جنگنده کار خالق یک نیکوکار و خیلی بیشتر. او یاد می شود به عنوان یکی از مهم ترین رهبران در توسعه سی سی پی, مدرن, حزب جمهوریخواه” به گزارش ایسنا ، راجر ترکه یا چوب کوتاه از می سی سی پی در بیانیه ای گفت.

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann به نام Mounger یک “می سی سی پی, آیکون” و “shaper از نظر ما دولت است.”

“او برگ میراث خود را از طریق فرزندان و نوه و نوه بزرگ و همچنین یک نمای کلی از چگونه همه ما باید در رفتار سیاسی ما مسئولیت” Hosemann گفت.

Mounger که گذشت در سنت دومینیک در بیمارستان جکسون بود که یکی از حامیان خود را از آلما ماده ایالات متحده آکادمی نظامی یا وست پوینت و به شدت سرمایه گذاری در برنامه های است که کمک به دیگران در راه خود را وجود دارد از جمله آکادمی نظامی دبستان مدرسه برنامه. Mounger الهام گرفته شده بود به کمک او زمان و منابع زمانی که او متوجه شد دانشجویان از می سی سی پی شد پشت همسالان خود گفت: Steve Guyton, دوست دیرین و نظامی و نماینده ترکه یا چوب کوتاه و در کنگره ایالات متحده مایکل مهمان.

Mounger منصوب شد تحت رونالد ریگان رئیس جمهور به هیئت بازدید کننده در وست پوینت که در آن او بعدها به عنوان رئیس. او همچنین در هیئت مدیره از قدیمی ترین انجمن فارغ التحصیلان در ایالات متحده, West Point, انجمن فارغ التحصیلان تشکیل شد و پس از جنگ داخلی بین سابق اتحادیه و کنفدراسیون سربازان به عنوان یک شکل از آشتی.

به عنوان یک عضو هیئت مدیره Mounger نظارت و حمایت از گذار از غرب نقطه از یک نر آکادمی به یکی که اجازه می دهد زن کادتها. که تغییر سیاسی و اجتماعی گفت: Guyton در نتیجه او ادامه داد: برای حمایت از سیاستمداران زن در می سی سی پی; برای اولین بار با احتمالی رژیم صهیونیستی است. سرهنگ امی پهلو و اخیرا با دادستان کل لین Fitch در. آخرین حضور عمومی در Fitch را افتتاح در ماه ژانویه است.

Fitch انتشار بیانیه ای صبح روز شنبه:

“می سی سی پی دهکدهای از دست داد درست سفیر دولت ما. از سیاست به کسب و کار به هنر آقای بیلی Mounger بود جلو و مرکز در تقریبا هر تلاش برای پیشبرد کشور ما و ایجاد احساس ما از جامعه است. من از صمیم همدردی به جان و خانواده خود را. خدا را به راحتی به قلب خود را در این زمان از دست دادن است.”

Mounger برگزار می شود یک سنت طولانی مدت از صحبت هر سال در آکادمی روز در مدیسون مرکزی دبیرستان. این روز زمانی است که تمام چهار نفر از اعضای, می سی سی پی در کنگره هیئت معرفی Mississippians به یکی از پنج آکادمی نظامی در آمریکا

“آن را در میان خود واقعی شادی” Guyton گفت. Mounger او گفت: آیا لمس و در تجارب خود را در آکادمی و خدمت به عنوان یک مربی به دانش آموزان به دنبال به دنبال رد پای خود.

“آقای Mounger بود که همیشه سرگرم کننده ترین سخنران در آکادمی نظامی گفت:” سابق کنگره گرگ هارپر.

“او عاشق وست پوینت و او عاشق امریکا مثل هیچ کس من تا کنون شناخته شده است. او واقعا می خواهد از دست رفته توسط همه کسانی که او را می دانستند به خصوص با خانواده من. او یک مرد بزرگ” هارپر گفت.

پس از فارغ التحصیلی از غرب نقطه Mounger شد یک بمب افکن با نیروی هوایی, پرواز B-29s و B-50s در دوران جنگ سرد.

Mounger در ادامه به حضور در دانشگاه اوکلاهما جایی که او به دست آورده در رشته مهندسی نفت. او برای اولین بار مشغول به کار در یک شرکت نفت و گاز قبل از تصمیم به سرمایه گذاری بر روی خود.

او موفقیت آمیز بود.

که با موفقیت و به او درجه زیادی از استقلال و به او اجازه ایجاد ستون های با نفوذ حزب جمهوری خواه در می سی سی پی در طول روز از یک دموکرات اکثریت.

“بیلی Mounger به معنای واقعی کلمه یکی از پدران بنیانگذار ما و حمایت ما قوی تا زمانی که او قادر گفت:” رئیس سابق می سی سی پی ایران جو Nosef.

Mounger نیز به شدت درگیر در هنر در می سی سی پی چیزی اعتقاد او باید بهتر شناخته شده در سراسر کشور. او شدیم و سرمایه گذاری در ایالات متحده آمریکا بین المللی باله رقابت در جکسون که در آن او به عنوان رئیس هیئت مدیره.

“بیلی زندگی یک ثروتمند زندگی طولانی تا آنجا که بسیاری از چیزهایی که انجام می شود انجام شده و سرمایه گذاری های گرفته شده گفت:” جکسون عضو شورای و رئیس جمهور گذشته وست پوینت جامعه از می سی سی پی اشبی Foote. Foote بود Mounger اتاقی در وست پوینت.

خزانه دار دولت دیوید McRae همچنین ارائه تسلیت خود را.

“یک کار خالق نیکوکار وست پوینت فارغ التحصیل و یک معمار مدرن حزب جمهوری خواه در می سی سی پی, بیلی Mounger را به یاد می آورد با آنچه که او ساخته شده است به عنوان به خوبی به عنوان او چگونه آن را ساخته شده است. او عمل را از وظیفه میهنی خود به ملت پایبند به اصول محافظه کار پشتیبانی و هنر و خدمت به عنوان یک مربی به بسیاری از. کتی و من گسترش ما عمیق ترین همدردی به جان و خانواده خود را. بیلی خواهد بود واقعا از دست رفته” او گفت:.

Mounger متولد جکسون در سال 1926. او زندگی می کردند در شهر برای بسیاری از زندگی خود را.

“او بسیار انجام شده اما بزرگ, دوست داشتن پدر, پدربزرگ و greatgrandfather. او یک روح و یک ایمان قوی به خداوند است. او به ما آموخت ارزش همیشه صادق بودن پرداخت بدهی های خود و مسئول اعمال خود” گفت که پسرش بیلی Mounger دوم.

خدمات مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد ظهر چهارشنبه در اولین کلیسای پروتستان در جکسون.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>