بیلی رید وطن مورد علاقه در فلورانس, آلاباما,

لدگر | No comments

در استودیوی خود در فلورانس Ala., بیلی رید طرح لباس های مجلل با یک laidback نگرش مردان و زنان از جمله ستاره مانند ویل اسمیت و دانیل کریگ. متولد در لوئیزیانا رید دیده می شود فلورانس تغییر پس از او وجود دارد نقل مکان از شهر نیویورک پس از 9/11.

“شما می توانید شلیک توپ در خیابان اصلی در یک شنبه شب و ضربه زدن به هر چیزی در حدود 15 سال پیش گفت:” در مورد فلورانس “و در حال حاضر دوشنبه شب شما می توانید یک فضای پارکینگ.”

مواد غذایی مهم برای رید. او میزبان سرآشپزها در فروشگاه ها. او ایجاد پیراهن و کلاه برای betadeltasigmas داد. و او طول می کشد خلاق با الهام از پخت و پز.

“شما نمی توانید به خوبی سس گوجه فرنگی اگر ندارید گوجه فرنگی خوب است. ما نمی توانیم یک دست کت و شلوار و مگر ما بزرگ پارچه” رید گفت. “که در آن دیدار ما این است که آنها در حال ساخت چیزی که در آن مواد خام در واقع مهم است.”

اگر شما می آیند به فلورانس رید توصیه شما را متوقف و توسط یکی از رستوران های مورد علاقه:

Odette

آنها با استفاده از تقریبا تمام مواد تشکیل دهنده محلی. منو به طور مداوم تغییر, اما وجود دارد سازگار چیز را در منوی خود را مانند چیزبرگر. آنها این کار را با پیاز کاراملی. آنها را به نان است. آنها خود را سس گوجه فرنگی. من قطعا تا به حال چیزبرگر بار بیشتر از من می توانید تعداد دفعات مشاهده. نوار احتمالا بیشترین عمق و وسعت بوربن من دیده ام در امریکا است.

120 N. دادگاه St. 256.349.5219

Yumm تایلندی سوشی و فراتر از آن

سوشی فوق العاده است. آنها این تند و سالاد میگو که فقط زنجیره ای. قبل از Yumm وجود دارد هیچ جایی در کل این منطقه ای که من می تواند دریافت غذا تایلندی. نه تنها آن است که در حال حاضر در دسترس, اما این فوق العاده است. در یک شهر کوچک تغییر نمی آید سریع می باشد. بنابراین شما ببینید, این سنگ پله.

117 N. دادگاه St. 256.349.2074

Rivertown قهوه Co.

آن را احساس می کند مانند یک کمی گوشه کافی شاپ در بروکلین. محلی به طور مستقل متعلق به فوق العاده قهوه. بیشتر سوپ و ساندویچ و صبحانه. سوپ گوجه فرنگي و muffuletta پانینی فوق العاده هستند. آن واقع در مرکز شهر پس از آن مرتب سازی بر اساس محلی کوچک پاتوق.

117 N. حوزه علميه سنت 256.765.7128

Trowbridge را

این یک فروشگاه نوشابه شده است که در اینجا برای 101 سال و قیمت باید به سختی تغییر کرده است. برای هر ساندویچ نان می رود در کره چرخ و سپس آنها نوع کوره آن را واقعا سریع است. آنها نیز خود را در آناناس, پرتقال, شربت, اما من دوست دارم با کره و گردو شخصا.

316 N. دادگاه St. 256.764.1503

بانیان Bar-B-Q

آن را بیشتر برای رفتن به محل معروف برای گوشت خوک کشیده و سالاد کلم. هنگامی که شما سفارش ساندویچ, شما می توانید آنها را به صورت “خارج از گوشت است.” آنها به شما یک کمی از ترد بخشی از پوست است. آن است که کمی مانند “Seinfeld” سوپ نازی قسمت. شما می خواهید به در بهترین رفتار خود را. من بدست خیره وجود دارد یک زن و شوهر از بار و پس از آن او در زمان من تصویر کردن دیوار.

901 W. کالج سنت 256.766.3522

بازدید billyreid.com برای دیدن رید آخرین مجموعه و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خود سالانه بزم که به ارمغان می آورد گروههای راک و سرآشپزها به فلورانس هر ماه اوت است.

اخبار راهنمایی کنید ؟ داستان ایده ها ؟ سوال ؟ تماس خبرنگار تاد قیمت در 504-421-1542 یا ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>