تلخ و شیرین آزادی: Riverside County اهل بیت تست مثبت برای coronvirus روز مادر برنده خود را انتشار

مایدزرت | No comments

پنج شنبه بود و روز لوسی Holguin شده بود انتظار بیش از چهار سال برای.

او پسر اسکار Holguin منتشر شد از Riverside County jail سیستم به خدمت شش ماه آخر دوران محکومیت خود را در خانه بازداشت و پس از بیش از یک سال از درخواست های مکرر برای آزادی.

لوسی دریافت غیر منتظره تماس سهشنبه درخواست اگر او مایل به انتخاب کنید تا به او و خانه او را به عنوان بخشی از یک برنامه صدور حکم جایگزین که در آن او می تواند نظارت برای چند ماه آینده.

او به سرعت به توافق ترتیبات ساخته شده با نوه اش برای سوار شدن و مشتاقانه در انتظار جایزه اسکار انتشار است که برنامه ریزی شده بود ظهر پنجشنبه.

اما ساعت 8 صبح او دریافت بیشتر خبر غیر منتظره. معاون زد و به او گفت که اسکار Holguin مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus پس از او می خواهم به ایجاد یک تب روز قبل از. صبح روز پنجشنبه خود را نتایج آزمون آمد — مثبت است.

معاون گفت که او نمی باید او را پسر. در حال حاضر که او می خواهم آزمایش مثبت او می تواند اقامت در زندان است.

“جهنم نه زندان است و نه میخوام دفن یکی دیگر از فرزندان من,” او گفت:.

کنار رودخانه شهرستان را اهل بیت ميزان عفونت را افزایش می دهد

یکی از لوسی Holguin دیگر فرزندان جورج Gonzalez درگذشت در سال 2015 از یک آنوریسم در حالی که زندانی در Larry D. Smith Correctional Facility در بانینگ. مرگ او یکی از دلایل لوسی شده است تا با انگیزه در تلاش خود را برای دریافت جایزه اسکار منتشر شده از زندان شهرستان سیستم — شروع coronavirus وجود.

Riverside County مقامات بهداشتی گزارش روز پنج شنبه که 132 نفر از زندانیان خارج از حدود 3,200 زندانیان در این شهرستان پنج زندان — آزمایش مثبت, افزایش چهار, از شنبه. در همه 84 زندانیان را بازیافت. شده اند وجود دارد هیچ گزارش از هر زندانی مرگ و میر و مقامات نه در پاسخ به درخواست های مکرر برای اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از زندانیان تست شده اند.

اهل بیت طرفداران و اعضای خانواده این زندانی ابراز نگرانی قابل توجهی بیش از میزان زندانیان شهرستان که آزمایش مثبت برای ویروس — حدود 39 از هر 1000 زندانیان بیمار هستند و یا بهبود از بیماری است.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از مردم در حال مبارزه برای دریافت عزیزان خود منتشر زود است.

در روز پنج شنبه به عنوان او ایستاده بود در خارج از مادرش برمودا دونس خانه به زودی پس از برداشت از Larry D. Smith Correctional Facility که در آن او می خواهم منتقل شده از زندان شهرستان در Indio یک روز پیش از اسکار Holguin گفت که او احساس در سلامت خوب است. او عینک یک ماسک آیا به عنوان دیگر اعضای خانواده که در فاصله ایستاده.

“من میخوام در قفل کردن او گفت:” با خنده. “من انتظار آن را پاک ماندن و مطمئن شوید که دریافت نمی کنم هر کسی که مریض است.”

Holguin, 45, که در حال حاضر در 14 روز قرنطینه در یکی از مادر خود را در اتاق خواب توصیف قبلی 24 ساعت به عنوان سورئال.

او نشسته بود در واحد خود را در Indio Correctional Facility در روز سه شنبه بسیار شبیه او بوده است گذشته چهار و نیم سال پس از خود 2015 اعتقاد به تقلب در زمانی که معاون متوقف شود خارج.

“هی, Holguin, you wanna go home?” معاون فریاد زد: از طریق یک دریچه در درب.

Holguin گفت که او فکر آن را یک شوخی بود و مطمئن نیستید که چگونه به پاسخ.

“بله البته من می خواهم به خانه بروم” او گفت:.

معاون گفت: مادر او خواهد بود تماس گرفته و مسئولان را ترتیب او را آزاد کند. او سپس توصیه به شروع به آماده شدن.

عصبی انفرادی شب

تا زمانی که او در واقع راه می رفت از تسهیلات در, ممنوعیت, Holguin گفت: او انتظار می رود گفت: این طرح به نام خاموش با توجه به برخی از فنی. هنوز هم او جلوتر رفت و آمادگی خود را برای انتشار.

Holguin گفت که او رانده شده از واحد خود را در Indio تادیبی تسهیلات به Larry D. Smith تسهیلات. او تا به حال شده احساس خوبی برای یک زن و شوهر از روز, او گفت:.

زندان پرسنل در زمان متوسط شنبه شب و مشخص شد او یک تب 100 درجه مقامات و سپس انجام یک COVID-19 سواب آزمون در او قرار داده و او را در انزوا.

“فقط من شانس من را در انزوا همراه بود که کثیف” Holguin گفت. “توالت شکسته شد آن آب گرفتگی کل ردیف بعد از من برافروخته است.”

او صرف عصبی و شب در تلاش برای به خواب با کثافت هنوز هم تعجب اگر او واقع می شود منتشر شد.

زمانی که معاون آمد به او در صبح Holguin گفت: او خواست اگر او هنوز هم “OK با رفتن به خانه.”

“بله چرا؟” Holguin پرسید. “”از آنجا که شما در حال مثبت’ معاون به من گفت.”

او هنوز به توافق منتشر خواهد شد اما گفت: ترس در زمان بیش از.

“شما وحشت مرد شما نمی دانید که چه چیزی را به انجام,” او گفت:. “شما نمی دانید که اگر بدن شما به اندازه کافی قوی است. هنوز هم وجود دارد بسیار ما نمی دانیم که در مورد این بیماری است.”

‘حکم اعدام’

او با توجه خیابان لباس و در ساعت 9 صبح رانده شده در یک بینام گشت وسیله نقلیه که در آن او خواهد بود منتشر شده توسط معاون پوشیدن hazmat کت و شلوار و یک ماسک ضد گاز.

مدارک ارائه شده به او نشان می دهد او منتشر شده به کلانتر بخش رودخانه صدور حکم جایگزین برنامه برای نظارت الکترونیکی.

لوسی Holguin, 69, گفت: پنج تلاش های قبلی برای به دست آوردن پسرش به انتشار این برنامه محروم بودند. بدون توضیح داده شد دیگر از او واجد شرایط نیست.

رودخانه شهرستان کلانتر پاسخ نمی دهند بلافاصله به صحرا خورشید درخواست برای روشن شدن در آن انکار لوسی Holguin قبلی درخواست و چرا پسرش آزادی در روز پنج شنبه رسما اعطا شده است.

Holguin گفت: او معتقد است که او تا به حال coronavirus برای حدود یک هفته اندازه گیری که چگونه بسیاری از زندانیان دیگر در اطراف او بیمار شده است.

او گفت که زمانی که او در سمت چپ در روز چهارشنبه وجود دارد 25 زندانیان در واحد خود را در Indio او محسوب 16 بستری و به نظر می رسد می شود بسیار بیمار است.

“این بد در آن وجود دارد, اما آن را به بدتر” او گفت:. “وجود دارد که بچه ها در آن وجود دارد با آسم از بچه ها که مصرف دارو برای فشار خون بالا, آنها واقعا نگران سلامت خود را.”

وی افزود: آنها می ترسند از مواجهه با واقعیت بیماری در حالی که بخش مردد به آنها را مورد آزمایش قرار. حتی اگر آنها احساس خوبی به او گفت: برخی از زندانیان می ترسند به قرنطینه می شود و با کسی که آن را دارند و یا جدا برای مقدار نامحدود از زمان.

Holguin گفت: روحیه در میان زندانیان کم باقی مانده است, نه تنها به دلیل ویروس اما به دلیل آنچه که آنها درک به عنوان کلانتر سنگدلانه بی توجهی به سلامت خود و رفاه.

“اگر شما نمی خواهید به قرارداد این ویروس در حالی که شما در بازداشت هستند, آیا شکستن قانون” بیانکو گفت: از این ویروس بالقوه گسترش در زندان به سیستم در طی یک کنفرانس خبری در مارس 2.

اسکار Holguin گفت: این نظرات را زندانیان احساس بیانکو “است که اساسا ما همه یک حکم اعدام است.”

نگرانی جدید

Holguin گفت: شادی خود را در مورد آزادی او از زندان شهرستان است که در حال حاضر خو تازه کشف شده خود را نگران سلامت مادر خود را که سن و سال قرار می دهد و او را در معرض خطر باید او قرارداد ویروس.

“این یک معجزه است که این اتفاق افتاده است که من هستم,” او گفت:. “اما من نمی خواهم به مادر من بیمار است. او سخت کار می کرد تا او را متوقف نمی کند.”

لوسی Holguin گفت: او را با تمرکز در کوتاه مدت و گرفتن اسکار یک N95 ماسک و نگه داشتن او را در قرنطینه.

“من نمی توانم وانمود کنم که آن را نمی ممکن است برای من برای گرفتن این,” او گفت:. “اما من موافقت او را به خانه آورد. حداقل او را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>