Black Lives Matter: هتیزبرگ راهپیمایی به دنبال راه های از گذشته و مدنی

لدگر | No comments

زیر را در صدای پای مدنی که قبل از آنها معترضان پر از خیابان های مرکز شهر هتیزبرگ شنبه بعد از ظهر.

“من امیدوارم که برای به انجام رساندن است به منظور بالا بردن آگاهی از برخی بی عدالتی در جامعه ما” گفت ایمانی استیون یکی از سازمان دهندگان از زندگی ماده مارس با هتیزبرگ جامعه اقدام ائتلاف. “ما نیاز به تغییر. برخی از مردم ممکن است شناخته شده اند این بی عدالتی اتفاق افتاده به دلیل این است که دوست داشتنی شهر است.”

اعتراضات صورت گرفته در سطح ملی و بین المللی پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس در مه 25. فلوید درگذشت و پس از یک افسر برگزار شد او را با قرار دادن زانو خود را در پشت فلوید گردن برای تقریبا نه ساعت.

هتیزبرگ آوریل تا شنبه شد آخرین چندین راهپیمایی وحدت پیاده روی و تظاهرات که برگزار شده است در سراسر, می سی سی پی.

“این اعتراضات شده اند قادر به برجسته کردن بی عدالتی در کشور ما” استیون گفت. “ما فقط می خواهم به منظور بالا بردن آگاهی در دولت ما.”

استیون با استفاده از یک اعتراض های اخیر در نزدیکی گلبرگ به عنوان مثال. او گفت: قبل از رفتن او آگاه بود از مرگ مارک دیویس. دیویس از لوئیزیانا ضرب گلوله کشته شد توسط یک گلبرگ افسر پلیس در سال 2017 در یک درگیری پس از یک توقف ترافیک. خانواده ظ عمدی کت و شلوار.

“من بسیار پرشور در مورد عدالت اجتماعی” استیون گفت. “من دوست دارم وجود دارد که یک روز وقتی که من می تواند به نوبه خود در تلویزیون بدون دیگری سیاه, نفر کشته شدند. آن را بسیار خسته کننده است.”

همگرا در نزدیکی دادگاه راهپیمایان آمد دو راه — هر دو از اهمیت تاریخی. یکی مارس آغاز شد و در ورنون Dahmer پارک. Dahmer شد یک فعال حقوق مدنی بود که در یک زمان رئیس جمهور فارست فصل شهرستان از NAACP. او به قتل رسیده توسط Ku Klux Klan اعضا در سال 1966.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

دیگران راهپیمایی بر روی تلفن همراه خیابان که در آن سیاه و سفید زندگی می کند مهم بود نقاشی در پیاده رو جمعه.

“این یکی از راه های که آزادی تابستان معترضان خواهد مارس را برای رسیدن به این دادگاه” استیون گفت. “آنها اعتراض در روز آزادی Jan. 24 سال 1964 اعتراض به آنها اجازه می دهد مردم را به رای دادن.”

حمل علامت به تصویر می کشد سیاه و سفید عیسی Brandiilyne Mangum-عزیز پاستور جاشوا نسل کلیسا در هتیزبرگ گفت: او با حضور در این تظاهرات به دلیل اعتقادات مذهبی.

“کلیسای ما این است که استقبال برای همه” Mangum-عزیز گفت. “ما می خواهیم همه را به درک که تا زمانی که ما برادران و خواهران محترم هستند و تا زمانی که آنها با هم برابر هستند تا زمانی که آنها می تواند راه رفتن در اطراف و نه ترس برای زندگی خود را پس از آن ما در حال انجام کاری در حق ما کاملا حق انجام کاری.

“من می خواهم مردم به درک که عیسی مسیح اعتراض کردند. عیسی بدبختانه جداول در مواجهه با بی عدالتی است. این چیزی است که مسیح انجام داد. او نه فقط به نظاره نشست و یک مصلح و خوب کمی عیسی. این نیست که عیسی مسیح بود. عیسی مسیح آمد به پاره کردن یک سیستم است که مردم مظلوم نژاد پرست سیستم جنسیتی سیستم یک سیستم مذهبی بود که ظالمانه و کنترل. اگر من نظاره نشست و هیچ چیز نمی توانم خودم را پیرو مسیح است.”

راه رفتن با دوستان, وضعیت, دانشگاه, دانش آموز Daqan اسمیت از برانکس, نیویورک, گفت این غم که همه چیز را به این نقطه, اما او خوشحالم که در اعتراض.

“آن بوده است مدت زمان طولانی” اسمیت گفت. “چیزهایی مانند این نیاز به قرار داده می شود در این پلت فرم.

“ما در اینجا اعتراض همه بی عدالتی های اجتماعی و نه فقط خشونت پلیس — چیزهایی مانند نژادپرستی و تبعیض است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ثبت نشده. چیزهایی مثل این نیاز به به نور آمده است. آن را غم انگیز همه چیز مورد نیاز برای رسیدن به این. مردم نیاز به باز کردن چشم خود را.”

این داستان ممکن است به روز رسانی.

مخفی Bonelli و سارا وارناک کمک به این گزارش.

تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>