سیاه پرستاران راک بنیاد شکایت بنیانگذار

لدگر | No comments

سیاه پرستاران سنگ پایه و اساس برنده موقت سفارش محدود در برابر موسس آن در دادگاه فدرال در می سی سی پی.

Romeatrius نیکول خزه تاسیس سیاه پرستاران راک بنیاد در سال 2015 در حالی که زندگی در گولفپرت می سی سی پی. این بنیاد خیریه ارائه خدمات پزشکی به نیازمندان آفریقایی آمریکایی ها در سراسر ایالات متحده ارائه می دهد کمک هزینه های تحصیلی به دانشجویان پرستاری, مختصات یک شبکه از پرستاران سراسر کشور به منظور تسهیل در جامعه توسعه و پروژه های داوطلب در جوامع محلی و ارائه می دهد دوره های آموزش مداوم.

این بنیاد همچنین به عنوان شناخته شده سیاه پرستاران سنگ است باور به بزرگترین اقلیت انجمن پرستاری در ایالات متحده آمریکا به نمایندگی از 174,000 آفریقایی پرستاران و دانش آموزان از ایالات متحده آمریکا و کانادا و کارائیب شرقی ژاپن و آلمان با توجه به سوابق دادگاه.

زن شکایت Delta Air Lines: می سی سی پی زن شکایت Delta Air Lines بیش از رفع خستگی سبد خرید تصادف

خزه 40 کودک از یک مادر متولد شده و به فقر است. او سخت کار کردم سه درجه از جمله (Ph. D شد و عمده در ایالات متحده نیروی هوایی با توجه به سند دادگاه.

اما همه چیز شروع به باز کردن زمانی که خزه متهم شد و التماس کرد گناه را به مراقبت های بهداشتی تقلب در سال گذشته در اوکلاهما که در آن او در حال حاضر زندگی با خانواده اش.

خزه استعفا داد به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت از پرستاران بنیاد پس از شفاعت از گناه و در حال حاضر پایه و اساس است متهم خزه از ربودن پایه و اساس وب سایت حساب های رسانه های اجتماعی و سایر حقوق مالکیت معنوی و حساب پس از استعفا و برگزاری آن موارد برای باج.

در میان چیزهای دیگر, خزه به طور کامل غیر فعال این بنیاد حضور آنلاین است که باعث آسیب های جبران ناپذیر و با گذشت هر روز به پایه و اساس با توجه به پایه و اساس.

“موقت ضابط سفارش و دستور مقدماتی لازم برای حفظ وضعیت موجود و جلوگیری از آسیب های جبران ناپذیر” بنیاد وکیل دیوید تیلور از پنساکولا گفت: در دادگاه مقالات.

ایالات متحده منطقه قاضی سول Ozerden از می سی سی پی اعطا بنیاد درخواست جولای 13 به صورت موقت ضابط سفارش و دستور مقدماتی در برابر خزه جلوگیری از تداخل با بنیاد استفاده و یا ثبت هر علامت تجاری, نام تجاری, نام دامنه, آدرس ایمیل, حساب رسانه های اجتماعی, نام, نام کاربری و یا نام دیگری که شامل یا شامل “سیاه پرستاران سنگ است.”

خزه رسیده از طریق تلفن, شنبه, اشاره سوال به وکیل او. او وکیل براد هاریجان می از نیواورلئان در بیانیه ای گفت: “دکتر خزه پدیدآورنده سیاه پرستاران راک علامت تجاری و حضور در رسانه های اجتماعی. به طور طبیعی ما مخالف با اتهامات عجیب و غریب در شکایت است. این است که ساده و علامت تجاری اختلاف و ما نگاه رو به جلو برای حل و فصل این موضوع در شایستگی.”

خزه برنامه ریزی شده است به محکوم Aug. 10 در مراقبت های بهداشتی مورد تقلب.

خزه یک پرستار و نیروی هوایی عمده مستقر در پایگاه نیروی هوایی ونس در اینید اوکلاهما مجرم جنایی تقلب در مراقبت های بهداشتی که در آن او پذیرفته رشوه اشاره TRICARE ذینفع به داروخانه تجهیز مرکب, مواد مخدر, U. s. دادستان Timothy J. سقوط غرب منطقه اوکلاهما در بیانیه ای گفت: در سال گذشته است.

با توجه به سوابق دادگاه واصل در سپتامبر. 30, 2019, خزه بینی و دریافت $73,823.06 در بازگشت برای ارجاع به ترکیب داروخانه ها مربوط به افراد تحت پوشش TRICARE یک برنامه بیمه درمانی برای ارتش ایالات متحده است.

خزه اعتراف کرد که در حالی که او شاغل در واحد پزشکی در ونس AFB او به اعضای نظامی قبل از چاپ نسخه ای پد و ناشی از آنها به درخواست خود پزشکان خاص و داروهای مرکب. خزه اعتراف کرد او سپس ارسال نسخه و یا ناشی از آنها را به فرستاده خاص داروخانه ها. خزه اعتراف کرد او پرداخت بازخوردی بود که یک درصد از ناخالص بازپرداخت داروخانه ها دریافت از TRICARE برای پر کردن نسخه دادستان فدرال گفت.

خزه چهره یک جمله حداکثر پنج سال زندان و جریمه نقدی تا 250.000 دلار است. به عنوان یک نتیجه از او در مورد درخواست او موافقت به پرداخت $622,459 در اعاده به TRICARE کل مبلغ رشوه دریافت ارجاع طرح. همچنین او به توافق جریمه اقامت خود در اینید یک سال 2016 پورشه کاین و 2000 Fleetwood سرعت فلش.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>