بلومبرگ به پایان می رسد پیشنهاد خود را برای حزب دموکرات نامزدی تایید جو بایدن

مایدزرت | No comments

واشنگتن – سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار که شروع به پریدن کرد به 2020 انتخابات در اواخر ماه نوامبر به پایان رسیده ریاست جمهوری خود را پیشنهاد با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

در بیانیه روز شنبه, بلومبرگ گفت: ماندن در مسابقه خواهد آن را مشکل تر برای دموکرات ها به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من معتقد به استفاده از داده ها برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری. دیروز نتایج نماینده ریاضی تبدیل شده است تقریبا غیر ممکن است – و ماندگار مسیر به نامزدی دیگر وجود ندارد” بلومبرگ بیانیه بخوانید. “اما من باقی می ماند و با چشم باز در مورد من فارغ هدف: پیروزی در ماه نوامبر. نه برای من بلکه برای کشور ما است. و بنابراین در حالی که من نمی خواهد نامزد من نمی خواهد راه رفتن به دور از سیاسی مهم ترین مبارزه زندگی من است.”

بلومبرگ گفت که او با قرار دادن حمایت خود را پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که موفق به کسب اکثریت متحده در روز سه شنبه و اصلاح خود frontrunner وضعیت.

“من همیشه بر این باور بودند که شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع می شود با اتحاد پشت سر نامزد با بهترین شات به آن را انجام دهد. پس از رای دیروز روشن است که نامزد دوستم و آمریکا, جو بایدن” بلومبرگ گفت.

جو بایدن سه شنبه: چگونه جو بایدن roared و برگشت در سوپر شنبه و آنچه در آن به معنی برای آینده مسابقات با برنی ساندرز

در پاسخ بایدن تشکر بلومبرگ برای “کار خستگی ناپذیر در همه چیز از تفنگ ایمنی اصلاحات به تغییر آب و هوا.”

“این مسابقه ای است بزرگتر از نامزدها و بزرگتر از سیاست” بایدن گفت: در یک صدای جیر جیر. “این در مورد شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را با کمک ما میخوایم آن را انجام دهد.”

بلومبرگ ، 78 که فوربس تخمین زده است که ارزش بیش از $64 میلیارد و آخرین دموکرات برای پرش به شلوغ اولیه زمینه است. او با استفاده از ثروت خود را به سعی کنید برای غلبه بر معایب آمد که با ورود به اواخر مانند ساخت آن را به هر یک از اصلی بحث در 2019 و مخالفان خود را’ ماه-سر بلند شروع مبارزات انتخاباتی.

آگهی ردیابی شرکت, تبلیغات, تجزیه و تحلیل بلومبرگ گفت: این کمپین بود که بالاترین هزینه های مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از همه زمان بیش از رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2012 مبارزات انتخاباتی که در مجموعه قبلی کمپین صرف ثبت بیش از $338 میلیون. بلومبرگ صرف بیش از که از پول خود را در مبارزات انتخاباتی خود. آگهی ردیابی شرکت, تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: سابق شهر نیویورک شهردار صرف در مجموع $558 میلیون در تبلیغات در طول زمان خود را در مسابقه.

بلومبرگ قرار دادن بسیاری از منابع خود را به سوپر شنبه به جای چهار اولیه رای گیری متحده است.

اما بلومبرگ عملکرد سهشنبه کافی نیست. او برنده American Samoa, اما اسیر فقط 44 دموکراتیک نمایندگان نزدیک به اندازه کافی برای به چالش کشیدن مجموع از بایدن (453) و بهداشت ، برنی ساندرز (382).

بیایید رای: زمانی که در حال 2020 انتخابات ریاست جمهوری مقدماتی?

بلومبرگ نمی شد با کمک دو بحث عملکرد است که به طور گسترده ای در نظر گرفته abysmal.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به پایان بلومبرگ انتخاباتی با در نظر گرفتن یک شات در او.

“من می تواند به او گفته اند که او را از آنچه در آن طول می کشد و او را نجات داد خود را از یک میلیارد دلار هزینه واقعی,” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “در حال حاضر او را به ریختن پول به خواب آلود جو کمپین امید برای نجات چهره. آن کار نخواهد کرد!”

بلومبرگ برای اولین بار اعلام کرد نامزدی خود را در Nov. 24 پس از هفته ها گمانه زنی است که او را به پرش. چند رسانه ای گزارش منتشر شده در ماه اکتبر گفت: بلومبرگ شد دوباره تصمیم خود را به اجرا برای رئيس جمهور گفت: در ماه مارس که او را به اقامت در خارج از مسابقه به خاطر او بود “clear-eyed در مورد دشواری برنده نامزدی حزب دموکرات در چنین شلوغ میشه.”

در ماه نوامبر بلومبرگ مشاور Howard Wolfson گفت: شهردار سابق بود “به طور فزاینده ای نگران آن است که زمینه های کنونی از نامزدها را به خوبی می چرخاند” به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. حتی قبل از اینکه رسما اعلام نامزدی خود را بلومبرگ در Nov. 8 واصل مدارک به اجرا در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در آلاباما.

“من در حال اجرا برای رئیس جمهور به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بازسازی امریکا” بلومبرگ گفت: در بیانیه ای در وب سایت کمپین زمانی که او اعلام کرد پیشنهاد خود را.”ما نمی توانیم چهار سال بیشتر از رئیس جمهور تهمت را بی پروا و غیر اخلاقی اقدامات است. او نشان دهنده یک تهدید وجودی برای کشور ما و ارزش های ما. اگر او برنده دیگری در روابط ما ممکن است هرگز بازیابی از آسیب است.”

بلومبرگ برای اولین بار در انتخاب شهردار به عنوان یک جمهوریخواه در سال 2001. او انتخاب خواهد شد به عنوان یک جمهوری خواه دوباره در سال 2005 اما دو سال بعد در سمت چپ ، او مستقل بود زمانی که او انتخاب خواهد شد در سال 2009.

شهردار سابق مبارزه مجادلات بیش از گذشته خود سخنان در مورد نژاد و جنسیت و عدالت کیفری منتقدان و رقبا در مقدماتی حزب دموکرات زمینه ناودان به عنوان نژادپرست جنسیتی و رد صلاحیت بالاتر ،

خط حمله: از توقف و frisk’ به نظرات در مورد زنان بلومبرگ مواجه انتقاد

کمک: ویلیام کامینگز و نیکلاس وو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>