بلوز افسانه رابرت جانسون: خانواده هنوز پرداخت هزینه های قانونی 20 سال پس از حل و فصل املاک و

لدگر | No comments

افسانه است آن او به فروش روح خود به شیطان در ازای استعداد خود را به عنوان یک نوازنده بلوز اما چند خواهد شنیدن موسیقی خود را. او به طرز مرموزی فوت کرد در سن 27 و نمی تبدیل شدن به معروف در طول عمر خود. حتی اگر او تنها ثبت 29 آهنگ ها, حق امتیاز از موسیقی خود را در میلیون ها و شرکت حقوقی که ثابت شد که وارث به حق است که هنوز هم در حال پرداخت برای خدمات خود را 20 سال بعد.

“که دادخواهی رفت و از سال 1991 تا سال 1999 در واقع زمانی که درخواست تجدید نظر از طریق” گفت: مایکل جانسون کریستال اسپرینگز. “آن حل و فصل شد در خزانه دادگاه در گرین وود از دست ندهید. پس از آن در واقع 10 سال نبرد از آغاز تا پایان.”

نبرد شد تعیین اگر مایکل پدر Claud جانسون بود بیولوژیکی فرزند بلوز افسانه رابرت جانسون و وارث به حق. Claud همیشه شناخته شده او پسر بلوز نوازنده که فوت در سال 1938 اما تا به حال هیچ ایده خود ضبط شد تولید یک ثروت کوچک تا کسی آمد و ضربه زدن در درب خود را.

“آن مرد تماس گرفت و گفت:” شما می دانید موسیقی است دوباره به محبوبیت و آنها می خواستند بدانند که مشروعیت گواهی تولد یافت در دادگاه” مایکل گفت. “او به او گفت که پدرش پول تولید شد حق امتیاز و او ممکن است بخواهید به آن نگاه کنید.”

به گفته مایکل جانسون, حق امتیاز شد و در حال پرداخت به یک نسبت از رابرت اما باید پرداخت شده است به Claud به عنوان او تنها شناخته شده نسل. پس Claud استخدام یک شرکت حقوقی در کریستال چشمه آشپزخانه & الیس به اثبات در دادگاه او رابرت جانسون پسر و وارث به حق. توافق این بود: اگر شرکت برنده Claud مورد آن را دریافت 40 درصد از پول دریافتی از رابرت موسیقی هر دو در ابتدا و در آینده است.

امروز مایکل جانسون رفته به می سی سی پی دیوان عالی کشور به درخواست خانواده سلطنتی توافق پدرش زده با وکلای مدافع — یک معامله است که پرداخت می شود, وکیل مدافع, یک درصد از رابرت جانسون حق امتیاز را برای سال.

‘بابا من تا به حال 8-درجه آموزش و پرورش است.’

مایکل جانسون شده است مدیر صندوق پس Claud مرگ در سال 2015. او در حال حاضر نا امید چون اگر خانواده به اشتراک گذاری بیش از 3 میلیون دلار او احساس می کند 20 سال از پرداخت در مجموع بیش از 2 میلیون دلار به این شرکت است که در حال حاضر آشپزخانه شرکت حقوقی کافی است.

“در این روز آنها هنوز هم در حال دریافت 40 درصد از حق امتیاز” مایکل گفت. “که درست نیست.

“این قرارداد نباید برای همیشه لطفا برای آخرین. آن وقت است که به پایان رسیده است.”

مایکل همچنین گفت که او احساس می کند پدر او را درک نمی کنند قرارداد با آشپزخانه و الیس.

“پدر من تا به حال 8-کلاس آموزش” مایکل جانسون گفت. “او نمی دانست آنچه که او با امضای”. او شن راننده کامیون است.”

اما سیستم دادگاه تا کنون مخالفت با مایکل و دیگر اعضای خانواده خود است. به خزانه دادگاه در Copiah County حکومت در برابر استدلال بیان این قرارداد باید لغو است. در سال 2017, دادگاه تجدید نظر را تایید کرد که تصمیم گیری.

به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور می سی سی پی

مورد در حال حاضر شده است با ثبت می سی سی پی, دیوان عالی کشور, اما مایکل رزرو در مورد آن است. جیم آشپزخانه بود که Claud وکیل بود و با دریافت هزینه های احتمالی از حق امتیاز است که عدالت در دادگاه. حتی با recusal مایکل احساس می کند ارتباط خود را با دادگاه می تواند تاثیر این تصمیم است.

“من می خواهم برای دریافت یک نمایشگاه لرزش در سیستم دادگاه در مورد این پرونده” مایکل گفت. “نتیجه این است که رفتن به تحت تاثیر قرار ما خانواده فوق العاده.

“ما فکر می کنیم که شما یک دادگاه عالی عدالت است که می تواند عوارض جانبی داشته باشند به این تصمیم. من فکر می کنم آنها در حال رفتن به مغرضانه. آنها در ساخت یک دوستی چرا که آنها در حال کار همکاران در هر روز است.”

شیپور لجر تماس آشپزخانه حقوقی و گفته شد آن را نمی خواهد بحث در انتظار دادخواهی. با این حال می سی سی پی, کالج, دانشکده حقوق استاد مت Steffey صحبت در مورد این مورد و هزینه های احتمالی.

Steffey فاش کرد که او تدریس آشپزخانه’ پسران در دانشکده حقوق و همسر خود را با این نسخهها کار به عنوان یک کارمند قانون در آشپزخانه’ اتاق اما او گفت که تغییر نمی کند حقایق از موارد قانونی مربوط به هزینه های احتمالی.

دسترسی به عدالت برای افراد عادی

“این است که نه سابقه و نه به خصوص غیر معمول” Steffey گفت. “داشتن هزینه ترتیبات غیر معمول نیست.”

برخی از اخم بر وکلای شارژ 40 درصد از آنچه مشتریان دریافت خواهید کرد اما Steffey گفت: وجود خطر درگیر است.

“وکلا می تواند سرمایه گذاری 10 سال تلاش و در پایان روز دریافت هیچ چیز” Steffey گفت.

Steffey گفت: از جمله موافقت نامه های مورد نیاز, حتی اگر آنها به مدت طولانی و طولانی.

“توافق احتمالی هستند که موتورهای درایو دسترسی به عدالت برای مردم عادی” Steffey گفت. “بدون توافق احتمالی دسترسی به عدالت امر می تواند سخت برای به دست آوردن. اکثر مردم عادی نمی تواند پرداخت وکلا بسیار کمتر از سال کار خود را.”

مایکل می داند که بدون احتمالی تنظیم خانواده ممکن است هرگز موفق به دریافت حق امتیاز اما گفت که آن را رفته است بیش از حد طولانی است.

“آن بوده است بیش از 20 سال” مایکل گفت. “آنها دریافت کرده اند و بیش از 2 میلیون دلار در پرداخت.

“آنها شده اند به خوبی جبران می شود. من فکر نمی کنم این قرارداد باید در ادامه برای همیشه.”

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>