Bluesman بابی راش ممکن است coronavirus مدیریت تیم می گوید. او همچنان در قرنطینه است.

لدگر | No comments

افسانه ای خواننده بلوز بابی راش ممکن است آلوده شده اند coronavirus خود را مدیریت تیم می گوید اما Grammy برنده جایزه هنرمند دوره نقاهت است.

“ما تصمیم به نگه داشتن آن را به عنوان یک موضوع خصوصی است بنابراین ما می تواند خود را حفظ خطوط تلفن روشن به طوری که او می تواند استراحت” مدیریت گفت: در Facebook. “ما نتیجه COVID-19 تست اما علائم خود را سازگار شده اند با کروناویروس COVID-19.”

بابی راش در برنده شدن یک جایزه گرمی: “من امیدوارم که این به من می شود گیگابایت’

هتیزبرگ بلوز هنرمند Vasti جکسون یک همکار گرمی نامزد ساخته شده است که بیش از 120 ضبط شده با عجله به اشتراک گذاشته شده در Facebook که راش به نام او می گویند او “قوی تر شدن روز به روز.”

“او خوشبین است و بنابراین سپاسگزار از عشق و الهام بخش است که شما همه نشان داده اند او را” جکسون گفت.

بلوز افسانه بابی راش در کنسرت ‘هتیزبرگ نخواهد بود همان زمانی که من ترک’

با توجه به مدیریت تیم عجله به حال تب بالا به مدت چهار روز درد, کمبود اشتها, مختصری خفیف و سرفه و ضعف عمومی.

پس از سرفه و تب را شکست و حدود یک هفته پیش. اشتها خود را و قدرت بازگشت.

“او قرنطینه شده در خانه خود را در جکسون از جمله حفظ فاصله از خانواده” مدیریت گفت. “این یک زمان بسیار چالش برانگیز برای بابی راش و خانواده اش. او احساس می کند مانند او در انتهای دیگر از آن, اما آن است که هنوز هم به وزن او را به برخی از درجه است.”

کروناویروس در می سی سی پی: او در جنگ “نامرئی هیولا” یک بسته مراقبت در یک زمان

86-year-old ادامه دارد به استراحت در طول خود را بازیابی.

“(او) به من گفت که این یک نبرد سخت و او احساس بهتر و خدارو برای حفظ و بازگرداندن سلامت خود را” جکسون گفت.

راش که در 83 برنده اولین جایزه گرمی در سال 2016 برای آلبوم “جوجه تیغی گوشت” بوده است ضبط موسیقی برای نزدیک به 70 سال است.

“من موسیقی را از آن او گفت:” در مصاحبه زودتر. “من عاشق موسیقی و من دوست دارم آنچه که من انجام. من دوست دارم افرادی که گوش دادن به موسیقی است.”

در علاوه بر این به آواز عجله نقش گیتار و سازدهنی. او ساخته شده 394 سوابق و 81 سی دی. او مفتخر شده است و با حدود 20 بلوز جوایز شده است و نامزد پنج جایزه گرمی.

او مدیریت تیم است که به درخواست طرفداران و دوستان به ادامه برای نشان دادن حمایت برای bluesman به عنوان او به آرامی بازگشت به سلامت.

“ما هر قدر نماز و نیت خوب خود طرفداران و دوستان ارسال راه خود را. ما سپاسگزار برای همه پزشکان است که باید مورد بررسی قرار گرفت و توصیه او در طول این. او ابراز قدردانی عمیق از همه برای حمایت خود را. در این مرحله به دنبال بازگشت در شدت علائم خود را, او احساس می کند مانند آن را یک معجزه است که او احساس بسیار بهتر است. اجازه دهید ما با هم دعا کنیم که قدرت خود را ادامه خواهد داد به افزایش حفظ و او را محافظت خواهد شد برای سال ها و سال آمده است.” — بابی راش تیم مدیریت

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>