BNP Paribas Open مسابقات تنیس لغو میان coronavirus نگرانی های بهداشت عمومی اورژانس

مایدزرت | No comments

2020 BNP Paribas Open مسابقات تنیس در هند چاه لغو شده است در میان coronavirus نگرانی سازمان اعلام کرد یکشنبه شب.

محلی مقامات بهداشت روز شنبه اعلام کرد که یک فرد که تست مثبت برای coronavirus بود که درمان در آیزنهاور سلامت بیمارستان در رانچو مایراج و Riverside County, مقامات اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی در روز یکشنبه.

“ما بسیار نا امید است که این مسابقات برگزار خواهد شد اما سلامت و ایمنی جامعه محلی, هواداران, بازیکنان, داوطلبان, حامیان مالی, کارکنان, فروشندگان, و هر کس درگیر با این رویداد است که از بالاترین اهمیت” مدیر مسابقات تامی هاس در بیانیه ای گفت. “ما در حال آمادگی برای برگزاری این مسابقات در تاریخ دیگری و کشف گزینه است.”

مارتین Massiello, آیزنهاور بهداشت, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس اجرایی افزود: “ما درک موضع فعال برگزارکنندگان مسابقات در حال مصرف برای اطمینان از سلامت و ایمنی است.”

بلیندا Bencic های شماره 8 بازیکن در جهان و نائومی اوزاکا 2018 BNP Paribas Open و جاری شماره 10 رتبه بازیکن در جهان هر دو را بازتوییت کرد اخبار در مورد لغو هر اضافه کردن یک چشم پر از اشک چهره emoji.

بازیکن تنیس آمریکایی Tennys Sandgren زمان بیشتری را پای چوبه دار-طنز روش. او مانند بسیاری دیگر از بازیکنان در حال حاضر در شهر برای این مسابقات و پس از اخبار را شکست او با اشاره به شاید هدف قرار دادن یک نوار محلی.

او در توئیتر خود نوشت “است که پس از IW لغو? نیاز به دانستن آنچه که dmg من مجاز به انجام در yardhouse بعد.”

Coronavirus: افسر بهداشت اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی

Coronavirus: آیزنهاور سلامت رفتار کویر اولین coronavirus بیمار

هر کسی که خریداری بلیط مسابقات ممکن است درخواست بازپرداخت را انجام دهید برای این رویداد را سال یا اعتباری به سمت 2021 مسابقات است.

آنها می توانند درخواست خود را با مراجعه به bnpparibasopen.com/coronavirus توسط 31 مارس است.

بازپرداخت اعمال می شود برای تکمیل سفارشات تنها. فیزیکی بلیط نیاز به ارائه در دفتر جعبه و یا مجموعه وزارت دیجیتال بلیط نیاز به یک مشتری فروش بلیط حساب و تمام درخواست ها باید توسط خریدار در ضبط.

می شود شرکت کنندگان ابراز شوک و غم و اندوه در ساعت پس از اعلام این که این مسابقات شده بود لغو شد.

“این وحشتناک است. من شوکه شده گفت:” آرلین De La Paz, La Quinta مقیم و آیزنهاور پرستار که با حضور در این مسابقات با courtside صندلی برای 18 سال است. “به عنوان یک فن من نا امید. من احساس آن یک واکنش افراطی برای یک مورد اما من در مورد آن فکر به عنوان یک پرستار این تصمیم درست است.

“از ديدگاه بهداشت آن است که این تصمیم درست است. تعداد زیادی از جمعیت ما سالمند و شما نمی خواهید آنها را در معرض تاج (ویروس).”

این مسابقات که قرار بود به اجرا از طریق مارس 22 برگزار شده است در صحرا هر سال از سال 1976. مقدماتی راه اندازی شد برای شروع روز دوشنبه در قرعه کشی اصلی بازی برای زنان مجموعه ای برای شروع روز شنبه.

Coronavirus: موریتا Valley School District کارمند تست شده برای coronavirus

Coronavirus: خانه عبور $8.3 میلیارد دلار اقدام به نبرد coronavirus

این مسابقات یکی از محبوب ترین متوقف می شود برای مردان و زنان در سفر و در نظر گرفته شده است غیر رسمی و پنجم “عمده” مسابقات. بالای 75 مردان و زنان در جهان در حال انتظار برای بازی در هر یک از مسابقات و در این سال جایزه شد و به بیش از 17 میلیون دلار.

BNP Paribas Open تنظیم یک رکورد حضور سال گذشته با 475,372 شرکت کنندگان در طول دوره دو هفته ای.

یک هواپیمای کوچک پرواز از شیکاگو به پالم اسپرینگز در یکشنبه شب انجام هر دو تنیس حرفه ای و طرفداران مشتاق به حضور در این BNP. در شروع پرواز مشتاق محلی تکیه در سراسر راهرو به درخواست بازیکنان جوان toting تنیس, کیسه, اگر آنها رقابت شد. یک زن محلی به Coachella Valley خواسته Elise مرتنز نام او بنابراین او می تواند به دنبال پیشرفت خود را از طریق این مسابقات است.

زن دیگری را در جلوی هواپیما به او گفت seatmate که او حضور BNP در هر سال است. او تا به حال اجاره یک خانه برای یک هفته و تا به حال برنامه ای برای قلم مو رنگ کردن در مهارت های تنیس در دادگاه های محلی در بین تماشای زنده در چاه.

به عنوان بازیکن راه می رفت از هواپیما خود را به ادعا چمدان یک جدول از سه BNP کارکنان مطلع هر بازیکن است که این مسابقات لغو شده است هر چند آنها نمی تواند ارائه بسیاری از جزئیات فراتر از آن.

بزرگ کیسه های تنیس دور در اطراف هر چمدان چرخ فلک و دو وانت با BNP emblazed در کنار خود منتظر خارج از فرودگاه.

Robbe Ceyssens که الیز مرتنز’ مربی گفت: آنها در مورد لغو آنها را پرواز حدود 7:30 p. m. روز شنبه. آنها پرواز 13 ساعت از بلژیک برای شرکت در این مسابقات است.

Coronavirus: پنج چیز را به اگر شما خود نیاز به قرنطینه برای coronavirus

Coronavirus: چگونه Coachella Valley بيمارستان آماده شدن برای coronavirus?

“این یک بیت از یک شوک” Ceyssens گفت که او منتظر برای خود شمع زیادی از توشه و تجهیزات تنیس به نظر می رسد بر چرخ فلک. “آنها همه چیز را به نگه داشتن بازیکنان, امن, اما آنها منتظر تا پایان تصمیم بگیرند چرا که آنها حتی نمی دانند. ما باید به شکل همه چیز در حال حاضر. ما مطمئن نیستید که چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر.”

این مسابقات برای اولین بار عمده رویداد محلی به توان نهفته نگرانی از coronavirus به عنوان تعدادی از افراد آلوده افزایش یافته و در کنار رودخانه شهرستان است.

آن لغو می آید دو روز پس از مسابقات دقیق چندین جدید اقدامات پیشگیرانه آنها با توجه به coronavirus نگرانی.

توپ بچه ها به رفتن به پوشیدن دستکش به تمام درخواست کنندگان و فروشندگان مواد غذایی. تنها بازیکنان رسیدگی خواهد خود را در حوله. این مسابقات برنامه ریزی شده به 250 جدید دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های فلفلی در اطراف زمین.

در یک بیانیه Indian Wells رهبران گفت: آنها با حمایت از تصمیم به لغو این سال مسابقات و رویداد امسال را “مجموعه ای به عنوان مثال متفکر رهبری که اولویت سلامت بازیکنان و طرفداران و جامعه است.”

لغو آمد و تقریبا هفت ساعت پس از Riverside County بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در یک کنفرانس خبری در آیزنهاور سلامت.

بیمار در آیزنهاور سلامت دوم Riverside County ساکن تست مثبت برای کوروناویروس. اولین کسی بود که یک مسافر در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن و درمان در شمال کالیفرنیا تسهیلات.

Coronavirus: قرنطینه به پایان می رسد برای 195 نفر در پایگاه هوایی رزرو مارس

Coronavirus: کنگره می خواهد شهرستان پرداخت 1.3 میلیون برای قرنطینه تلاش

در این کنفرانس خبری قیصر تاکید کرد: “جامعه در معرض کم است” و تصریح کرد: بیانیه های قبلی که مقامات بهداشت تا به حال توصیه نمی شود لغو اتفاقاتی که جذب هزاران نفر از مردم به Coachella Valley.

مسابقات گفته مقامات لغو شد بر اساس راهنمایی از مقامات پزشکی.

“وجود دارد بیش از حد بزرگ است یک خطر در این زمان به بهداشت عمومی از شهرستان ریورساید منطقه در برگزاری یک گردهمایی بزرگ از این اندازه” دکتر دیوید Agus یک USC استاد پزشکی و مهندسی پزشکی در بیانیه ای گفت. “این است که نه در جهت منافع عمومی از طرفداران بازیکنان و مناطق همجوار این مسابقات به ادامه. ما همه باید به هم پیوستن برای محافظت از جامعه از شیوع کروناویروس.”

این رویداد بزرگ بعدی را در بیابان است LPGA ANA الهام اصلی قهرمانی در زنان گلف حرفه ای تور. یکشنبه, مسابقات مقامات هنوز برنامه ریزی در برگزاری این رویداد مارس 30 تا آوریل 5 در ماموریت هیلز باشگاه کشور در رانچو مایراج.

بیشتر بحث ها در مورد چشم انداز از این رویداد برگزار خواهد شد در اوایل این هفته بین LPGA مسابقات اپراتور بین المللی مدیریت و اسپانسر مسابقات All Nippon Airways. در اوایل سال جاری LPGA لغو سه مسابقات که در تایلند یک در سنگاپور و یکی در چین بیش از نگرانی های ایمنی و بهداشت برای بازیکنان به دلیل coronavirus.

دیگر حوادثی که به زودی شامل Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان موسیقی کشور جشنواره است. هر دو را ماه آینده در امپراتوری باشگاه چوگان در Indio.

همانطور که از یکشنبه شب نزدیک به 10 ، 000 نفر با امضای یک طومار خواستار Coachella را لغو. مخالف دادخواست به حال پشتیبانی از حدود 800 نفر است.

آفتاب صحرا خبرنگاران لری Bohannan و عمر Ornelas کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>