بابی Winkles: یاد سابق فرشتگان دو و میدانی مدیر که درگذشت در 90

مایدزرت | No comments

بابی Winkles می تواند نور تا یک اتاق.

او ناب بیس بال مرد جهان-کلاس قصه افسانه ای, کالج, مربی و یک آرکانزاس کشاورز از طریق و از طریق.

من به اندازه کافی خوش شانس به دوستان با بابی برای سال های بسیاری تا زمانی که او در گذشت در لا کوئینتا هفته گذشته در سن 90.

او یک مورد علاقه در ما ماهانه اجاق داغ Luncheons و سرگرم می تواند با هزاران بیس بال دانش و داستان. و وجود خود را خنده دار skit در رانچو مایراج کتابخانه در طول یک بازی توپ رویداد در سال 2016.

بله بابی بود سرگرم کننده اکسترا.

اما او بیش از آن است. او یک دوست وفادار doting شوهر اختصاص داده شده و عضو محترم جامعه ما برای چند دهه.

من می خواهم درایو به خانه اش در لا کوئینتا برای ناهار و باید به او بگویید چند بیشتر کسانی که فوق العاده قدیمی بیس بال ، تونی LaRussa جورج Kell نولان رایان (“او هرگز می خواهید به بیرون آمدن از یک بازی”).

بیشتر: بدون بیس بال ولی خاطرات هنوز هم برای جکی رابینسون روز

بیشتر: تاریخچه بیس بال: رالف Kiner نه تنها شناخته شده به عنوان مشت زن برای دزدان دریایی بلکه به عنوان صدای متس

در ایالت آریزونا بابی موفق به کسب سه قهرمانی در 1960s و tutored چنین آینده مثبت به عنوان ریک دوشنبه, Sal Bando و Reggie Jackson. Winkles شد به طور طبیعی مراسم تحلیف عضو کالج بیس بال از شهرت.

جکسون نوشت رو به جلو در بابی کتاب “از مزارع پنبه به لیگ اصلی”: “من عشق و با تشکر از شما بابی Winkles و ایالتی آریزونا. من خیلی خوشحالم که خدا شما را در راه من در چنین زمان مهمی در زندگی من است.”

آخرین بار بابی و من به فرشته ورزشگاه همراه بود در دعوت از جکسون که در دستان بابی در اطراف یانکی ها و معرفی او به عنوان “مربی”.

بابی چشم روشن هر بار که او را ملاقات کرد کسی که جدید است. البته برای بابی آن خانه های قدیمی روز زمانی که ما رفت و به آناهایم.

او موفق فرشتگان در سال 1973 تبدیل شدن به اولین مربی دانشگاه برای تبدیل شدن به یک لیگ بزرگ manager. سالن از شهرت نویسنده راس Newhan از لس آنجلس تایمز نوشت: در Facebook account: “Winkles بود شاد و مشتاق شخصیت که پردیس سبک نمی مش با یک جانباز سنگین فهرستی که نمی دهد خود را به مدیر جدید خیلی گریز قبل از پذیرش راه را به زمزمه و backstabbing.”

بابی به طول انجامید تنها یک سال و نیم به عنوان فرشتگان مدیر بود اما به سرعت به استخدام به عنوان یک مربی در اوکلند و در نهایت موفق به یک را بیش از حد.

این یک بودند آماده به بازی یانکی ها در جهان سری و بابی شد یادآوری اوکلند را پارچ کن Holtzman که یانکی leadoff hitter وظیفه بابی اوراق قرضه عاشق fastballs. بنابراین نمی پرتاب او را به یکی.

بابی به پایان رسید این داستان مربوط چگونه Holtzman یک زن و شوهر از حملات در اوراق قرضه با پرتاب توپ منحنی.

“سپس او به اشتباه از همه کوزه را” بابی را لگدمال. “او شروع به فکر می کنم. او بر این باور او می تواند دزدکی حرکت کردن یک fastball توسط اوراق قرضه. من تقریبا شکست گردن من تماشای توپ بادبان از پارک.”

کلاید رایت که تن به تن برای Winkles در آناهایم باقی مانده یک دوست بیش از این نزدیک به 50 سال است.

“من فکر نمی کنم شکلک حال به معنی استخوان در بدن خود گفت:” کلاید. “او همیشه تا همیشه یک لبخند بر روی صورت خود, همیشه مایل به کمک به مردم”.

این زمان غمگین است که هیچ بیس بال در حال حاضر و آن را هنوز هم غمگین می شود و هنگامی که آن را می گرداند چرا که وجود خواهد داشت هیچ بابی Winkles.

پیت Donovan یک نخل کویر مقیم و سابق لس آنجلس تایمز خبرنگار ورزشی. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>