جوشاندن آب در بیانیه جنوبی بروارد ساحل ساکنان

فلوریدا تودی | No comments

تقریبا 6,500 جنوبی بروارد آب ساکنان در beachside تحت احتیاطی آب جوش متوجه زیر لوله نقض در Indialantic اوایل پنج شنبه. آن را نیز می تواند تا دو روز قبل از تست به همه روشن برای توجه به کاهش ملبورن مقامات گفت: در یک نسخه.

“یک پیمانکار نه مال ما بود انجام برخی از کار در آن منطقه و آمار شش اینچ آب اصلی” گفت: Cheryl بازار سخنگوی شهر ملبورن است.

آب جوش اخطار صادر شده و پنج شنبه صبح — را تحت تاثیر قرار ملبورن آب مشتریان در beachside در داخل و اطراف Spessard هلند گلف به سمت جنوب.

ابزار خدمه در حال کار برای تعمیر شکستن شانون در خیابان و 14 خیابان در Indialantic. حداقل هشت خانه در شانون شد و بدون آب.

اصلی آب آسیب دیده بود در طول کار توسط یک پیمانکار است.

بیشتر: ملبورن ایجاد بزرگترین گیج یا گمراه کردن جعبه شرق رودخانه می سی سی پی برای کاهش آلودگی تالاب

آب جوش اخطار صادر شد و پس از گزارش از فشار آب انداختن در منطقه تحت تاثیر آب برای 2,126 مشتريان از جمله خانه کسب و کار و مکان های دیگر. مقامات شهر محاسبه است که به حدود 6,500 ساکنان مرکز می گوید.

ساکنان باید با استفاده از بطری آب یا جوش تمام آب مورد استفاده برای نوشیدنی, آشپزی, یخ و یا انجام کارهای دیگر. جوش نورد تا یک دقیقه توصیه می شود. آب جوش متوجه خود باقی خواهد ماند تا زمانی که باکتریایی تست نشان می دهد که آب امن برای مصرف انسان است.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>