کلاه سر گذاشتن Carré سرریز است مجموعه ای برای باز کردن دوباره این هفته مقامات می گویند. در اینجا جزئیات.

لدگر | No comments

در بالای این رمان coronavirus جنوبی می سی سی پی یک آشنا دشمن برای مقابله با لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده انتظار دارد که برای باز کردن درب موتور Carré سرریز به عنوان اوایل به عنوان جمعه جو Spraggins می گوید.

Spraggins که سر می سی سی پی در بخش دریایی منابع گفت: او موفق به دریافت یک تماس در مورد باز کردن از دفتر ژنرال R. علامت ، به عنوان فرمانده سپاه’ دره می سی سی پی را بدست آورد و رئیس جمهور از رودخانه می سی سی پی, کمیسیون, ابزار جنسی, تصمیم می گیرد در مشورت با سپاه’, New Orleans, منطقه, مهندس, آیا برای باز کردن درب موتور Carré خورشید هرالد گزارش شده است.

Spraggins گفت: اسباب بازی را به او توصیه کرد که 150 تا 160 از سرریز را 350 خلیج باز خواهد شد برای سه تا چهار هفته است.

نقطه ماشه برای باز کردن سرریز تاسیس تحت 1928 کنترل سیل عمل یک نرخ جریان از 1.25 میلیون فوت مکعب در هر ثانیه در Carrollton gage بر روی رودخانه در نیواورلئان. سیل مرحله 17 فوت است.

این رودخانه است که انتظار می رود برای رسیدن به یک نرخ جریان از 1.35 میلیون فوت مکعب در هر ثانیه و تاج در 17.3 پا در levees آوریل 12, ارتش, سپاه می گوید: پیش بینی در حال حاضر نشان می دهد.. باز سرریز اجازه خواهد داد که تورم رودخانه با خیال راحت به تصویب نیواورلئان.

این امر می تواند یک رکورد تنظیم سومین سال در یک ردیف برای سرریز برای باز کردن. طولانی ترین باز کردن در سرریز تاریخ 2019, نابود, صدف تخت کردن سواحل می سی سی پی است و مقصر مرگ دلفین ها, لاک پشت های دریایی و سایر آبزیان زندگی است.

123-بعد از باز کردن ریخت تریلیون گالن می سی سی پی رودخانه آب به دریاچه Pontchartrain و می سی سی پی صدا فراتر از انداختن سطوح شوری در زیر هنجار است.

طولانی مدت باز در طول ماه های تابستان نیز مجاز جلبک های سبز-آبی شکوفا, اختتامیه سی سی پی صدا به شنا در طول فصل توریستی.

فدرال شیلات بلایای طبیعی اعلام شد در می سی سی پی, آلاباما و لوئیزیانا.

Spraggins گفت که او امیدوار است این کلاه سر گذاشتن Carré باز خواهد شد برای یک زمان بسیار کوتاه این سال است. او گفت: آسیب نمی خواهد به عنوان بد اگر سرریز می تواند بسته با پایان ماه آوریل است.

اگر سرریز باز می ماند به عنوان, می سی سی پی صدا رشد می کند گرمتر او انتظار دارد که مشکلات در جنوب می سی سی پی.

“ما می توانیم زندگی می کنند از طریق بسیاری اما ما نمی تواند زندگی می کنند از طریق 120 روز,” او گفت:. “اگر آن را اجرا می کند آوریل گذشته ما قطعا بسیاری از مسائل است.”

به دلیل COVID-19 ارتش سپاه موارد فوق معمول در فرد جلسه از سهامداران قبل از سرریز افتتاح و به جای برنامه ریزی های آنلاین و تماس برای سه شنبه.

“رودخانه می سی سی پی Levee سیستم محافظت از جان میلیون ها نفر پایین دست که بسیاری از آنها در حال حاضر تهدید COVID-19 pandemic به عنوان بیشتر منطقه نیواورلئان مبارزات علیه یکی از سریعترین رشد COVID-19 عفونت نرخ در کشور” یک ایمیل از سپاه’ New Orleans منطقه می گوید.

“این سیستم با خیال راحت حمل و نقل به مراتب بیشتر آب در سال گذشته نسبت طول هر تاریخی قبلی سیل در رودخانه (1927, 1937, 1973 یا 2011) و دوباره انجام این کار به ویژه هنگامی که بسیار دیگری در خطر است. ما متعهد به کار فعالانه در کنار ما محلی levee منطقه شرکای برای اطمینان از ادامه موفقیت آن.

آنیتا لی یک بومی می سی سی پی است که دارای تخصص در تحقیق دادگاه و دولت گزارش. او تحت پوشش جنوب می سی سی پی بزرگترین داستان در دهه در خورشید هرالد از جمله Dixie مافیا عمومی فساد و طوفان کاترینا و برنده جایزه پولیتزر تلاش است. چیزی ناراحتی او بیشتر از دولت پنهان کاری و دیدن مردم رنج می برند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>