گشت مرزی توقیف $156,000 ارزش مت نزدیکی Salton City

مایدزرت | No comments

ماموران مرزبانی کشف و ضبط 83 کیلوگرم متامفتامین در روز شنبه در بازرسی مهاجرت در امتداد بزرگراه 86 فقط غرب Salton Sea.

با توجه به انتشار اخبار در مورد 2:30 p. m. روز شنبه, عوامل از ال سنترو بخش از ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی متوقف 57 سال رانندگی با فورد اکسپلورر. مواد مخدر-خرناس سگ مطرح سوء ظن و SUV برگزار شد برای بازرسی بیشتر.

گشت مرزی در بر داشت 76 بسته های مواد مخدر که در داشبورد و درها و عقب پانل سه ماهه که بیرونی بخشی از خودروهای بالای پشت چرخ. قبل از توزیع SUV و متامفتامین به اداره مبارزه با مواد مخدر آنها برآورد مواد مخدر تا به حال یک خیابان به ارزش $156,000.

با توجه به DEA را 2019 ملی مبارزه با مواد مخدر تهدید ارزیابی تعدادی از آزمایشگاه متامفتامین کاهش یافته است اما در مجموع در دسترس بودن مواد مخدر در ایالات متحده افزایش یافته است و در سال های اخیر است. این یکی از مهمترین و به طور گسترده ای در قاچاق مواد مخدر در امتداد مرز جنوبی.

“تولید داخلی رخ می دهد در سطوح بسیار پایین تر از در مکزیک و تشنج داخلی متامفتامین آزمایشگاه باید به کاهش خود ادامه داد” این گزارش در بر داشت.

“عوامل ما همچنان به حفاظت از ایالات متحده به رغم COVID-19 همه گیر” اقدام رئیس گشت عامل رایان Scudder در بیانیه ای گفت. “ملت امن تر است که در حال حاضر غیر قانونی مواد مخدر کشف و ضبط در بزرگراه 86 بازرسی نمی خواهد آن را به جوامع ما است.”

این خودرو راننده — یک شهروند آمریکایی — دستگیر شد.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا و می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>