براندون کلینتون قرار داده coronavirus طرح به محل برای کمک به شهرستان کارکنان

لدگر | No comments

تماشا کنید: کلینتون شهردار اعلام پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس

هر دو کلینتون و براندون در زمان عمل دوشنبه برای محافظت از کارگران شهرستان و اطمینان شهروندان آنها را به دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus.

کلینتون شهردار فیل فیشر گفت: بعد از ظهر دوشنبه در Facebook livestream بیانیه ای که ضروری شهرستان دفاتر و کارکنان هستند و باز باقی می ماند.

اما فیشر گفت: رفتن به جلو:

  • تمام ادارات شهرستان انجام خواهد شد و شهرستان کسب و کار از طریق تلفن و ایمیل. او خواست ساکنان به تماس 601-924-5474 قبل از آمدن به شهرستان سالن.
  • همه کارکنان بیش از سن 60 هستند و در رده پرخطر برای coronavirus ارسال خواهد شد خانه را به محافظت از سلامت خود و سلامت کارکنان دیگر.
  • کلینتون شهرداری دادگاه نمی خواهد باید در دادگاه تا آوریل 1. مارس 18 و 19 مارس در دادگاه تاریخ به تعویق افتاد تا مارس 21. آوریل 25 و 26 دادگاه تاریخ خواهد شد به تعویق افتاد تا مارس 28.
  • همچنین هیچ جریمه خواهد شد گرفته شده در فرد است. جریمه ممکن است هنوز هم پرداخت می شود از طریق شهرستان در وب سایت www.clintonms.org و جسمی در کیوسک در دادگاه خدمات در لابی اداره پلیس.
  • کسانی که در گذشته به دلیل پرداخت جریمه خواهد شد که عفو و تحقیر از دادگاه جریمه لغو خواهد شد.
  • مقامات شهرستان در حال استراحت موقت ثبت نام قوانین برای کسب و کار خود را به اشتراک بگذارید عملیات ، .
  • ساکنان باید پرداخت قبض آب از طریق درایو کردن پنجره به صورت آنلاین و یا از طریق پست تنها
  • همه پارک ها و تفریح و سرگرمی برنامه ها لغو شد تا آوریل 1 از جمله چوب فعالیت مرکز برای سالمندان است.اما کلاس های ورزش در روز سه شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه خواهد بود livestreamed از طریق این شهر Facebook صفحه.
  • پرونده های پلیس می تواند درخواست از طریق تلفن در 601-924-5252 به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض از کارکنان.

فیشر گفت: اقدامات انجام گرفته برای حفظ و شهرستان کارکنان امن است.

در روز دوشنبه براندون هیئت Aldermen تایید اداری ترک سیاست است که اجازه می دهد تا به دو هفته از زمان پرداخت کردن — در علاوه بر این به مرخصی استعلاجی و مرخصی آنها در حال حاضر دریافت شد — برای شهرستان کارکنان تحت تاثیر coronavirus.

“ما می خواهیم برای کمک به مراقبت از کارکنان”براندون شهردار بوچ لی گفت. “آنها به انجام چیزهایی که ما نمی تواند بدون انجام دهد.”

لی گفت: این شهرستان اعلام کرد اضطراری بیش از یک هفته پیش که محدود برخی از دسترسی عمومی به ساختمان های شهر اما او گفت: ادارات شهرستان باز باقی می ماند و کارکنان.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>