رفتن به نوشته‌ها

براندون دندانپزشک شکایت دولت دندانپزشکی هیئت مدیره برای $10M انضباطی پس از شکایت

یک براندون دندانپزشک ثبت 10 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت دندانپزشکی مدیره ادعا او یک هدف برای اقدام انضباطی چرا که او اجرا می شود تبلیغات تلویزیونی از خدمات دندانپزشکی.

Jon آلمان واصل طرح دعوی در دادگاه هفته گذشته در دادگاه فدرال در جکسون در برابر مدیر اجرایی و اعضای ایالتی می سی سی پی بورد دندانپزشکی بازرسان.

دندان هیئت مدیره تا به حال در پاسخ به یک درخواست برای نظر اواخر روز سه شنبه.

آلمان در طرح دعوی در دادگاه می آید پس از هیئت مدیره آغاز اقدام انضباطی علیه او و توصیه 90 روز تعلیق با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

دندانپزشک شکایت گر: دعوی در دادگاه متهم به کشور بزرگترین دندانپزشکی بیمه گر از تثبیت قیمت, توطئه

آلمان گفت: این اقدام انضباطی است که بر اساس شکایت توسط 84 ساله بیمار که گفت: آلمان عصبانی شد زمانی که او نمی خواهد قبول خود را توصیه می شود طرح درمان.

او گفت: آلمان اجازه دستیار دندانپزشکی را برداشت از دهان او است که او گفت: نیست غیر قانونی و صورتحساب خود را بیمه برای تمیز کردن بود که انجام شده است. اگر صورتحساب رخ داده است برای تمیز کردن آن ساده خطا مذهبی آلمان گفت: در طرح دعوی در دادگاه.

هیئت متهم آلمان از رفتار غیر اخلاقی. دندانپزشک گفت: این اقدام انضباطی شامل یک تاج بر روی یک بیمار و دو تاریخ از درمان در ماه های سپتامبر و اکتبر سال 2018 است.

“هیئت مدیره پیشنهاد کرده است که 90 روز تعلیق که منجر به این باور Dr. آلمان است که در واقع یک هدف جمعی دشمنی و خویشتن داری از تجارت” آلمان در طرح دعوی در دادگاه می گوید.

آلمان تا به حال دو مدیره قبلی موارد انضباطی از جمله یکی گفت او تجاوز تبلیغات قوانین توسط بیان در تبلیغات او یک دندانپزشک عمومی.

آلمان در طرح دعوی در دادگاه می گوید که او با حسن نیت بر این باورند که هیئت مدیره است که با هدف قرار دادن او را به دلیل گسترده تبلیغات تلویزیونی به منظور سعی کنید برای جلوگیری و یا کاهش می دهد تبلیغات.

“مختلف اعضای هیئت مدیره ابراز بزرگ دوست نداشتن برای این تبلیغات و تلاش برای سرما شاکی (و سایر مجوزها) به توقف تبلیغات” با توجه به طرح دعوی در دادگاه…””آنها به وضوح تهدید و تضعیف شاکی از حقوق خود را به تجاری آزادی بیان است.”

اما تیفانی Vaughan معاون مدیر مدیره دندانپزشکی محققین ذکر شده در چهار تعداد شکایت علیه آلمان زیر است:

  • که او گناه از تمرین incompetently یا تسامح.
  • که او به جرم واگذاری مسئولیت های حرفه ای به یک فرد واجد شرایط نیست.
  • که او به جرم غیر حرفه ای انجام.
  • که او به جرم نقض قوانین و مقررات اجازه می دهد یک پرسنل کمکی به برداشت برای, ترمیم, تعمیر و یا جایگزینی هر گونه طبیعی یا مصنوعی دندان.

و که او نقض قوانین با توصیه های غیر ضروری خدمات دندانپزشکی و یا روش.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

منتشر شده در لدگر

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول