براندون مرد تهدید به کشتن کنگره Bennie تامپسون و کارکنان با توجه به کیفرخواست

لدگر | No comments

یک هیئت منصفه تحت تعقیب یک براندون مرد پس از, دادستان اتهام او را تهدید به کشتن کنگره Bennie تامپسون و آفریقایی کارکنان با توجه به سوابق دادگاه فدرال.

هیئت داوران در روز سه شنبه تحت تعقیب نیوتن وید Townsend, 52 و متهم او را با ساخت یک تهدید علیه مقامات دولتی.

کیفرخواست پرونده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوب می سی سی پی اشاره به کنگره با حروف “B. T.”

“تاونسند را تهدید به قتل B. T. و کارکنان عضو کنگره ایالات متحده آمریکا و مقامات به قصد مانع شدن ارعاب و دخالت B. T. و کارکنان خود را در حالی که آنها مشغول شد در عملکرد از وظایف رسمی خود و به مقابله به مثل در برابر B. T. و کارکنان در حساب رسمی خود وظایف” کیفرخواست خوانده شده.

این کنگره منتشر شد بیانیه چهار شنبه بعد از ظهر تایید او و کارکنان خود را مورد تهدید قرار گرفتند.

“من خوشحال هستم که این تحقیقات منجر به دستگیری آقای تاونسند. این باید به عنوان یک درس است که هر کسی که بخواهد به تهدید به قتل اعضای کنگره پیگرد قانونی خواهد داشت. من می خواهم به قدردانی من و با تشکر از همه مقامات مجری قانون که بررسی این موضوع” تامپسون گفت.

تاونسند قرار داده و یک تماس تلفنی به کنگره در ژوئن 1, با توجه به سوابق دادگاه. تاونسند استفاده می شود نام خود را در تماس با توجه به Ty جیمز تامپسون قانونی دستیار و منشی مطبوعاتی. این دفتر دارای caller ID و به طور معمول سوابق تماس های تلفنی, James اضافه شده است.

این کنگره پلیس راه اندازی یک بررسی و مورد آورده شد قبل از دادگاه از سوی وکیل ، دستیار آمریکا وکیل Meghan M. McCalla است رسیدگی به پرونده های مورد, با توجه به دفتر.

“خشونت و تهدید علیه یک مقام دولتی جدی است جرم فدرال. ایالات متحده دفتر دادستان ادامه خواهد داد برای محافظت از قربانیان تعقیب کسانی که سوخت نفرت که به دنبال ارعاب و تهدید و ارعاب دیگران و همیشه اطمینان حاصل شود که عدالت انجام شده است” گفت: آمریکا وکیل مایک هرست.

حداکثر مجازات برای تهدید علیه فدرال رسمی است به 10 سال زندان و یک 250.000 دلار خوب است.

تاونسند خواهد بود arraigned پنج شنبه قبل از ایالات متحده دادرس قاضی کیت توپ. رئیس ایالات متحده در منطقه قاضی Daniel P. Jordan III اختصاص داده شده است در این مورد.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>