BREAKING: Godbolt مجرم در تمام 8 فقره قتل

لدگر | No comments

ویلی Cory Godbolt یافت شده است جرم در همه 12 فقره در برابر او در تیراندازی داد و بیداد که جان هفت, اعضای خانواده و یک معاون.

Godbolt, 37 متهم شد از ضرب تیراندازی هشت نفر از جمله معاون که وارد در قوانین خود خانه بیش از روز یادبود در سال 2017.

پس از حدود دو ساعت مذاکرات سه شنبه هیئت منصفه ارسال سوال پرسیدن “چه تعیین حبس ابد اقدام به قتل چه چیزی تعیین می کند از جمله زندگی در آدم ربایی” و “آنچه تعیین حبس ابد سرقت مسلحانه.” قاضی در پاسخ از طریق یادداشت نوشته شده است: “شما خود را دریافت کرده اند دستورالعمل قانون, لطفا ادامه عمدی.”

Godbolt تا به حال التماس کرد گناه نیست به چهار فقره قتل پایتخت چهار فقره قتل و یک تعداد از اقدام به قتل دو فقره آدم ربایی و یک تعداد از سرقت مسلحانه. او همچنان در بازداشت پس از دستگیری او در 28 مه سال 2017 ساعت پس از تیراندازی.

محاکمه پوشش: دادستان, دفاع, بقیه در پایتخت, پرونده قتل

محاکمه پوشش: منصفه دیدن تصویری از Godbolt عذرخواهی پس از 8 کشته

محاکمه پوشش: Godbolt قتل محاکمه: کالبد شکافی عکس های نشان داده شده به داوران

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

قتل آغاز شد و پس از Godbolt وارد در قوانین خانه در Bogue Chitto کردم و به بحث با همسر خود جدا و خانواده اش بیش از این زن و شوهر دو فرزند شاهد شهادت قبلا در دادگاه با توجه به روزانه رهبر.

شاهد Vincent Mitchell, شهادت داد که Godbolt به ضرب گلوله پاسخ معاون و سپس کشته Godbolt را در و دو نفر دیگر. Godbolt سپس به دو خانه دیگر در جنوب می سی سی پی را Lincoln County, کشتن خود دو عموزاده نوجوان و یک زن و شوهر محققان گفته اند.

چرا که از پیش از محاکمه تبلیغات در جنوب می سی سی پی, داوران انتخاب شد در شمال می سی سی پی را DeSoto County, 285 کیلومتر در شمال شهرستان لینکلن. 12 منصفه و سه تناوب انتخاب شدند در فوریه. 14. در مورد اینکه شنیده می شود در ماگنولیا است که در نزدیکی شهرستان لینکلن.

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>