BREAKING: می سی سی پی به ‘میلیون دلار مرد’ DiBiase $2M در رفاه پول برای کشتی وزارت

لدگر | No comments

ایالت می سی سی پی doled بیش از $2.1 میلیون در رفاه به مذهبی و کشتی غیر انتفاعی اجرا سابق کشتی گیر حرفه ای تد “میلیون دلار مرد” DiBiase Sr, دولت, سوابق نشان می دهد.

DiBiase که به عنوان یک کشتی گیر عینک طلایی کمربند قهرمانی آراسته با نشانه بعدها تبدیل به موعظه و تشکیل یک سازمان غیر انتفاعی در می سی سی پی به نام قلب از دیوید وزارتخانه است.

قلب از دیوید وزارتخانه تا به حال نسبتا ناچیز بودجه تا DiBiase پسر استخدام شد و به عنوان معاون مدیر در می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی در اوایل 2017. هر دو DiBiase پسر برت و مدیر که در استخدام او بودند تحت تعقیب در هفته گذشته به عنوان بخشی از یک اتهام اختلاس طرح نیز درگیر رفاه پول است.

قلب از دیوید وزارتخانه ها — دریافت کرده است که تا آنجا که $900,000 یک سال از می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی — توصیف مرکزی آن ماموریت غیر انتفاعی براده به عنوان “مذهبی آموزش و پرورش.” این گزارش هزینه های خود را تا سال 2017 اعطای پول “به طور کلی کلیسا صحبت کردن درگیری های مذهبی, همایش های مدرسه مجامع و وقایع کشتی.”

این پول از طریق یک صندوق فدرال به نام کمک های موقت به خانواده های نیازمند, معمولا شناخته شده به عنوان رفاه. شش نفر متهم در هفته گذشته به عنوان بخشی از یک طرح است که به اتهام سرقت بیش از $4.15 میلیون در رفاه پول است.

Ted DiBiase Sr. بود نه نام در کیفرخواست.

معلوم نیست دقیقا چه قلب از دیوید وزارتخانه با استفاده از $2,126,739 در رفاه و پول آن را دریافت کرده است. پرداخت آغاز شد و در مارس 2017 و ادامه داد: تا سال مالی جاری. به عنوان MDHS مقامات پمپ پول به DiBiase را غیر انتفاعی دولت بود, انکار بیش از 98 درصد از آن فردی متقاضیان برای رفاه.

قلب از دیوید مبهم در توصیف چگونه آن را با استفاده از پول است. آن متعهد در یک سال 2018 قرارداد به “ایجاد یک شبکه از مشارکت خدمات و منابع در سراسر, می سی سی پی برای جوامع مبتنی بر ایمان و فعالیت های خود.”

مرد در اتهام از دولت رفاه توزیع — از جمله کمک های مالی به قلب از دیوید — جان دیویس مدیر سابق می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی. او در میان کسانی که تحت تعقیب در هفته گذشته. دیویس که ترک DHS در تابستان گذشته تصمیم به استخدام DiBiase پسر برت در سال 2017, آژانس, سخنگوی دنی Blanton گفت.

Blanton گفت: قرارداد با قلب دیوید نمی تواند از طریق یک فرآیند مناقصه. دیویس اغلب خواهد “یک جانبه” توزیع کمک هزینه فدرال پول بدون مناقصه Blanton گفت.

آژانس پس از اجرا یک قوی تر کمیته سیستم به بررسی پیشنهادات قبل از اعطای قرارداد برای TANF پول و دیگر کمک های مالی Blanton گفت. قلب از دیوید او اضافه شده است دیگر دریافت کمک هزینه تحصیلی از وزارت.

شیپور لجر ساخته شده از چندین تلاش برای رسیدن به DiBiase و خانواده اش. یک زن که جواب درب کلینتون در صفحه اصلی به نام شیپور لجر گذشته گزارش “ساختگی.” او کاهش یافته است به نظر. تلاش برای رسیدن به هیئت مدیره و دیگر مقامات متصل به قلب از دیوید وزارتخانه ها ناموفق بودند.

DiBiase تاسیس قلب از دیوید وزارتخانه 20 سال پیش. او گفت: او یک مسیحی وزیر پس از مبارزه با الکل و مواد مخدر و تقلب در همسر خود در حالی که در جاده ها برای وقایع کشتی. به عنوان بخشی از سازمان های غیر انتفاعی او اغلب سفر به صحبت در کلیساها و حوادث.

“من در سفر جهان در لیر جت و لیموزینها. من تا به حال این همه اما من تا به حال تسلیم به آن چیزهایی که در جاده ها است که ما را دور از مواد مخدر و مشروبات الکلی و زنان” DiBiase گفت, سیاسی و بینالملل مایک هاکبی در سال 2017 ، “من تا به حال قرار داده و مهم ترین چیز در زندگی من در خطر ابتلا به سکته مغزی نفس من است.”

قلب از دیوید وزارتخانه ها به نظر نمی رسد که ثبت هر گونه اسناد مالیاتی با IRS برای دو سال گذشته با وجود دریافت حدود 2 میلیون دلار در بودجه فدرال در آن زمان. از سال 2017 مدیره آن شامل یک سابق Ole Miss توپ زن یک اوهایو وکیل و یک Jackson جوانان وزیر.

این سایت برای قلب از دیوید وزارتخانه چند جزئیات در مورد این سازمان و آنچه در آن می کند.

ترین سال های قلب از دیوید دریافت مقدار نسبتا کمی از کمک های مالی و کمک های مالی و هیچ توجهی پول از سوی دولت. در سال 2013 به عنوان مثال آن را کشیده فقط 5.000 دلار در کمک های مالی تعدادی است که تا به حال رشد به بیش از 80.000 دلار در سال 2016.

اما 2017 — سه ماه پس از برت DiBiase استخدام شد در MDHS — غیر انتفاعی raked در $271,000 در رفاه پول از سازمان. برت DiBiase نیز سابق کشتی گیر حرفه ای و معلوم نیست چه مدارک در صورت وجود او به عنوان یک مقام ارشد در یک سازمان دولتی. حقوق و دستمزد خود شد $95,000 و او در سمت چپ این کار پس از هفت ماه.

در سال 2017, وقتی قلب از دیوید دریافت $271,000 از دولت, به گزارش گروه هزینه حدود $60,000 در طراحی وب سایت و تعمیر و نگهداری حدود $30,000 در سفر و $13,000 تبلیغات در میان سایر هزینه ها مانند کشتی حوادث. DiBiase Sr. پرداخت شد بیش از 80.000 دلار به عنوان رئیس جمهور از سازمان است.

هر دستورالعمل های فدرال, بلوک, کمک های مالی از طریق TANF قرار است برای به انجام رساندن یکی از چهار مقاصد خاص: تشویق خانواده سالم, ترویج کار تهیه و ازدواج کاهش خارج از زناشویی بارداری و کمک به خانواده های نیازمند.

به عنوان قلب از دیوید دریافت اولین تزریق پول نقد از MDHS در سال 2017, فیلم سازان قرار دادن نکات تکمیلی در “قیمت شهرت” — یک فیلم در مورد Ted DiBiase Sr. مبارزات مذهبی و بیداری.

یک تریلر برای فیلم گفت: از آن ساخته شده بود در ارتباط با قلب دیوید وزارتخانه اما تهیه کننده و مدیر پخش این فیلم گفت: غیر انتفاعی درگیر نمی شد. Blanton گفت: آژانس یافت نشد نشانه بودجه دولت استفاده می شد برای این فیلم.

“آنها می گویند که عشق به پول ریشه همه شر” Ted DiBiase Sr. می گوید: در اوایل فیلم چادری در یک لباس مخصوص مهمانی رسمی و brandishing یک پشته از 100 دلار اسکناس. “گویم چیز بی معنی — با به اندازه کافی از این, شما می توانید خرید هر چیزی.”

جزئیات قرارداد

آیا شما نگرانی در مورد رفاه قرارداد از ایالت می سی سی پی? تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] و این Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>