BREAKING: گلبرگ aldermen تماس برای شهردار استعفای بیش از جورج فلوید مرگ است. او حاضر.

لدگر | No comments

این گلبرگ هیئت Aldermen در روز پنج شنبه برگزار می شود جلسه ویژه برای تماس با استعفای شهردار هال مارکس پس از اظهارات در مورد مرگ جورج فلوید ساخته شده او در رسانه های اجتماعی موجب خشم.

او خودداری کرد.

“من هرگز تسلیم شدن به ذهنیت اوباش گفت:” مارکس و اضافه کرد که او و خانواده اش تهدید به مرگ دریافت.

او گفت: مردم خواستار استعفای او هستند قلدر و او نیاز به تنظیم یک مثال برای خود و خانواده و شهر و نه حمایت.

Alderman Clint مور رهبری جلسه اول خواندن یک بیانیه قبل از هیئت مدیره رای دادند به اتفاق آرا به درخواست برای مارکس استعفای. در می سی سی پی یک انتخاب رسمی فقط می توان از دفتر اگر او مرتکب یک جنایت است.

“شهر گلبرگ و شهرهای اطراف آن رشد کرده به یک محل که در آن افراد از همه پیاده روی پس زمینه و اعتقادات به ارزش های پشتیبانی شده و جشن گرفته می شود,” او گفت:. “به تازگی شهردار هال مارکس گرفته شده به رسانه های اجتماعی و بارها و بارها ساخته شده و نظرات است که باید جدا خشم و خوار افراد در راه است که ناخوشایند به شهر ما.”

ساکنان با احساسات در حال اجرا بالا نیز استعفای خود را. اعتراضات برانگیخته شده توسط نظر او برنامه ریزی شده بیش از سه روز آینده.

Silverado Cox, a 17-year-old دانشجو در دانشگاه براون که در گلبرگ گفت: او مواجه ننگ در مدرسه بود چرا که او از می سی سی پی.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

“همه بر روی من نگاه کرد چرا که این نوع از مردم که در اجرای, شهر من, به طور خاص, شما,” او گفت: پرداختن به شهردار. “برای شما به اینجا آمدهام و می گویند که ما قلدر و شما را به نگه ندارد پاسخگویی برای اظهارات خود که ما به وضوح موافق نیست در حال حاضر نشان می دهد که چه نوع از شخص شما.

“ما نمی خواهیم شما منجر شده است.”

مارکس در رسانه های اجتماعی گفته بود: “اگر شما در حال صحبت کردن در مورد حادثه در, MN, من نمی بینم هر چیزی بی دلیل. اگر شما می توانید می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس است. به احتمال زیاد است که انسان در اثر مصرف بیش از حد و یا حمله قلبی. تصویری را نشان نمی دهد او مقاومت کردم که او را در آن موقعیت است. پلیس مصلوب کردند.”

آنچه که مارکس به معنای او گفت هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چگونه فلوید درگذشت و یا چه شرایطی بودند قبل از او دوخته بود به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

تماشا کنید: گلبرگ aldermen تماس جلسه ویژه برای شهردار نظرات در مورد جورج فلوید مرگ

“من فکر می کنم که مردم خیلی سریع به قاضی پلیس قبل از آنها باید تمام حقایق” او گفت:. “من نمی توانم بگویم که آیا جرم و جنایت مرتکب شد و یا اینکه آیا آنها چیزی درست یا غلط همه من میگویم این است که عجله نکنید به قضاوت بر اساس آنچه شما در این ویدئو.”

مارکس سعی کردم به عذر خواهی برای تعبیر نظرات خود را در رسانه های اجتماعی در راه است که حمله شد اما نه از قصد خود پیام است.

به عنوان او صحبت کرد اعضای مخاطبان فریاد زد بر او غرق در کلمات خود را.

“شما در حال حاضر خود را در ذهن ساخته شده درباره من” او به آنها گفت.

این نشست در زمان رشد گرم و مارکس تهدید به اتاق پاک. مور خواسته مخاطبان اجازه شهردار صحبت می کنند قبل از اجازه دادن به اظهار نظر عمومی.

کیمبرلی ملینا که در مکزیک گفت: مارکس ساخته شده است که نظرات مشابه در رسانه های اجتماعی در گذشته است.

“شما خوار بسیاری از مردم آن را رفتن به شما نیش می زنند در دم” او گفت:. “این مرد زندگی خود را از دست. شما یک پسر که فقط فارغ التحصیل شد. باید می نشستم و فکر می کردم که چگونه (فلوید) در خانواده احساس می کند ؟

“شما از ما. در نظر بگیرید این واقعیت است که شما باید یک سال (در سمت چپ خود را بلند مدت). در آن سال شما را خراب کردن شهر از گلبرگ.”

مارکس بود که اولین انتخاب شد در سال 2009 بود و فرمانداری امیدوار در سال 2019 گفت: او تنها در تلاش به درخواست مردم به صبر کنید تا زمانی که تمام حقایق بودند قبل از پرتاب سنگ به سوی پلیس در Floyd حادثه است.

“من دیده ام بیش از حد بسیاری از موارد قبل از جایی که پلیس در نظر گرفته شد به گناه در چشم اما بعد از آن به ترتيب گناه نیست, طبق قانون,” او گفت:. “برای ارسال که همه از ناگهانی من به نام نژادپرستانه من نیاز به یک زانو قرار داده و بر گردن من — انواع نفرت مسائل به سادگی برای داشتن یک نظر و درخواست مردم برای دریافت تمام حقایق قبل از قضاوت کنند.”

بیشتر: مینیاپولیس پلیس در مرکز جورج فلوید مرگ تا به حال سابقه شکایت

فلوید درگذشت پس از دوخته شدن به زمین توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس.

فلوید مرگ در روز دوشنبه به دست آورد توجه ملی از طریق گزارش های خبری و تصویری گرفته شده در صحنه است.

اطرافیان فيلبرداري چه اتفاقی افتاده است مستند فلوید بر روی زمین شفاعت با یک افسر به عنوان افسر خود را نگه می دارد زانو فشرده به Floyd گردن. در نهایت در فلوید توقف صحبت کردن. حدود 4 دقیقه به ویدئو فلوید می شود بی توجه.

فلوید بود مرده بعد در یک بیمارستان محلی است.

در روز سه شنبه معترضان به خیابانها راهپیمایی از کجا فلوید دوخته بود به پلیس حوزه بیش از دو مایل دور.

Jackson MS: افسر ترک پس از تلفن همراه تصویری از رویارویی

برخی از معترضان آسیب دیده ویندوز, یک تیم ماشین و اسپری, نقاشی در ساختمان, ایالات متحده امروز گزارش شده است. یک خط از پلیس ضد شورش در نهایت مواجه با معترضان به شلیک گاز اشک آور و سایر پرتابه.

این شکستن داستان و به روز خواهد شد.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>