BREAKING: قبلا سرکوب COVID-19 معاینات پزشکی اطلاعات عمومی ساخته شده

فلوریدا تودی | No comments

فلوریدا است که دیگر سرکوب اطلاعات در جدول COVID-19 مرگ و میر گردآوری شده توسط دولت بازرسان پزشکی با توجه به Dr. Stephen J نلسون رئیس دولت محققین پزشکی کمیسیون.

“آن است که دیگر تحریم شده. این است یک بار دیگر رکورد های عمومی” دکتر نلسون گفت فلوریدا امروز در روز چهارشنبه.

ایالات بازرسان پزشکی وظیفه با بررسی و صدور گواهینامه COVID-19 مرگ و میر در کشور است. این شامل علت مرگ تعیین. یک COVID-19 نتیجه تست مثبت است مورد نیاز برای گزارش هر گونه مرگ به عنوان با توجه به کوروناویروس.

فلوریدا امروز برای اولین بار گزارش شده است که علت مرگ و توصیفی نوشته از محققین پزشکی, پایگاه داده, بودند, سرکوب از رکورد های عمومی در ماه آوریل است. خلیج تمپا بار در اوایل در ماه آوریل شکست که تعداد مرگ و میر توسط بازرسان پزشکی جدا از وزارت بهداشت تعداد مرگ در زمان به میزان 10 درصد.

فلوریدا امروز منتشر شده unredacted نسخه های که در پایگاه داده پس از آن بوده است مسدود شده و از انتشار عمومی.

چرا دولت به طور ناگهانی تغییر موقعیت آن مشخص نیست.

“من فکر می کنم آنها متوجه این رکورد های عمومی” دکتر نلسون گفت. “شما نمی توانید به طور ناگهانی بگویید بازرسان پزشکی است که آنچه ما انجام می دهند در تمام طول معاف است چون حاوی اطلاعات محرمانه مرگ.”

“این چیزی است که ما انجام دهید این است که مقابله با مرگ و میر, تمام وقت,” او گفت:.

زمان برگشت می آید به عنوان دولت چهره موشکافی بیش از داده ها به عنوان آن را بازگشایی.

دکتر نلسون گفت: “من می توانم به شما بگویم در مورد زمان است: این من بوده است موقعیت برای سال در حال حاضر.”

وکیل به نمایندگی از کنسرسیوم از روزنامه ها از جمله ایالات متحده آمریکا امروز شبکه استدلال کرده بود برای اطلاعات انتشار استدلال آن بود که یک رکورد است. نلسون همچنین اعتبار است که فشار برای تغییر در سیاست.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>