بروارد 6 ساله هدیه برای آهنگ رقص و همه چیز خنده دار در زمین او یک ABC طنزهای نقش

فلوریدا تودی | No comments

تصور کنید که انتخاب پس از چند سال از مرحله و کار تجاری ستاره در تلویزیون کمدی با تاسیس کمدین خواهد بود سسو و Jane Curtin.

و در بالا از آن تصور کنید که 6 سال … آه و پرتاب در یک COVID-19 همه گیر که تغییر همه چیز در مورد همه چیز.

که فقط کمی از پشت داستان الا فضل Helton یک مقیم ملبورن که نقش پدر امیلی رایان در کنار سسو, Christina Vidal میچل و Curtin در “ایالات سقوط می کنیم.” ABC طنزهای مورد یک زن و شوهر با فرزندان جوان که خانواده است تبدیل وارونه زمانی که مادر خود را از حرکت در برای اولین بار با back-to-back قسمت در 8 p. m. روز شنبه, جولای 15, on ABC.

نشان می دهد که فیلم برداری شد و در سال 2019. پس از آن آمد COVID-19 و “ایران ما پاییز” در اصل برنامه ریزی شده به عنوان یک اواسط فصل جایگزینی برای 2019-20 برنامه برگزار شد.

“آن بوده است تا زمانی که صادقانه به عنوان یک مکانیسم دفاعی ما تا به حال به او آماده شدن برای اگر آن را هرگز پخش … اما او همیشه تعجب که در مورد آن گفت:” الا مادر لی Nessel سابق خبرنگار و سردبیر فلوریدا امروز.

در حال حاضر انتظار و تعجب است.

و اگر خروجی الا پدر و مادر — پدر Nessel شوهر, Brandon Helton — نمی توانید پرتاب بزرگ, سازمان دیده بان حزب آنها می خواهم عشق را با خود شاد, پر انرژی, جوان, سرگرم کننده, آنها خواهید بود با دوستان و خانواده در سراسر کشور از طریق رسانه های اجتماعی.

“من فکر می کنم من قصد دارم به یک حزب کوچک با پدر و مادر من و شاید تقریبا هر اسباب بازی من” الا گفت. “بیش از حد بسیاری به دفعات مشاهده شده است.”

این نوشته در الا رزومه در حال گرفتن بسیار سخت به تعداد بیش از حد ترکیدن با مدارک و شواهد از چه مادر او تماس او را “خلاقیت و قدرت است.”

او “ما را به” نشان می دهد کسب و کار با او عشق آهنگ رقص کمدی و گفت: Nessel.

“پدر او را یک نخبه مهندس نرم افزار. من یک نویسنده-سردبیر” Nessel گفت. “ما می دانستند هیچ چیزی در مورد این صنعت است. بنابراین من انداخت خودم را به مطالعه نشریات تجاری.”

الا آغاز شده در موسیقی تئاتر در سن 2 در Viera هنرهای نمایشی و به مدت سه سال در یک ردیف از تابستان خود را در برنامه. در 5 او به عنوان بازیگر لولو در برادوی تور موسیقی “پیشخدمت.” در سال 2019 او بخشی از بروارد کودکان, کسب و کار, نمایشگاه فروش “الا بلا دانه” او و Nessel آمد تا با زمانی که الا 4 و اهدای بخشی از درآمد حاصل را به موسسه خیریه. او همچنین در سال 2020 فیلم “Hubie هالووین” با بازی آدام سندلر.

و او در بر داشت یک جامد در بازرگانی کار (از جمله یکی برای بیمه خانواده آمریکایی با بیس بال آیکون Derek Jeter), snagging نقش اصلی در تبلیغات برای دیزنی. Hasbro است. ماریوت. Gerber بیمه عمر. فلوریدا از قبل پرداخت می شود.

او را جزئی به دیزنی تبلیغات — که کشیده اند میلیون ها نفر از نمایش ها در یوتیوب — و او fave.

“از جایی که من به ملاقات شاهزاده خانم مورد علاقه من. خاکستر … الا,” او گفت: تاکید بر الا همانطور که اگر به می گویند: “آن را دریافت؟”

چه آن را مانند در این مجموعه با دیگر بازیگران ؟

“این واقعا سرگرم کننده,” او گفت:. “خواهد شد بسیار خنده دار است. من دوست دارم بازی با کریستینا چرا که او همیشه خیلی زیبا و خوب است. و من با مادر بزرگ, جین (Curtin) چرا که او واقعا خنده دار تقریبا جالب ترین. من بسیاری از آنها یاد. و گاهی اوقات من یادگیری خطوط خود را بیش از حد.”

بیشتر: این بچه اما همه کسب و کار برای 50 پر انرژی کارآفرینان جوان

بیشتر: ‘Shrek The Musical Junior’ طول می کشد در مرکز صحنه در ملبورن

و الا می افزاید که با دوقلوها که بازی خواهر کوچک او سرد است چرا که آنها “بسیار زیبا و من همیشه می خواستم یک خواهر کوچک.”

یادگیری خود را ،

مامان الا گفت: خوب است در “کمک به آن است.”

او سر لیست لهجه در میان بسیاری از مهارت و خوشبختانه او توضیح می دهد که چگونه او ورقه را به یکی.

در حالی که پیش الا متوجه شدم که پدر و مادر “یک لهجه جنوبی, کمی,” او گفت: drawling کلمات. “تا زمانی که من می خواستم برای انجام یک لهجه جنوبی که ظهور به مغز من مثل ‘Whaaaat?'”

Nessel است که سردبیر از “همه چیز بروارد” مجله که می تواند از راه دور انجام می شود و کاملا با این نسخهها کار به عنوان یک “momager,” او گفت:. “United We Fall” تیراندازی درگیر هفته از سفر هزاران مایل عبور کشور به Cailfornia. پدر برندن قادر به دیدن اما خانواده مجبور به تحمل جدایی.

“این ذهن ترا درهم میشکنند به عقب نگاه در” Nessel گفت. “اما من قرار داده و من سر پایین و هر آنچه من تا به حال به انجام است.”

و در حالی که COVID-19 قطعا تغییر کرده است تا برنامه آن را نمی کند الا جرقه و سبک آشکار در Instagram پست در ماجراهای الا فضل. او شده است در حالت استماع از طریق خود مداخله آماده برای تلویزیون نشان می دهد, فیلم و تجاری کار او را مامان گفت. همراه با صدای رقص و هوایی آموزش او باعث می شود تا او خود را طرح کمدی شخصیت ها و شاخه های فیلم.

به علاوه همیشه وجود دارد تلویزیون: الا دوست دارد ، natch این کانال دیزنی.

“من فکر می کنم که مثل مشق شب برای او” Nessell گفت. “بنابراین وجود دارد مقدار زیادی از تلاش های دیگر و رسانه ها برای خلاقیت است.”

الا باقی می ماند در تماس از طریق رسانه های اجتماعی با تلویزیون خانواده بیش از حد: او از تلویزیون مادر است و یک دختر کوچک آنها و دوقلوها کمی که بازی خواهر او “همیشه بخشی از زندگی او” به عنوان هر کس در انتظار کلمه در چه بعدی Nessel گفت.

آینده ؟ به عنوان الا به خوبی می داند که بستگی دارد چه اتفاقی می افتد نشان می دهد.

Nessel فقط هیجان زده برای دیدن فرزند خود را سالم و شاد و او را هیجان زده برای دیدن او در تلویزیون است.

“او به عنوان یک مجموعه منظم است که بسیار نادر است برای یک کودک,” او گفت:. “او خواهید بود در باز کردن اعتبار در کنار این تاسیس ستاره … من در حال مرگ به آنها را ببینید.”

و نشان برتر بودن تاخیر?

“من فکر می کنم در آن زمان به دلایل متعدد,” Nessel گفت: صبر کنید.

“کسی که نمی تواند با استفاده از یک شب از خنده و فرار در حال حاضر؟”

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

“United We Fall”

وقتی که: سری برتر 8 p. m. بحباله نکاح در اوردن,., جولای 15

که در آن: ABC; در روز بعد در Hulu

با: Will Sasso; Christina Vidal Mitchell; Jane Curtin; Guillermo دیاز و الا فضل Helton

آن چه مورد ؟ “ایران ما پاییز” یک خانواده طنزهای است که به شرح زیر مصیبت ها و جو و لایحه پدر و مادر دو جوان کودکان و نوجوانان به عنوان آنها سعی کنید به آن را روز به روز به عنوان یک عملکرد خانواده است.

در وب: abc.com/shows/ایالات-ما-سقوط

این که آیا شما علاقه مند به موسیقی و تئاتر و جشنواره ها یا سایر سرگرمی های محلی فلوریدا امروز کردم تا شما پوشیده شده است. پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

به دنبال به دست آوردن؟: Space Coast ارکستر سمفونیک افزایش درایو در کنسرت تجربه

Staycationing شما کردم به پایین؟: این بروارد جنوب سواحل رستوران اجازه دهید جوانه های چشایی سفر

بیشتر: موسیقی ‘تایتانیک’ اسکله در تیتوسویل تاتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>