بروارد نوار صاحب هیجان زده به بازگشایی فاز 2 را ندارد تفاوت برای صاحب رستوران

فلوریدا تودی | No comments

آماده برای حلقه کردن به نوار در رستوران و به جدول در میله های زندان.

“ما در حال نشئه است که رژیم صهیونیستی. (Ron) DeSantis گوش به نگرانی های ما و باز ما” گفت: Jason استس که صاحب این روستا ادم سفیه و احمق میخانه در کاکائو روستا با همسر ربکا در پاسخ به فرماندار اعلام روز شنبه در فاز 2 بازگشایی می تواند شروع جمعه.

آنها امیدوار بود فاز 2 آغاز خواهد شد هفته گذشته پس از تقریبا سه ماه از coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

“ما به دنبال به جلو به همکاری با جامعه ما برای بازسازی کسب و کارهای کوچک و دوباره قوی تر از همیشه است,” او گفت:. “به دنبال به جلو به دیدن همه و داشتن یک آبجو. به سلامتی احمقها.”

تحت فاز 2 DeSantis گفت: رستوران, خرده فروشی, فروشگاه ها و سالن های ورزشی می تواند از 50 درصد ظرفیت به ظرفیت کامل به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله شیوه در محل هستند.

رستوران ها اجازه خواهد داشت برای خدمت به مشتریان در نوار صندلی تا زمانی که صندلی ها حداقل 6 فوت از هم جدا اما میله تنها اجازه داده می شود برای خدمت به مشتریان در جداول.

افزایش ظرفیت را ندارد تفاوت زیادی در جزایر ماهی کوره در Indialantic گفت: جان ویلیامز ششم که صاحب رستوران با همسر لری.

این رستوران که دارای تخصص در تازه محلی غذاهای دریایی شده و بازگشایی چند هفته به دلیل بازگشایی در 25 ٪ در اوایل فاز 1 حس را ندارد.

چرا که این رستوران اندازه به هیچ وجه به اعتراف بیشتر مردم و نگه داشتن جداول 6 فوت از هم جدا.

با تنها هشت کرسی در نوار آنها قادر خواهید بود به جای دو تا چهار نفر وجود دارد.

آنها ساخته شده ایم یک توافق با Beachside کافه درب بعدی برای به اشتراک گذاشتن چهار جداول در مقابل دو کسب و کار. Beachside با استفاده از آنها را برای صبحانه و ناهار سلیمان برای شام.

“این بار تلاش” ویلیامز گفت. آنها به شدت سلامت و اقدامات ایمنی, چک کردن, کارکنان درجه حرارت و مطابق با میز و صندلی بین احزاب است.

“آن خواهد بود دشوار است برای حداقل یک ماه دیگر” او گفت:.

اسکات کینگستون از ملبورن که از دست رفته مورد علاقه خود را hangouts هیجان زده شد با این خبر.

“ما در نهایت به نشستن در نوار مورد علاقه ما حفره های آب و اجازه دهید ما bartenders به ما خدمت می کنند یخی سرد libations در حالی که به اشتراک گذاری یک ظرف اسنک,” او گفت:. “این که آیا آن را ساده و پیش نویس آبجو صنایع دستی و کوکتل و یا مورد علاقه ما پیش غذا, ما هیجان زده به سرپرستی ما نقاط. بنابراین اجازه دهید همه عقب بر گردیم به حالت عادی و لذت بردن از یک نوشیدنی و استدلال می کنند در مورد تیم های ورزشی مورد علاقه و حتی سیاست. سلام!”

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>