بروارد سواحل طیف وسیعی از پراکنده برای خالی میان coronavirus بسته شدن

فلوریدا تودی | No comments

تنها ماهواره, ساحل, افسر پلیس cruised بالا و پایین ساحل صبح روز شنبه بر روی یک ATV درخواست از مردم برای ترک مطابق با یک فرمان اجرایی جدید از این شهر است.

روشن و 80-درجه آخر هفته بعد در اواخر ماه مارس ایجاد یک دید غیر معمول به عنوان برخی از سواحل شهرستان به طور کامل پاک قبل از ظهر.

سواحل بسته شد در برخی از شهرستان Brevard شهرستانها بین ساعات اوج مصرف از ساعت 11 صبح و 4 بعد از ظهر برای جلوگیری از ازدحام و کاهش پتانسیل گسترش COVID-19. سواحل دیگر باز مانده است اما با زیر میانگین جمعیت.

بحث درگرفته است در هر دو در بروارد و در سراسر کشور به عنوان برخی از مناطق گرفته اند اقدامات قوی مانند بسته شدن تمام سواحل و یا صدور پناهگاه در محل سفارشات برای جلوگیری از مردم را از ترک خانه های خود را به صورت غیر ضروری ،

رژیم صهیونیستی. ران Desantis گفت: دولت های محلی که خود را نزدیک سواحل باید حفظ قانون اجرای گشت برای اطمینان اجتماعی فاصله.

همراه با unincorporated شهرستان سواحل رمپ قایق در سراسر بروارد نیز باز باقی می ماند. جمعیت کوچکی از boaters دوباره جمع شده بودند نزدیک در یک رودخانه از بین بردن جزیره با بسیاری از زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او با توجه به 2 هفته قرنطينه در نیویورک قطعات نیوجرسی و کانکتیکات

اگر چه در سواحل unincorporated بخش هایی از شهرستان باقی مانده شنبه باز آنها کم جمعیت که همه بازی های پارکینگ بسته شده است.

در این مناطق از شهرستان Brevard County Sheriff دفتر نمایندگان گشت سواحل اما نمی بپرسید هر کسی را ترک کنند.

Mary Anne, گی, یکی از آخرین به ترک این منطقه در نزدیکی پرنده پارک ساحلی در ستلایت بیچ. او شده است به راه رفتن در ساحل تقریبا هر روز برای دو دهه گذشته است.

بیشتر: فلوریدا coronavirus به روز رسانی: نزدیک به 500 مورد جدید گزارش روز شنبه; میامی-Dade تاپ 1,000

شنبه او دست کم گرفت زمان برای پیاده روی بازگشت به خانه و یادآور شد با عبور افسر نظم جدید است.

“این گرفتگی سبک من, چرا که به طور معمول من می خواهم به راه رفتن بین 11 و 4” او به شوخی. “من اهمیتی نمیدهم که در اوایل روز است. فقط مثل همه من تنظیم شود.”

گی گفت: بسیاری از افراد پاک خود به خود قبل از بسته شدن پنجره آغاز شده است و حتی قبل از آن مردم خود را حفظ فاصله.

همه گیر باعث شده است تا اقدامات قوی در سراسر جهان به مردم اطمینان دهد که در حال نگه داشتن یک فاصله مناسب از یکدیگر به عنوان توصیه شده توسط فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی است.

سواحل در کاکائو ساحل, Indialantic, هندی, بندر, ساحل, ساحل ملبورن و ماهواره ساحل بسته شده در آن زمان این آخر هفته. سواحل در unincorporated Brevard, کیپ کاناورال و beachside ملبورن هستند.

مردم مانند, گی, دیدن این محدودیت به عنوان یک امتیاز کوچک — و یکی که بیشتر از ذهن نیست ساخت — برای کمک به نگه داشتن ساکنان منطقه سالم است.

“ما باید نوع مراقبت, مردم اینجا که کمک به یکدیگر و انجام آنچه آنها قرار است به انجام,” او گفت: “این یک کمی فداکاری برای یکدیگر بهره مند شوند.

“من فقط باید برای انجام بهتر در قضاوت من دور است.”

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>