Brevard, beachside, پارک, پارکینگ های عمومی در مناطق بسته شود برای coronavirus پیشگیری

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

Brevard County بسته است beachside پارک ها و beachside پارکینگ عمومی مناطق در شهرستان 72 مایل خط ساحلی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

خواستار طرح برای همه شهرستان beachside پارک های شهری, beachside پارک ها و پاتریک پایگاه نیروی هوایی beachside پارک — به عنوان به خوبی به عنوان beachside پارکینگ های عمومی دسترسی از شهرستان ها, شهرداری ها و پاتریک پایگاه نیروی هوایی — بسته می شود, آغاز پنج شنبه.

این بسته شدن به پایان خواهد رسید و ساعت 8 صبح جمعه.

زودتر county انتشار اخبار نشان داد که تنها مناطق پارکینگ تحت تاثیر قرار خواهد.

اما یک مقام رسمی اعلام که بعد از آن صادر شد نشان داد که پارک خود را نیز به ترتیب شامل.

سفارش بر اساس عمل تایید شنبه به اتفاق آراء از شهرستان سیاست گروه 10-عضو پانل که شامل دولت های ایمنی بهداشت و آموزش و پرورش مقامات.

Brevard County ارتباطات مدیر همین واکر گفت: سواحل خود باز باقی خواهد ماند ،

بیشتر: Coronavirus و اجتماعی فاصله: کاوش در جهان به صورت رایگان با این تورهای مجازی

بیشتر: 76 ساله Brevard, زن قراردادی برای اولین بار محلی مورد کوروناویروس در طول سفر

در بیانیه صادر شده بعد از ظهر چهارشنبه در این شهرستان گفت: “بهار شکن و دیگر beachgoers خواسته شده برای جلوگیری از مناطق ساحل به عنوان یک مکان-اندازه گیری ایمنی در پاسخ به گسترش coronavirus و در انطباق با جرم جمع آوری توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. CDC توصیه کرده است افراد برای جلوگیری از تجمع جمعی از بیش از 10 نفر و توصیه های اجتماعی فاصله 6 فوت است.”

واکر گفت: این ایده از سیاست گروه اقدام به کاهش شانس خود را از گروه های زیادی از خارج از ساکنان شهرستان جمع آوری و در بروارد سواحل و همچنین به عنوان برای تضعیف هر گونه اجتماعات بزرگ در ساحل.

این شهرستان گفت: beachside پارکینگ های عمومی دسترسی مناطق باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته.

واکر گفت: سیاست گروه اقدام در خط با ورودی دریافت شده از فضا ساحل لیگ شهرستانها که شامل نمایندگان Brevard County 16 شهرستانها و شهرهای کوچک.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز سه شنبه با صدور یک فرمان اجرایی بیان کرد که beachgoers باید محدودیت تجمعات به بیش از 10 نفر فاصله خود را از دیگر احزاب با 6 پا و پشتیبانی ساحل تعطیلی در اختیار مقامات محلی.

به دلیل زیادی جمعیت و بهار-شکستن تجمعات, ساحل, تعطیلی اجرا شد در اوایل این هفته در فورت Lauderdale و ساحل میامی.

در آن اطلاعیه این شهرستان گفت که “این پیام برای پیشگیری همچنان به مسئولیت فردی با تمرکز اصلی بر اجتماعی دورى و اجتناب از اجتماعات بزرگ برای جلوگیری از گسترش میکروب ها است.”

اقدامات این شهرستان اشاره کرد برای کمک به پیشگیری عبارتند از:

  • شستن دست اغلب و به طور کامل با استفاده از آب گرم و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. اگر آب و صابون در دسترس نیست با استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست که حاوی حداقل 60% الکل است.
  • تمرین های اجتماعی فاصله با نگه داشتن 6 پا بین خود و دیگران است.
  • اجتناب از اجتماعات بزرگ.
  • خود-جدا اگر شما بیمار هستید.
  • تماس خود را به طور منظم با پزشک محلی اورژانس یا فوری-مراقبت کلینیک غربالگری برای تعیین اینکه آیا شما باید توسط پرسنل پزشکی.

ملبورن ساکن جنیفر دونن sunbathes دو تا چهار روز در هفته در James H. Nance پارک در Indialantic. بعد از ظهر چهارشنبه در او پارک شده خود را ورزش-ابزار خودرو در پارکینگ و انجام او صندلی تاشو به ساحل.

“این بدان معنی است که تنها ممتاز که در beachside — در راه رفتن از راه دور — می توانید دسترسی به ساحل. در حالی که بقیه از ما پرداخت مالیات” دان گفت: از پارکینگ بسته ایستاده بر روی یک تپه متقاطع.

“ما پرداخت به ساحل بازگرداند. ما پرداخت برای شن و ماسه. و بدیهی است که ما در حال رفتن به قادر به دسترسی به ساحل چون ما نه در راه رفتن فاصله. این فقط درست نیست,” او گفت:.

“من فقط پرداخت مالیات من دیروز” دان گفت.

کافه Surfinista باز مه 2018 در ساحل انتهای خیابان پنجم پرتاب یک سنگ از Nance پارک. مالک رز شریعتی گفت: eatery اجاره شش محفظه فضاهای پارکینگ در Wavecrest خیابان — اما شهرستان پارکینگ ساحل بسته شدن صدمه دیده خواهد شد کسب و کار خود را.

“من در نوع كفر است که این اتفاق می افتد,” شریعتی گفت: نشسته در یک کافه Surfinista, هوای آزاد, جدول است.

“با ساحل بسیاری که در بسته من پیش بینی (پنجشنبه) ما را ببینید افت در فروش. از آنجا که پارکینگ ما این است که پارکینگ ساحل” او گفت:.

شریعتی گفت: او قابل درک است که حرکت ساخته شده برای حفاظت از امنیت عمومی اما او تا به حال هیچ اطلاع از دوشنبه اعلام. به همین ترتیب او بدون دریافت اطلاع هنگامی که DeSantis دستور رستوران به رها کردن به 50 درصد اشغال و صندلی احزاب 6 فوت از هم جدا در میان سایر مقررات.

“این یکی از چیزهایی که من می گویم که این نوع موجب ترس من:: همه چیز اتفاق می افتد اما هیچ کس به ما گفتن. من یادگیری چیزهایی که از طریق دوستان به من پیام داده و تبدیل در Facebook,” شریعتی گفت.

در یک بعد از ظهر چهارشنبه جیر ملبورن اداره پلیس هشدار داد “ویروسی پست های رسانه های اجتماعی در مورد یک حزب بزرگ امروز در بهشت پارک ساحلی.”

توییت اشاره فرماندار 10 نفر و حد و 6 پا در فاصله حکومت. پلیس هشدار داد که چندین افسران خواهد گشت زنی در سواحل برای اطمینان از انطباق و سازمان دیده بان برای الکل نقض پارکینگ اجرای و رفتار آشوبگرانه.

روز یکشنبه کاکائو در ساحل شهرستان کمیسیون به اتفاق آرا تصویب یک اعلامیه اعلام وضعیت اضطراری و به شهر مدیر جیمز McKnight گسترده اقتدار به اقدامات برای حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی در طول شیوع کروناویروس.

سوال طولانی در هوا در طول جلسه: خواهد سواحل — که کشیده اند هزاران نفر از بازدید کنندگان در روزهای اخیر — باز باقی می ماند?

نه McKnight و نه این کمیسیون هر گونه اقدام فوری برای بستن مایل از شن و ماسه که علامت شهرستان مرز شرقی.

اما وجود دارد هیچ سوال که اقدامات به حداقل حد جمعیت در ساحل خواهد بود در میان موارد McKnight را در نظر بگیرید.

کمیسیون — چهار نفر از آنها surfers — ابراز تاسف حتی به موضوع مطرح. اما همه آنها گفت که ارتقای سلامت باید همه اولویت است.

“من علاقه ای ندارم در بسته های” کاکائو ساحل شهردار بن مالک گفت. “اما من علاقه مند هستم در کاهش این.”

پس از شهرستان سفارش پایین آمد چهار شنبه, ملک گفت: این شهرستان شروع خواهد شد محدود کردن پارکینگ در شهر “stub-پایان” خیابان های شرق جاده دولت A1A شهری گاراژ در اورلاندو خیابان و در تمام پارک ها در شهر شروع پنج شنبه با هدف به طور کامل خاموش کردن آن توسط جمعه. او گفت ماشین را یدک کشیده و در صورت لزوم.

زیادی بین 1 و 2 خیابان شمالی در یک عملیات مشترک بین شهر و مالکان خصوصی و باز باقی خواهد ماند.

“فقط برای اینکه روشن مردم می توانید به ساحل بروید. ما فقط تلاش برای محدودیت کثیری از کودکان و نوجوانان” ملک گفت.

بحث در کاکائو در ساحل آینه دیگران بی شماری در سراسر کشور به عنوان دولت های محلی و ایالتی مبارزه با چگونه برای به حداقل رساندن آسیب های اقتصادی ناشی از اقدامات اضطراری گرفته شده برای کاهش سرعت گسترش ویروس.

“اجتماعی فاصله” اقدامات مورد نیاز برای مهار این ویروس به خصوص اثرات در شهرهای توریستی مانند کاکائو در ساحل.

Coronavirus شیوع همزمان با شروع مشغول شکستن بهار فصل زمانی که هزاران نفر از مردم — از دانشجویان به گروه های زیادی جمع آوری هويدا — خودرا برای امتحان اماده به شهرستان.

اما در حالی که کسانی که بازدید کنندگان مهمی موتور اقتصادی برای کاکائو ساحل, ساحل شهر 11,000 آنها نیز افزایش خطر انتقال از coronavirus در یک شهرستان که در آن بیش از یک سوم از ساکنان بیش از 65 و در آن بیش از هزاران افراد مسن خود را صرف ماه های زمستان.

سفارش توسط DeSantis بعد از ظهر سه شنبه به تمام کافه ها و کاباره ها در دولت برای 30 روز و کاهش صندلی در رستوران در حال حاضر در حال تغییر بود کاکائو ساحل صنعت مهمان نوازی زمان شهرستان کمیسیون ملاقات در 6 p. m.

ملک دارای ابراز نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی در رستوران ها و کافه ها در یکی از شلوغ ترین زمان از سال است. رستوران کوچک صاحبان و کارکنان خود را به طور معمول لازم نیست مالی بالشتک های مورد نیاز برای زنده ماندن طولانی خاموش کردن و یا کاهش سرعت.

کاکائو در ساحل, خدمات کارگران “نمی توانیم بدون چک به مدت شش هفته” ملک گفت.

در شنبه Brevard County صادر محلی اضطراری اعلام فراهم می کند که بخش های اضافی راههای:

  • برای به دست آوردن تجهیزات حفاظتی برای پاسخ اول و بهسازی منابع برای بحرانی امکانات عمومی.
  • برای ایجاد تنظیمات در کارمند ترک سیاست.
  • شیر به ذخایر مالی برای مقابله با شرایط اضطراری بالقوه.
  • به دنبال فدرال بازپرداخت برای نتیجه اقدامات مدیریت.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>