بروارد بودجه طرح: هیچ افزایش مالیات و پایدار خدمات با وجود COVID-19 درآمد کاهش

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County پیشنهاد $1.46 میلیارد دلار بودجه برای 2020-21 شامل نرخ مالیات کاهش و هیچ کاهش در خدمات و یا کارکنان اخراج — حتی اگر شهرستان در حال از دست دادن مالیات بر فروش و درآمد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

شهرستان مدیر فرانک Abbate روز چهارشنبه منتشر شد, بودجه پیشنهادی به شهرستان کمیسیون خواهد شد که بحث در مورد آن و تنظیم آزمایشی نرخ مالیات در ملاقات بعدی خود را آغاز می شود که در ساعت 9 صبح روز سه شنبه. کمیسیون تصویب خواهد شد بودجه در ماه سپتامبر برای سال مالی که از اکتبر آغاز می شود. 1.

در میان این عوامل کمک به تعادل بودجه پیشنهادی بدون مالیات و افزایش نرخ دلار است 3.04 میلیارد دلار افزایش در ارزش املاک در این شهرستان خواهد شد که افزایش کلی مالیات بر درآمد.

ارزش ملک در حال حاضر یک رکورد $43.68 میلیارد 7.47% از $40.64 میلیارد شکل از یک سال پیش. آنها قبلا به اوج خود رسید در $40.77 میلیارد دلار در 2007-08 بودجه سال قبل از املاک و مستغلات حباب پشت سر هم و ارزش ملک فرو برد.

پیشنهاد بودجه نیز کمک کرده بود توسط a $105 میلیون تخصیص این شهرستان دریافت شده در مارس از فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند آنجا که شهرستان استفاده خواهد شد برای coronavirus-هزینه های مربوط.

در اینجا برخی از نکات برجسته بودجه پیشنهادی:

کل بودجه: پیشنهاد $1.46 میلیارد دلار بودجه برای 2020-21 است که از زمان اصلاح بودجه از $1.57 میلیارد دلار برای 2019-20 اما تا از اصلی 2019-20 بودجه از $1.33 میلیارد که تصویب شد در سپتامبر گذشته.

کل بودجه را افزایش می دهد به طور معمول به عنوان سال مالی پیشرفت, تا حدودی به دلیل ایالتی و فدرال کمک های مالی که دریافت و صرف در بودجه سال.

نرخ مالیات بر دارایی: پیشنهاد مجموع نرخ مالیات که نشان دهنده تمام عملیاتی مالیات بر, نرخ دلار است 5.64 per $1,000 ارزش مشمول مالیات را از $5.84 هر 1000 دلار در بودجه جاری سال است.

پیشنهاد صندوق به طور کلی نرخ مالیات $3.69 per $1,000 ارزش مشمول مالیات را از $3.82 هر 1000 دلار در بودجه جاری سال است.

منحصر به فرد تمام نرخ مالیات در شاخص های Brevard County منشور که مجموعه کلاه چقدر درآمد می تواند مطرح شود از مالیات بر املاک بدون رفتن را از طریق روش های خاص. که کلاه به این سال بیش از سال, تغییر در شاخص قیمت مصرف کننده که 1.81% در سال گذشته است.

درآمد کمبود: این در میان مناطقی که درآمد پیش بینی شده است به کاهش در طول 2020-21:

 • گردشگری توسعه مالیات بر اتاق های هتل ها و دیگر اجاره کوتاه مدت: کاهش 5.6 میلیون یا 33.7%.
 • محلی نیم درصد مالیات بر فروش: کاهش از $4.4 میلیون یا 14.3%.
 • صرفه جویی در رودخانه هند تالاب نیم درصد مالیات بر فروش: کاهش از $4.4 میلیون یا 9.3%.
 • دولت درآمد به اشتراک گذاشته شده: کاهش از $1.7 میلیون یا 12.5% است.
 • سوخت و مالیات: کاهش از $1.5 میلیون یا 6.3%.

مراقبت در عمل کمک: در آوریل 23, Brevard County دریافت مستقیم تخصیص $105 میلیون در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند پول از وزارت خزانه داری به هزینه های صندوق با توجه به اضطراری برای بهداشت عمومی مربوط به COVID-19.

این پول باید صرف اثرات خاص مربوط به COVID-19 از جمله امنیت عمومی نیاز دارد و حمایت اقتصادی به جامعه است. برخی از پول در حال رفتن به Brevard شهرستان شهرستانها و شهرهای امنیت عمومی ادارات, بیمارستان ها, کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی و همچنین به کمک های غذایی و ارائه دهندگان خدمات به افراد برای کمک به مسکن.

علاوه بر این دیگر شهرستان اشخاص دریافت مستقیم مراقبت در قانون بودجه از جمله:

 • خدمات حمل و نقل (18 میلیون دلار).
 • مسکن و خدمات انسانی (1.8 میلیون دلار).
 • Brevard County Fire Rescue ($462,000).
 • Brevard County Sheriff دفتر ($177,000).
 • Valkaria فرودگاه ($30,000).

کارمند شهرستان مسائل: Abbate گفت: در بودجه خود پیام است که به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بسیاری از کارفرمایان از جمله Brevard County مواجه اند تشدید حفظ و نگهداری کارکنان چالش ها برای دلایل مختلف. این دلایل عبارتند از: رکود اقتصادی در, درآمد, افزایش هزینه های, و کارکنان مرتبط با سلامت نگرانی برای خود و اعضای خانواده های آسیب پذیر.

“شناخت ارزش کارکنان گام های برداشته شده برای حفظ فعلی نیروی کار و جلوگیری از اخراج و یا furloughs که هم بیشتر تاثیر منفی در اقتصاد محلی” Abbate نوشت. “این تنظیمات اجرا شد در یک متفکر شیوه ای برای به حداقل رساندن خدمات در سطح کاهش در حالی که دولت فدرال و راهنمایی از جمله مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه.”

این مراحل شامل راه دور, پیشرفته, آنلاین, خدمات, خدمات برنامه ریزی قرار ملاقات منظقه خدمات و محل اقامت. کسانی که تسهیلات شامل نصب و راه اندازی پلکسی گلاس پارتیشن تشدید روش های تمیز کردن تغییرات در جلسات عمومی و استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی.

کمیسیون شهرستان قبلا توصیه می شود 2% هزینه زندگی افزایش حقوق برای کارکنان شهرستان برای 2020-21. اما Abbate توصیه کمیسیون تاخیر در آن را افزایش می دهد.

“این پیشنهاد بودجه توسعه داده شد شامل 2% هزینه-از زندگی-تنظیم برای کارکنان با شروع اولین دوره پرداخت در سال مالی 2020-2021,” Abbate نوشت. “با توجه به عدم اطمینان از آینده درآمد سطوح توصیه نمی کنیم اجرای این تنظیم در ماه اکتبر. در نور از عدم اطمینان از درآمد مجموعه, تاخیر ارائه خواهد شد هیئت مدیره اضافی انعطاف پذیری تا زمانی که یک درجه بیشتر از اعتماد به نفس در شرایط مطلوب اقتصادی و شهرستان های مالی چشم انداز.”

به طور جداگانه اتحادیه Brevard County آتش نجات آتش نشانان را دریافت خواهد پرداخت افزایش موثر در اکتبر تحت یک برنامه ریزی شهرستان در کمیسیون تصویب شده در اوایل این ماه پس از مذاکرات بین شهرستان و انجمن بین المللی آتش نشانان محلی 2969.

پروژه جاده: مالی 2020-21 به مناسبت چهارمین سال از پنج سال تعهد برای رسیدن به حداقل 55 کیلومتر از جاده متداول سالانه است.

Abbate گفت: اجرای مجدد برنامه “منجر به بهبود شرایط جاده به عنوان گواه در countywide Pavement Condition Report Card, در نتیجه بهبود نمره 79 (رضایت بخش) از نمره قبلی از 66 (عادلانه).”

این شهرستان نیز در حال برنامه ریزی حداقل 8 کیلومتر از جاده های بازسازی در 2020-21 و همچنین تمرکز بر روی پل تعمیر و نگهداری و جایگزینی با $3.8 میلیون در پل مربوط به هزینه های برنامه ریزی شده.

امکانات مدیریت: Abbate است پیشنهاد $10.4 میلیون دلار در پروژه های. پروژه های آینده عبارتند از:

 • تعویض سقف در دو courthouses ($2.0 میلیون).
 • جایگزینی تمام حمل و نقل هوایی, واحد در Brevard County Government مرکز شمالی در تیتوسویل (1.6 میلیون دلار).
 • همراه درب های امنیتی کنترل در Brevard County بازداشتگاه در Sharpes ($750,000).
 • آسانسور تعویض در هری T. & Harriette V. مور دادگستری مرکز در Viera ($675,000).
 • جایگزینی چیلر و به روز رسانی کنترل در Timothy J. Mills آتش نجات مرکز در رککلدگ (250.000 دلار).

پارک های پروژه: پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه همچنان به تمرکز بر روی بهبود زیرساخت با 12.9 میلیون دلار از بودجه سرمایه بهبود پروژه های برنامه ریزی شده برای 2020-21. این پروژه ها عبارتند از:

 • Wickham پارک تسهیلات ارتقاء.
 • Canova پارک ساحلی متقاطع تعویض.
 • نقطه بلند اردوگاه ساختار تعویض.
 • کشيش پارک و حداکثر K. Kadara پارک ورزشی در زمینه روشنایی.
 • وودی سیمپسون سالن کف و سقف جایگزین.
 • شن و ماسه نقطه پارک غرفه تعویض سقف است.
 • تجهیزات زمین بازی تعویض در چندین پارک در سراسر شهرستان.

کتابخانه پروژه های: Abbate گفت: Brevard County Library خدمات همچنان به آدرس عمده زیرساخت در ساختمان آن از جمله:

 • هفت کتابخانه گرمایش/تهویه مطبوع/تهویه مطبوع سیستم تعویض/تعمیر.
 • Repaving پارکینگ.
 • ارتقاء اتاق ملاقات.
 • تمرکز بر رنگ بیرونی کف تعویض سرویس بهداشتی بازسازی و معماری داخلی رنگ پروژه در تمام 17 کتابخانه ها.

خدمات اتوبوس: بودجه تماس برای خدمات حمل و نقل به آغاز بهره برداری از سه جدید ثابت مسیرهای اتوبوس در 2020-21 “که نیاز به حمایت از تقاضا و ارائه خدمت بزرگتر پوشش منطقه همراه با کاهش زمان بین اتوبوس” Abbate گفت.

جدید مسیرهای ارائه خدمات به:

 • این DeLeon خیابان و Barna خیابان منطقه در تیتوسویل.
 • پورت سنت جان منطقه غرب از ایالات متحده 1.
 • اضافه کردن یک مسیر جدید از اورلاندو ملبورن فرودگاه بین المللی به جنوب سواحل و آب Gallie مناطق بهبود مسیر 26 به ساعت در خدمات.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>