بروارد Coronavirus: مارس 22 به روز رسانی; تعداد محلی موارد باقی مانده در 5

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

————-

پنج نفر در شهرستان Brevard تایید به عنوان آلوده رمان coronavirus بدون تغییر از یک روز زودتر به گزارش صبح یکشنبه فلوریدا وزارت بهداشت گزارش.

ایالت تعداد کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 شروع به پریدن کرد از 763 مورد تأیید شنبه به 830. در همه 9,783 مردم در سراسر کشور آزمایش شده است با توجه به دولت گزارش و 963 نتایج هنوز در انتظار است.

سیزده ساکنان فلوریدا که تست مثبت برای COVID-19 فوت کرده اند, با توجه به وزارت بهداشت.

بیشتر: فلوریدا coronavirus به روز رسانی: تایید COVID-19 مورد افزایش به 830 با 13 مرگ و میر

این موارد تایید شده در فضای ساحل شامل سه مرد و دو و سه مربوط به سفر و دو سفر نیست-مربوط است. کسانی که آزمایش مثبت در محدوده سنی 32 تا 76.

بروارد صفر و میر به تاریخ.

با توجه به وزارت بهداشت داده بروارد گزارش شده 74 آزمون با 65 نتایج منفی و چهار نتایج آزمون در حال بررسی است. محدوده سنی از کسانی که تست شده به صورت محلی محدوده از 3 سال به 97 و شامل 36 مرد و 37.

وجود دارد در حال حاضر هیچ بستری شدن در بیمارستان از کسانی که آزمایش مثبت در بروارد. این تغییر می تواند بر اساس گزارش روز.

در میان کسانی که تایید مثبت در بروارد شامل 64 سال از Suntree و نورث روپ گرومن کارمند. هر دو خود quarantining. 28 ساله ملبورن مرد گفت: او را در انزوا در هلمز مرکز پزشکی منطقه ای به پنومونی در انتظار نتایج آزمون.

این به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>