بروارد می توانید یک درایو را از طریق COVID-19 مرکز که ممکن است تست صدها نفر هر روز

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

در دسترس بودن COVID-19 تست در بروارد می تواند به سرعت در حال گسترش به عنوان یک درایو جدید از طریق تسهیلات قادر به تست 500 نفر در روز تنظیم شده است برای باز کردن در روز یکشنبه ،

فلوریدا وزارت بهداشت روز سه شنبه اعلام کرد یک درایو-از طریق عملیات تست شد باز در بروارد. روز یکشنبه یک سایت جدید اجرا شده توسط OMNI بهداشت و درمان را به پیوستن به آن OMNI سلامت رئیس جمهور کریگ Deligdish گفت فلوریدا امروز چهارشنبه.

درایو-از طریق تست سایت های باز شده در سراسر کشور به عنوان یک راه برای آزمایش مردم برای این ویروس در حالی که به حداقل رساندن تماس بگیرید. بیماران مبتلا به رول کردن ویندوز خود را برای دریافت یک سواب بینی بدون ترک اتومبیل های خود را.

اگر OMNI با موفقیت کشد, باز, Brevard, تست اعداد می تواند شلیک کنید تا به سرعت. از صبح روز چهارشنبه تنها 669 نفر در بروارد تا به حال تست شده توسط Florida Department of Health labs. (هر چند خصوصی آزمایشگاه مورد آزمایش قرار داده اند حدود چهار تا شش بار است که با توجه به Brevard County کمیسیون صندلی Bryan Lober.)

اگر همه به خوبی می رود با جدید Omni تسهیلات Deligdish گفت که او امیدوار است برای باز کردن دو سایت است که می تواند همچنین هر دسته از 500 بیشتر مردم هر روز. طرح بلند پروازانه است اما Deligdish اصرار او و همکارانش باید اتصالات و تجربه به آن انجام می شود.

“اینها چیزهایی است که ما هر روز انجام,” او گفت:.

بیشتر: Coronavirus: Brevard EMTs گزارش پرش ممکن است COVID-19 تماس های اضطراری

معیارهای تست در OMNI محل کمتر خواهد بود سخت تر از فلوریدا وزارت بهداشت دستورالعمل های. تست ارائه خواهد شد به بیمارانی که واجد شرایط زیر:

  • همه OMNI بهداشت و Parrish مرکز پزشکی کارکنان در معرض خطر
  • هر کسی که بیش از سن 60
  • هر کسی که بیش از سن 45 با حداقل یک بیماری مزمن

آن دسته از بیماران نیازی به نشان دادن علائم به آزمایش می شود. هر کسی با یک سرفه یا تب با درجه پایین نیز می تواند آزمایش می شود Deligdish گفت. او گفت که هر کسی که با علائم شدید مانند تب بالا و یا تنگی نفس باید به جای تماس با دکتر خود را.

FDOH غربالگری قرار ملاقات باید برنامه ریزی جلوتر از زمان با تماس 321-454-7141 برای غربالگری و ثبت نام.

این FDOH ارائه خواهد شد تست به افراد زیر با COVID-19 علائم:

  • کسانی که به سن 65 سال و بالاتر
  • کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی
  • اولین پاسخ
  • هر کسی که ملاقات با معیارهای بالا است اما علائم و یک نسخه از یک دکتر پزشکی

Deligdish گفت: OMNI ارائه شده است آزمون به علامت رایگان بیماران به دلیل شواهد نشان می دهد بسیاری از کسانی که انجام این بیماری نشان می دهد هیچ نشانه تماس با سازمان های دیگر دستورالعمل های “نادان.”

بیماران را مجبور به تماس های آینده به برنامه تست که ارائه خواهد شد و از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر هر روز از هفته است.

آزمون به احتمال زیاد هزینه بیماران ایجاد $70, Deligdish گفت: به علاوه 50 دلار برای مجموعه و 25 دلار برای نتایج. دیگر بیماران خواهد بود صورتحساب از طریق بیمه.

بیشتر: این فضا ساحل رستوران منظقه وانت تحویل و یا به طور موقت بسته

چند شرکت های بیمه خصوصی از جمله فلوریدا آبی, Aetna و UnitedHealthcare باید گفت که آنها نمی خواهد مسئول برای اعضای COVID-19 تست.

نتایج آزمون باید در دسترس در 24-36 ساعت Deligdish گفت که OMNI است “تاسیس تعهدات از آزمايشگاه بزرگ است که در حال حاضر در حال انجام هزاران آزمایش در هر روز است.”

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در 321-242-3786 یا [email protected]

الساندرو Marazzi ساسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>