بروارد می توانید جدید Costco در نزدیکی Pineda جاده — کامل با مشروب فروشی و بیشتر

فلوریدا تودی | No comments

جوهر خشک نیست اما علائم اولیه نشان می دهد Costco است eyeing یک محل در شهرستان Brevard.

غذا-و-بیشتر در انبار خرده فروش ارائه شده است یک طرح سایت نرم افزار برای پچ زمین در آینده تقاطع Pineda جاده و دریاچه اندرو درایو پسوند. نرم افزار نشان می دهد که برنامه ریزی شده ساخت و ساز را شامل 156,000 فوت مربع Costco کامل با یک مغازه مشروب فروشی و پمپ گاز.

این پروژه هنوز در مراحل اولیه بررسی طرح سایت مایک McCaughin ارشد ساختمان رسمی برای Brevard County گفت. دفتر خود را هنوز دریافت اجازه ساخت یک نرم افزار.

Costco نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر قبل از فشار زمان. آن رسانه ها فرم درخواست گفت: این شرکت اظهار نظر نمی کنم و در مکان های جدید بیش از سه ماه قبل از تاریخ افتتاح آن “آینده مکان” صفحه لیست نبود Brevard فروشگاه.

بیشتر: Viera Co. ساختمان قرض غرب با دریاچه های بزرگ, ناهار خوری خرده فروشی در نزدیکی I-95 خروجی

برای برخی از بروارد ساکنان بالقوه Costco یک پیروزی در جنگهای صلیبی. رککلدگ ساکن امی Cervasio تاسیس یک Facebook صفحه با عنوان “ما می خواهیم به Costco به Brevard County” در سال 2014.

این صفحه پس از به دست آورد بیش از 1300 پیروان. مردم محلی ارسال شده دادخواست برچسب Costco در پست ها و اصرار هر یک از دیگر تماس بگیرید Costco خدمات به مشتریان است.

“آن بوده است و حداقل شش سال و آن را در نهایت پرداخت کردن” Cervasio گفت. “این واقعا هیجان انگیز است.”

کاستکو اخبار او گفت: در خصوص زمان مناسب برای شهروندان بروارد. آنها فقط از دست دو فروشنده زمین کرایه در Viera و خوش شانس است در غرب ملبورن.

بیشتر بدانید: پیست اسکیت رولر آینده به تیتوسویل پالم بای IHOP ممکن است جایگزینی

Cervasio گفت که او را دوست دارد Costco به دلیل بالا بودن دستمزد این کارگران می پردازد. خواهر او آن را دوست دارد چرا که او می تواند خرید هر چیزی از لباس ها را به بسته های تعطیلات وجود دارد.

“آن را مانند یک فرقه” Cervasio گفت. “من نمی دانم چرا, اما مردم واقعا به آن است.”

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با ما [email protected] یا 321-242-3786.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>