Brevard County بسته Viera تالاب تا آوریل 30 به با توجه به کروناویروس

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

Brevard County بسته Viera تالاب به عنوان یک نتیجه از رژیم صهیونیستی. ران Desantis’ “در خانه ماندن” فرمان اجرایی که در اثر جمعه.

این Viera تالاب — به طور رسمی شناخته شده به عنوان Ritch Grissom یادبود تالاب — یک نقطه محبوب برای پرنده ناظران و دوچرخه سواران و کوهنوردان.

تالاب خاموش Wickham جاده در حال حاضر بسته است به تمام بازدید کنندگان از جمله پا ترافیک وسایل نقلیه و دوچرخه.

بیشتر: Coronavirus mythbusters: دروغ در مورد این بیماری نیز در حال رفتن ویروسی

بیشتر: Coronavirus: Brevard, ساحل, شهرهای محدود کردن ساحل حضور در ورزش فعالیت های مرتبط

تالاب باقی خواهد ماند و بسته به بازدید کنندگان از طریق 30 آوریل مگر اینکه تمدید در رابطه با مدت از فرماندار منظور این شهرستان گفت.

“بسته شدن Viera تالاب سلامت و اندازه گیری نه تنها برای امنیت, اما همچنین کارکنان و داوطلبان” این شهرستان در بیانیه ای گفت. “ما تکیه به شدت بر روی داوطلبان که بسیاری از بازنشستگان به کار Viera تالاب. بسیاری از این داوطلبان سقوط به ‘بالاتر از خطر” دسته و باید حد تعامل با افراد دیگر. سلامت و ایمنی بازدید کنندگان ما کارکنان و داوطلبان اولویت ما است.”

Brevard County ارتباطات مدیر همین واکر گفت: شهرستان, پارک, اداره پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه باقی می ماند به جز beachside پارک که بسته هستند. پارک ساختمان ها و مراكز حال بسته countywide.

واکر گفت: Viera تالاب در نظارت شهرستان را منابع طبیعی بخش مدیریت.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>