Brevard County کمیسیون rebukes سیاست از برگزاری coronavirus اخبار همایش

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

این Brevard County کمیسیون سهشنبه ثابت برخی از کنترل بیش از تصمیم گیری ساخته شده توسط این گروه اداره coronavirus پاسخ.

و — در ملامت به کمیسیون صندلی Bryan Lober — کمیسیون نامیده می شود به طور منظم اخبار همایش برای همه رسانه های شهرستان مدیریت اضطراری مسئولان و مقامات بهداشتی.

این حرکت را رد رویکرد توسط Lober که همچنین صندلی 10-عضو گروه سیاست کارگردانی شهرستان مدیریت اضطراری پاسخ به همه گیر نیست اخبار برگزاری همایش ها در این موضوع است.

در علاوه بر این به خواستار, اخبار همایش ها, کمیسیون در زمان برخی از قدرت به دور از سیاست ،

آنها پشتیبانی یک پیشنهاد از شهرستان کمیسیون معاون صندلی ریتا Pritchett که بر اساس آن پنج منتخب شهرستان کمیسیون می تواند قدرت وتوی تصمیم های مهم از سیاست ، سیاست گروه دارای 10 عضو است اما تنها دو مقامات منتخب — Lober و کلانتر Wayne Ivey.

“باک متوقف می شود با ما” Pritchett گفت.

تحت Pritchett پیشنهاد Lober به عنوان شهرستان کمیسیون صندلی تماس خواهد بود یک جلسه اضطراری را برای بحث و رای گیری در عمده گروه سیاست تصمیم گیری. استثنا خواهد بود یک تصمیم سیاست گروه است که در آن از آن خواهد شد ممکن است به تماس یک جلسه اضطراری کمیسیون شهرستان ها است.

کمیسیون شهرستان دستورات آمد تنها چند ساعت پس از فلوریدا امروز منتشر شده یک داستان است که در آن یک دولت قانونگذار سه شهرستان کمیسیون و دو شهرداران شهرستان با انتقاد از شهرستان پیام تلاش در coronavirus پاسخ.

بیشتر: Space Coast مقامات انتقاد Brevard County coronavirus پیام

بیشتر: ناسا فضانوردان را راهنمایی در مورد دست زدن به انزوا در میان شیوع کروناویروس

این شهرستان به حال سازماندهی یک کنفرانس خبری مربوط به کروناویروس پس از 3 مارس. روز دوشنبه Ivey یک سازمان نیز حضور داشتند Brevard County Public Safety مدیر متی والاس اما county دولت بود و نه درگیر در سازماندهی که در کنفرانس خبری.

در روز سه شنبه — پس از کانتی در کمیسیون بحث و متعاقب آن سیاست جلسه گروه — شهرستان برگزار شد یک کنفرانس خبری با شش مقامات محلی است.

بسیاری از coronavirus-اطلاعات مربوط در ابتدا منتشر شده توسط مقامات شهرستان در طول 10 روز گذشته آمد, از Facebook Live, مصاحبه, پخش Space Coast روزانه شامل Lober.

سیاست گروه در اولین جلسه خود در coronavirus در مارس 14, رای به اتفاق آرا در یک پیشنهاد از Ivey که Lober باید سخنگوی این گروه.

Lober در دفاع از رویکرد خود را گفت: هیچ از اعضای گروه سیاست درخواست کرده بود اخبار همایش ها برگزار می شود و او را باور نمی کند آنها لازم است جز به اعلام “عطف مهم.”

اما دیگر شهرستان کمیسیون گفت: این شهرستان نیاز به فعال تر در گرفتن پیام خود را به عموم و باید شامل یک آرایه وسیعی از مقامات.

کمیسر کریستین Isnardi که قبل Lober به عنوان صندلی و گفت که او می خواهم برای دیدن county کارکنان به طور مستقیم درگیر در عملیات اضطراری بود بیشتر قابل مشاهده در این پیام به طور بالقوه از جمله والاس و Brevard County Emergency مدیریت مدیر کیمبرلی Prosser. او همچنین با تمجید از تلاش های Brevard County ارتباطات مدیر همین واکر که انجام داده است در یک مصاحبه با نمایندگان رسانه ها و نظارت در مطبوعات و رسانه های اجتماعی به روز رسانی.

در پایان Lober توافق به یک مدیریت اضطراری رسمی و احتمالا یک نماینده فلوریدا وزارت بهداشت در بروارد پاسخ به سوالات در اخبار همایش ها پس از سیاست جلسات گروه.

“این واقعا یک ایده خوب” Lober گفت که زمان این اخبار همایش ها اتفاق می افتد و فقط پس از سیاست جلسات گروه — یک رویکرد بهتر از عمل برخی از استان ها برای برگزاری “کشت و کنفرانس های مطبوعاتی” هنگامی که وجود دارد هیچ عمده تحولات به گزارش.

Lober همچنین شدت انتقاد کرد در فلوریدا امروز آن را متهم به ایجاد “مصنوعی مسئله” و گفت: این یک هدف به دنبال “خوارج” مقامات محلی مثل خودش کلانتر Ivey و ماریا Stahl افسر بهداشت فلوریدا وزارت بهداشت در بروارد که رفته بود در یک سفر دریایی در شروع بحران است.

Lober اشاره کرد که او در پاسخ پرسش از فلوریدا امروز و دیگر رسانه ها در coronavirus موضوع اگر چه او دارای یک سیاست نیست پاسخ دادن به سوالات از فلوریدا امروز در موضوعات دیگر.

کمیسر جان Tobia گفت که هر چه گوشت گاو Lober با فلوریدا امروز او می خواهد به مطمئن شوید که coronavirus اطلاعات است را به مخاطبان گسترده ای. Tobia اشاره کرد به عنوان مثال است که خود پدر و مادر بستگی دارد در این روزنامه به ارائه اطلاعات است.

“امنیت عمومی شماره 1 نگرانی در حال حاضر” Tobia گفت. “هدف من این است که این اطلاعات در خارج وجود دارد به عنوان عینی و به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>