Brevard County کمیسیون می خواستم برای مبارزه با ملحدان; در حال حاضر مالیات دهندگان انتخاب کنید تا تب | نظر ما

فلوریدا تودی | No comments

نظر

چه می تواند Brevard County کمیسیون با $50,000?

سر خود را ممکن است رفتن به پارک کتابخانه های رفع پیری جاده ها — و یا فقط تنظیم پول پس انداز خوب مثل محافظه کاران مالی را انجام دهد.

قبل از اینکه شما شروع jotting کردن ایده ها اسب خود را نگه دارید چرا که شهرستان ما تصمیم به اتلاف پول.

$50,000 این است که چه مقدار مالیات دهندگان پرداخت خواهد شد برای حل و فصل 2015 طرح دعوی در دادگاه در برابر county نیایش سیاست. شهرستان کمیسیون امتناع در سال 2014 به ارائه ملحدان و سکولار و اومانیست ها این فرصت را به نیایش در شروع جلسات آن باعث طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه.

این کمیسیون تا به حال فرصت برای پایان دادن به این حماسه در سال 2017, اولین بار یک قاضی فدرال حکم داد county سیاست نقض متمم اول قانون اساسی تنها اجازه می دهد روحانیت به كند. این کمیسیون رای دادند به اتفاق آرا به آن تجدید نظر شود (Bryan Lober تنها کمیسر بود که در دفتر در آن زمان). کمیسر ریتا Pritchett در آن زمان به نام حکم یک “حمله بزرگ در مسیحیت” حتی اگر آن را نمی نیاز شهرستان به رد کارش.

بیشتر: دعوی در دادگاه توسط ملحدان, اگنوستیک برابر شهرستان بیش از پرتوی حل و فصل برای $490,000

جای تعجب نیست که یک دادگاه تجدید نظر در سال گذشته در برابر حکومت این شهرستان دوباره. این کمیسیون در روز سه شنبه در نهایت به حواس خود و رای به حل و فصل و پرداخت $490,000 خسارت و هزینه های دادخواهی. خوشبختانه بیمه را پوشش بسیاری از آن به جز برای $50,000 معافیت. که کل را به حساب زمان شهرستان را در خانه وکلا را صرف کار در این مورد — برآورد که شهرستان ندارد فلوریدا امروز دیو برمن گزارش شده است.

خوب شاید برای بعضی از شما $50,000 صدا مانند بسیاری. آن است که تنها بخش کوچکی از این شهرستان را در مجموع $1.31 میلیارد دلار بودجه است.

اما در اصل ما در حال پرداخت 50.000 دلار به دفاع از فردی کمیسیون’ تعریف ادیان تلقی شایسته.

برخی از این کمیسیون و رئیس سابق کمیسیون شهادت آنها نمی خواهد اجازه می دهد deists, ایتالیایی نماد شاخ, Rastafarians یا مشرکان به ارائه نماز و “است که آنها را به فکر می کنم طولانی و سخت قبل از دعوت یک هندو سیک یا یک پیرو از یک بومی آمریکایی دین” 11th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر قاضی استنلی مارکوس نوشت: به نمایندگی از سه قاضی پنل. در این حکم همچنین بر داشت شهرستان نقض متمم اول قانون اساسی.

“ما نیاز به رفتن هیچ بیشتر از امروز به این می گویند: در انتخاب نیایش سخنرانان این کمیسیون ممکن است قاطعانه رد از در نظر گرفتن بلندگو از یک دین به سادگی از آنجا که آنها نمی مانند طبیعت از اعتقادات خود را” مارکوس نوشت: در جولای 8, 2019 حاکم است.

فقط هفته پیش در کمیسیون شهرستان تصویب مراسم قطعنامه به رعایت قانون اساسی ایالات متحده (چیزی مقامات منتخب قرار است به هر حال انجام). شاید آنها فکر می کردند این لایحه از حقوق آغاز شد و با متمم دوم?

ما در حال پرداخت $50,000 چرا که مقامات نمی تواند تحمل فکر از جمله مذهبی و یا غیر مذهبی آنها مخالف با چرخش گروه که به كند. ما فکر می کنیم Brevard County ساکنان — تعداد کمی از کسانی که در واقع نشستن از طریق شهرستان در جلسات کمیسیون ها — می تواند به راحتی تحمل آن دو تا سه دقیقه.

“برخی از ادیان در حال بررسی توسط کمیسیون بیشتر از نزدیک و دیگران حتی قاطعانه خارج از در نظر گرفتن” مارکوس نوشت.

چه سخت تر به تحمل این واقعیت عمومی پول تلف شد به مبارزه با یک نبرد است که نمی بهبود کیفیت زندگی Brevard County ساکنان.

بیشتر نظر: سیاسی بیهوده پشت بروارد کمیسیون رای به رعایت قانون اساسی

در میان شاکیان این پرونده بودند مرکزی فلوریدا ایرانیان جامعه Space Coast ایرانیان انجمن اومانیست جامعه از فضای ساحل و Brevard County, resident.

ما می توانیم فرض کنیم که با کشیدن شهرستان به دادگاه شاکیان قصد داشت برای اثبات یک نقطه و سابقه — و شاید مطلوب حل و فصل است. آنها در حال حاضر تقسیم $60,000 در جبران خسارت.

در نور از دادخواهی این کمیسیون در سال 2017 تصمیم گرفتند به رعایت یک دقیقه سکوت به جای یک نیایش. طنز این است که با تلاش برای نگه داشتن تنها مسیحی و ادیان توحیدی در جلسات کمیسیون شهرستان به پایان رسید تا انجام درست برعکس است.

فلوریدا امروز سرمقاله تصمیم جمعی توسط آن هیئت تحریریه. برای پاسخ به این سرمقاله در نامه ای به سردبیر ایمیل تا 250 کلمه به [email protected] خود را شامل نام و نام خانوادگی و محل اقامت و شماره تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>