Brevard County برنامه ای برای بازگشایی پارکینگ ساحل اما در شهرستانها به نگه داشتن خود را به مقدار زیادی بسته شده و در حال حاضر

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

VIERA — Brevard County کمیسیون توافق کردند که روز شنبه برای بازگشایی ترین شهرستان متعلق به ساحل پارکینگ به محض شنبه با وجود درخواست از شش سمت ساحل شهرستانها به نگه داشتن آنها را بسته و حداقل یک هفته دیگر در پی این رمان coronavirus.

کسانی که در شهرستانها می خواهید برای جلوگیری از سردرگمی در میان out-of-town بازدید کننده خارش به ضربه ساحل و مسئولان شهرستان که از ترس باز کردن پارکینگ ساحل بیش از حد به زودی می تواند خار پس از آن امواج از ویروس مرگبار است.

“سخت است تماس,” Indialantic شهردار دیو برکمن گفت: کمیسیون پنج شنبه و اضافه کرد که در سمت ساحل شهرستانها نیاز به زمان بیشتری برای آماده شدن برای یک پتانسیل افزایش افراد مقید کردن از این بیماری همه گیر و حسرت برای ساحل. “ما نیاز به حداقل یک هفته است.”

با وجود درخواست نمایندگی از شش شهرستانها در کمیسیون رای دادند 4-1 به بازگشایی شهرستان متعلق به پارکینگ ساحل به محض شنبه به جز دهانه ساحل در ماهواره ساحل و بندر هند در ساحل در حال حاضر تحت ساحل renourishment. کسانی که سواحل را روز شنبه پس از محصول جدید شن و ماسه ساحل به پایان رسید, یک روز پیش از آن.

این کمیسیون نیز رای به باز کردن کتابخانه های شهرستان در اسرع وقت دوشنبه و یا به عنوان به زودی به عنوان کتابخانه می توانید برنامه های در محل به دنبال بهداشت دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. کمیسیون تنظیم مارس 18 گل برای بازگشایی دیگر شهرستان ساختمان.

همه از روز پنجشنبه اقدامات کمیسیون شهرستان ها اول باید به تایید 10-عضو Brevard County سیاست که در دیدار در ساعت 11:30 صبح جمعه. که پنل دستگیره شهرستان در واکنش به وضعیت اضطراری از coronavirus بیماری همه گیر.

گردشگران خواهد بود قادر به اقامت در هتل ها در Brevard آغاز و تا روز دوشنبه به عنوان 30 روز ارائه که محدودیت اقامت در هتل به ساکنان محلی منقضی می شود.

قبل از بازگشایی شهرستان متعلق به پارکینگ ساحل شهرستان کارکنان را مجبور به حذف موانع از مقابل ساحل پارکینگ ورودی که می تواند اتفاق می افتد به محض شنبه, شهرستان, مدیر, فرانک Abbate گفت.

کمیسیون وزن ارزش اقتصادی در مقابل سلامت عمومی نگرانی از بازگشایی پارکینگ ساحل.

“من نمی خواهم به انجام یک پتو بازگشایی زمانی که ما هنوز نگرانی” رئیس کمیسیون Bryan Lober گفت.

این Brevard County کمیسیون بسته ساحل آن مناطق پارکینگ در ماه گذشته همراه شهرستان 72 مایل خط ساحلی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. این بسته شامل تمام شهرستان beachside پارک. شهری در ساحل سمت پارک ها و پاتریک پایگاه نیروی هوایی سواحل پارکینگ بسته به عنوان به خوبی.

این شهرستان نیست نزدیک سواحل آن غیر beachside پارک یا زمین گلف به عنوان دیگر جوامع انجام داده اند اما می خواستم برای محدود کردن جمعیت در ساحل به خصوص از خارج از شهر.

به عنوان روز پنج بروارد تا به حال 285 COVID-19 موارد و هشت مرگ و میر با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت. FDOH گزارش 527 جدید تایید موارد COVID-19 روز چهارشنبه افزایش دولت در مجموع به 33,690 توسط پنج شنبه.

دولت نیز تایید کرده است 1,268 مرگ و میر ناشی از این ویروس از اوایل ماه مارس. مقایسه متوسط حدود 3000 نفر می میرند سالانه در فلوریدا در طول یک سال تمام.

روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد فلوریدا آغاز خواهد شد “مرحله 1” از بازگشایی فلوریدا کسب و کار و امکانات عمومی در دوشنبه, مه 4. که فاز اول reopenings مانع Miami-Dade, Broward و پالم بیچ بدترین ضربه شهرستانهای استان است.

فرماندار همچنین توصیه می شود فلوریدا آسیب پذیر ترین جمعیت افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی باقی می ماند پناه در محل و مردم باید به جلوگیری از معاشرت در گروه های بیش از 10 نفر “در مکان هایی که نمی ارائه مناسب فیزیکی, فاصله,” او گفت:.

رستوران می تواند بازگشایی با صندلی در فضای باز و 6 پا اجتماعی فاصله و محدود کردن داخل صندلی به 25 درصد ظرفیت است. فروشگاه های خرده فروشی در نظر گرفته نشده خدمات ضروری تحت DeSantis’ سفارش قبلی هم اکنون می توانید مشتریان در داخل بلکه محدود به 25 درصد ظرفیت است. همان می رود برای موزه ها و کتابخانه ها.

کسب و کار است که بیش از 25 درصد ظرفیت قانون می تواند به صورت درجه دوم تخطی از قانون و جریمه نقدی تا 500 دلار تحت فرماندار سفارش. آرایشگری ورزشگاه بارها و شخصی دیگر خدمات بسته باقی خواهد ماند در حال حاضر به عنوان سینما.

“من بسیار نگران در مورد نرخ بیکاری” کمیسر جان Tobia افزود که بازگشایی پارکینگ ساحل کمک خواهد کرد کسب و کارهای محلی.

شهرستانها را در تصمیم گیری خود را که آیا و هنگامی که به بازگشایی خود را در ساحل پارکینگ Tobia گفت.

برکمن گفت: همه گیر شده و باعث افزایش جرم به خصوص سرقت خودرو در شهر خود و او نگرانی های یک خسته شهرستان نیروی پلیس ممکن است آماده برای به اجرا درآوردن محدود کردن جمعیت و اجتماعی فاصله در ساحل.

“آیا شما با رفتن به بخش بهداشت و درمان در خطر است؟” برکمن خواسته کمیسیون قبل از رای گیری.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>