Brevard County گزارش دو مرگ و میر مربوط به coronavirus

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

Brevard County تجربه کرده است و اول مرگ و میر مربوط به کوروناویروس.

شهرستان و فلوریدا, وزارت بهداشت, وزارت, مقامات اعلام کرد که مرگ و میر در طول یک Facebook Live coronavirus جلسه امروز صبح.

Brevard County رئیس کمیسیون Bryan Lober گفت: اولین مرگ 76 یا 77 سال است که تا به حال 13 روز در بهداشت برای اولین بار وابسته به بیمارستان و درگذشت دوشنبه.

ماریا Stahl, مدیر برای Brevard County Health Department در بروارد گفت: مرگ دوم درگیر یک 75 ساله.

آنها گفتند: هر دو از مردم نیز شرایط بهداشتی اساسی.

“متاسفانه همانطور که ما را دیده اند با داشتن دو (مرگ و میر) اعلام کرد در همان زمان خاصی وجود دارد که به بیشتر,” Lober گفت: به خصوص که در مورد اعداد در ادامه به افزایش است. “این به احتمال زیاد نخواهد بود مدتها قبل از ما دیگری مرگ.”

Stahl گفت که از صبح روز سه شنبه وجود داشته است 95 مورد از coronavirus در شهرستان Brevard. که شامل 28 که در آن بیماران بستری با شش نفر از این بیماران قرار داده شده در هواکش.

Stahl گفت: در مورد شمارش در بروارد شده اند افزایش حدود 10 روز.

Lober گفت: هر کس باید به دنبال توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و فلوریدا وزارت بهداشت به طور جدی.

او گفت: Brevard ساکنان باید در خانه بماند اگر آنها نمی نیاز به بیرون رفتن, به خصوص اگر آنها را در یک گروه پرخطر به دلیل سن پیشرفته و یا از قبل موجود شرایط پزشکی.

Lober گفت: افرادی که موفق به دستورالعمل ها را دنبال کنید باید آنها را با مراقبت های بهداشتی خود را نماینده و خود را ذینفع اطلاعات به منظور “از آنجا که این یک شوخی نیست. این چیزی است که ما دیده ایم این صبح خواهد شد و به طور بالقوه شما را بکشند.”

“این ویروس — من دیده ام در رسانه های اجتماعی اتهامات است که آن را پخته با یک حزب سیاسی و یا دیگر است که آن را تمام پخته شده توسط یک حزب سیاسی و یا دیگری و یا آن را به حال ساخته شده به much ado about nothing,” Lober گفت. “این مردمی که عزیزانشان را از دست داده بیش از 24 ساعت گذشته, من به شما تضمین می کنند آنها مشاهده نمی این حد پیش در مورد هیچ چیز.”

Lober تاکید کرد که کروناویروس “است نه یک افسانه است. این یک توطئه است. این یک جعل است. و آن را می تواند شما را بکشند و یا کسی که شما را دوست دارم اگر شما نگاهی به اقدامات کافی و به دنبال دستورالعمل. این چیزی است که باید سیاسی شود. نتیجه چیزی است که باید انجام شود بدیهی و یا به آرامی.”

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>