بروارد بدنسازی درهای خود را دوباره پس از مختصر سرپیچی از DeSantis’ فرمان اجرایی

فلوریدا تودی | No comments

ملبورن ورزشگاه که به مبارزه طلبیده فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اجرایی نظم و بازگشایی درهای خود را جمعه بدون چراغ سبز از دولت پس از بسته فروشگاه دوباره تحت مشاوره یک سیاستمدار محلی.

بندر شهر جامعه تناسب اندام را بازگشایی کوتاه بود پس از یک تماس تلفنی جمعه شب از ملبورن معاون شهردار پل Alfrey که به توصیه ورزشگاه که آن را یک ایده خوب به عنوان آنها را تحت فشار قرار دادند DeSantis به آنها اجازه می دهد برای بازگشایی مدیر کل دنی Hoddinott گفت.

Alfrey علنا پشتیبانی ورزشگاه تلاش برای به رسمیت شناخته شود به عنوان یک کسب و کار ضروری است که باید اجازه داده شود برای باز کردن همراه با کسب و کارهای دیگر در حال حاضر مجاز توسط دولت است.

Hoddinott و بدنسازی صاحب مایکل منینگ استدلال کرده اند که خود جای بدنسازی, عمل متفاوت از یک بزرگ بدنسازی مانند سیاره تناسب اندام; شهرستان بندر جامعه تناسب اندام ارائه می دهد یک مربیگری و آموزش در گروه مورد پنج نفر است. آنها می گویند کسب و کار خود را ضروری است برای سلامت اعضای خود را.

Hoddinott و منینگ را ارسال چند پیام در بدنسازی در Facebook صفحه درباره مخالفت خود را با اجرایی سفارش و ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی است. DeSantis. Alfrey انداخت و پشتیبانی پشت ورزشگاه نوشتن به DeSantis و ارسال در Facebook در حمایت از ورزشگاه تلاش به درجۀ.

بیشتر: به روز شده: Brevard بازگشایی: این فضا ساحل رستوران را اعتراف شام روز دوشنبه

در یک جمعه مصاحبه Alfrey که او در مخالفت با فرماندار دسته گسترده ای تعیین می کند که کسب و کار می تواند و می تواند باز نمی شود و فکر می کند که رهبران محلی باید قادر به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک کسب و کار آماده است. مصاحبه صورت گرفت قبل از Hoddinott می گوید Alfrey توصیه می شود این ورزشگاه نزدیک به پایین.

هر دو شهرستان بندر جامعه تناسب اندام و یک استودیوی رقص در شهر ملبورن محدودیت های گسترده برای برنامه های بهداشت و ایمنی Alfrey گفت و باید مجاز به بازگشایی شده است. بندر شهر جامعه تناسب اندام می افتد فقط در خارج از شهر ملبورن محدودیت.

Alfrey هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به یک شنبه درخواست های اضافی برای نظر. سخنان خود به فلوریدا امروز و Facebook پست در حمایت از کسب و کار نه ترویج و نه انتقاد بازگشایی در سرپیچی از نظم تنها تلاش خود را برای به دست آوردن اجازه برای انجام این کار است.

Alfrey گفت فلوریدا امروز او “ندارد قدرت را به خدمت OK” تحت فرمان اجرایی به دلیل این ورزشگاه در خارج از شهر ملبورن محدودیت. پرسید که آیا او فکر Brevard County Sheriff دفتر را اقدام علیه کسب و کار Alfrey گفت که او مطمئن بود و خواهد بود “نفرت آن را به تبدیل شدن به یک نبرد بزرگ است.”

بعد شب جمعه Hoddinott گفت Alfrey خواسته های کسب و کار برای جلوگیری عامل به طوری که مقامات محلی می تواند مدافع طرف آن.

“او در واقع مثل این بود,” اگر شما بچه ها می تواند به توقف عملیات خود را برای چند روز و به ما یک شانس برای دریافت کلمه و برخی از ارتباطات به فرماندار پس از آن ما می تواند کمک به پیدا کردن به جای داشتن به اقدام علیه شما'” Hoddinott گفت.

ورزشگاه موافقت کرد. Hoddinott گفت: او را در نظر بگیرید آن غفلت از Brevard County, کلانتر, برای آگاهی از ورزشگاه بسیار عمومی بازگشایی و عمل را ندارد.

در بعد از ظهر جمعه یک معاون متوقف شده بود با این باشگاه برای یک “آموزشی” گفتگو با Hoddinott و منینگ به آنها اطلاع آنها نقض دستور اجرایی. Alfrey روز جمعه گفت که Brevard County Sheriff Wayne Ivey پیامک Alfrey به اجازه دهید او را می دانم معاون خواهد بود توقف ورزشگاه به آنها یادآوری از DeSantis سفارش.

کلانتر Ivey قبلا اجتناب کرد و گفت که آیا یا نه او نمایندگان را اجرا اجتماعی فاصله محدودیت و گفت: او معتقد است که “آموزش و پرورش و آگاهی” معمولا به اندازه کافی برای مردم به رعایت قوانین است.

بیشتر: به روز شده: Brevard بازگشایی: این فضا ساحل رستوران را اعتراف شام روز دوشنبه

اگر بندر, شهرستان, جامعه, تناسب اندام تا به حال باقی مانده مشخصه باز کلانتر را اداره می شده اند و یا مجبور به اعمال محدودیت و یا علنا بی اعتنایی فرماندار سفارش. کلانتر را هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Hoddinott گفت: ورزشگاه بسته باقی خواهد ماند برای حداقل چند روز مگر اینکه DeSantis تعیین کسب و کار ضروری هر چند Hoddinott گفت: آنها تا به حال روشن ساخته است که “زمان از ذات است.”

“ما می خواستیم آنها را به گوش ما و شما می دانیم و آنها ما را شنیده” Hoddinott گفت.

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در [email protected] یا 321-242-3786.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>