بروارد دبیرستان ورزشکاران دریافت چراغ سبز به ادامه آموزش در ژوئن 22

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County high school مربیان تبدیل شده و از اخبار آنها تا به حال شده است در انتظار به مفهوم درک قوانین جدید در روز جمعه هنگامی که سیستم مدرسه اعلام کرد بازگشت به فعالیت های ورزشی است.

تیم اجازه خواهد داشت برای از سرگیری تمرینات در ژوئن 22, اما مربیان و دیگر مقامات ورزشی 11-صفحه سند با دستورالعمل های جدید.

سند نامیده می شد بروارد مدارس عمومی بازگشت به فعالیت های برنامه ریزی و آن را پوشش می دهد همه چیز را از طبقه بندی خطرات چگونه به هیدرات.

پالم بای مربی تیم فوتبال Dwayne برد اتمام سال اول خود را به عنوان سر مربی اما او را ندیده بازیکنان خود را در فرد پس از 15 مارس. او را در دیدار با مدیر و مدیر ورزشی هفته آینده به بیش از روش.

تابستان بازی: Space Coast رسما نام میزبان از 54th annual AAU تاریخ المپیک

“من نمی دانم که چگونه است که همه در حال رفتن به بازی کردن اما ما در حال رفتن به آن را به کار به عنوان بهترین ما می توانیم” او گفت:. “من به دنبال به جلو به دیدن بچه ها. سه ماه بوده است.”

ورزشی طبقه بندی شده به ریسک بالا — کسانی که با پایدار تماسی مانند فوتبال — برای کاهش خطر مانند گلف و فردی در حال اجرا حوادث. در علاوه بر این به سالانه وجود خواهد داشت های جدید کاغذ بازی در قالب یک خطر چشم پوشی. در میان بسیاری از محدودیت های دیگر وجود خواهد داشت هیچ جمعی آب با بازیکنان نیاز به آنها را در بطری های آب.

تثلیث مقدس مدیر ورزشی جیمز فیلیپس گفت که مدرسه اجازه خواهد داد که ورزشکاران و برگشت در محوطه دانشگاه به آماده شدن برای فصل, اما آنها نیز دنبال خواهد شد سخت CDC دستورالعمل.

تیتوسویل بالا شنا و غواصی مربی ناتاشا کرمر آماده بود اجازه می دهد تا ورزشکاران را به استخرهای اما او در انتظار کلمه ای در زمانی که غیر از تیم های مدرسه را مانند ایالات متحده آمریکا شنا گروه می تواند دوباره با استفاده از امکانات عمومی.

او ابراز تمایل برای مدرسه مقامات محلی را به ورزشکاران همان فرصتی برای آموزش و رقابت است که خارج از منطقه رقبای آینده برای AAU تاریخ بازی های المپیک در ماه جولای را در بروارد امکانات.

“قرار ما بچه ها,” او گفت:. “من فکر می کنم این فوق العاده AAU قادر به ارائه فرصت اما می تواند به ما ارائه نمی دهد فرصت های یکسان برای همه ما بچه ها؟”

هر دو مربیان مطمئن نیستید از چه فصل آینده خواهد بود اما برد بود به خصوص آماده به پیدا کردن.

بیشتر: ULTIMOPREZZO عبور از قانون اجازه می دهد بازیکنان فوتبال به بازی JV و بازی تیم اول دانشگاه یا دانشکده در همان هفته

“ما به وضوح دورتر پشت از ما شده اند در غیر این صورت,” او گفت:. “من نمی دانم اگر ما همه به همان اندازه اما من مشتاق به دیدن چگونه کار می کنیم.”

کرمر می خواهد مربیان به نزدیک شدن به فصل متفاوت, مشاهده کردن به خصوص برای آسیب بالقوه را با توجه به overeagerness.

“مربیان در حال رفتن به مجبور به انطباق” او گفت:. “آنها در حال رفتن به قادر به استفاده از همان چیزهایی که از آنها استفاده کرده اید, در فصل بعد از فصل. بسیاری از مردم می خواهید برای دریافت به آموزش واقعا سخت و شاید صدمات را نشان نمی دهد تا حق دور اما آنها باید آگاه باشید از آنچه اتفاق می افتد.”

تماس با مک کالوم در 321-242-3698 یا [email protected] Follow @321preps در Twitter و Instagram. مطمئن باشید برای عضویت در فلوریدا امروز و گوش دادن به 321 اضافه کاری در عمده پادکست سیستم عامل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>