بروارد صفحه اصلی-ساختمان غول پیکر چارلز بوید که کمک به توسعه Suntree می میرد در سن 72

فلوریدا تودی | No comments

چارلز بوید کاکائو ساحل توسعه دهنده است که ساخته شده و یا بازسازی بیش از 1000 خانه در شهرستان Brevard منطقه در طول زندگی حرفه ای طولانی درگذشت در سن 72.

“او مانند یک غالب حضور در جایی که سفارشی سازی بازار است و در شهرستان Brevard امروز. چارلی توسعه بسیاری از Suntree گفت:” برادرزاده اش کریستوفر برتون جمهور کریستوفر برتون خانه های لوکس.

“اگر تا به حال به یک کلمه که خلاصه او را تا آن خواهد بود” رویایی.’ چارلی به من آموخت همه چیز من می دانم که در مورد ساختمان برای اطمینان حاصل کنید. من انجام شده است این 22 سال در حال حاضر. من هرگز فکر من می تواند به سطح او فقط در راه او قرار داده و معاملات با هم” برتون گفت.

“او می تواند نگاه یک قطعه زمین و به شما بگویم که در 20 دقیقه, ‘بله این از نظر مالی حس می کند.’ یا “نه اعداد کار نمی,” او گفت:.

بیشتر: Backstreet Boy راه اندازی کاکائو در ساحل, محل سکونت پروژه

بیشتر: مرکز شهر ملبورن هتل هیلتون ممکن است باز در فوریه; خدمه پایان 11th-داستان پشت بام

بوید درگذشت مارس 20 از عوارض جانبی مرتبط با سرطان ریه دارو گفت: دختر خود را الهام بوید کارگزار صاحب شن و ماسه دلار دارایی غیر منقول از بروارد.

خانواده میزبان مراسم یادبود یکشنبه در کوکو بیچ خانه مشرف به رودخانه موز. طراحی شده توسط چارلز بوید و همسرش, سینتیا این 4,267 فوت مربع خانه با یک استخر بی نهایت با عنوان Brevard County 2009 بهار رژه از خانه.

“او فقط یک مبتکر. بسیاری از آنچه که او آورده در سبک های مختلف به بازار در اطراف در اینجا” برتون گفت.

“او توسعه است. او دست املاک و مستغلات. او خانه های لوکس ساز. او فقط نوع از همه چیز. بنابراین رویکرد خود را به بازار املاک و مستغلات به طور کلی بود و واقعا فقط در کلیت” او گفت:.

بوید گذشته بود رئيس جمهور از سازندگان خانه انجمن بروارد و برنده Brevard County سازنده جایزه سال.

“او یکی از اولین سازندگان لاک پشت در جزیره است. یکی از اولین سازندگان لنسینگ جزیره است. او ساخته شده است در محراب” در beachside ملبورن الهام بوید گفت.

بوید مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی از دانشگاه آبرن و سپس مشغول به کار به عنوان حسابدار در میامی. او نقل مکان به شهرستان Brevard و خرید یک باشگاه قایقرانی در سال 1977. سینتیا گفت که او شروع به انجام مالیات برای دیر کارل Cortner افسانه ای بروارد سازنده است که توسعه بسیاری از پروژه های مسکن از سال 1958 تا سال 2000.

با توجه به اگهی در گذشت Cortner نام خیابان های ملبورن state-of-the-art شروود پارک محله با انتخاب نام از یک رابین هود و کتاب کتابخانه.

Cortner آورده بوید به ساخت کسب و کار: اولین پروژه بود Quail Ridge زیربخش خاموش کرچک هندی جاده در ملبورن الهام گفت.

در طول مصاحبه این هفته سینتیا و الهام بوید بودند و تحت فشار به نام همه چارلز بوید عمده Space Coast پروژه های مسکن.

“هنگامی که او به خانه آمد از کار او درب را بسته و بسته کسب و کار خود را. او کار خود را در محل کار. پس از آن فوق العاده بود,” Cynthia Boyd گفت.

بوید به عنوان رئیس هیئت مدیره قیامت در مرتع پرورش احشام وزارتخانه یک ملبورن غیر انتفاعی است که اداره یک مرکز مسکونی برای بی خانمان مردان و زنان است. او همچنین درگیر شد, با حمایت از جنوب بروارد های مرکز.

بلند پروازانه کارفرما که انجام زرد حقوقی پد بوید به دست آورد باقی مانده خواص Suntree برنامه ریزی-واحد توسعه و ساخته شده است شش یا هفت جوامع در اواخر دهه 1980 و اوایل ’90s, املاک و مستغلات عامل بتی هارت گفت.

“من فکر می کنم او را نجات داد Suntree. چون Suntree را به حراج گذاشته شده است خاموش” گفت: هارت که با همکاری بوید و زد Suntree املاک و مستغلات.

“چه کسی می داند آنچه را که آنها انجام داده اند به Suntree?” هارت پرسید.

در سال 2016 بوید همکاری با Howie D از Backstreet Boys به توسعه Flores de la Costa, a $10 میلیون oceanfront مشاع مجتمع فقط در شمال کاکائو در ساحل اسکله در unincorporated آون-by-the-Sea.

بوید تا به حال سه دختر و نه نوه. او و سینتیا میزبانی جمع آوری اعانه برای بروارد ارکستر سمفونیک و ماهواره دبیرستان, درام, باشگاه, در میان سازمان های دیگر.

“چیزی که در مورد چارلی بود او می خواست هرگز به رسمیت شناختن. او آن را بی سر و صدا” Cynthia Boyd گفت.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>