بروارد مسجد پاسخ تماس به عنوان coronavirus طول می کشد اقتصادی تلفات

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

برای چند هفته گذشته داوطلبان جامعه اسلامی از بروارد مسجد در جنوب ملبورن شده اند آماده اضطراری بسته های مواد غذایی برای همسایگان خود است.

آغاز و در ساعت 2 بعد از ظهر جمعه و اعضای بزرگترین مسجد در فضای ساحل منتقل خواهد شد از جعبه برنج و میوه و سبزیجات در پاسخ به نیاز رو به رشد در پی coronavirus’ تاثیر اقتصادی. رانندگان را بالا بکشد پاپ تنه خود را و می شود با توجه به بسته. برای Raed Alshaibi آن بیش از یک فرصت برای خدمت اما لحظه ای از حقیقت است.

“مردم از جان گذشته” گفت: Alshaibi یکی از سازمان دهندگان آینده توزیع مواد غذایی تنظیم برای جمعه.

بیشتر: این فضا ساحل رستوران منظقه وانت تحویل و یا به طور موقت بسته

بیشتر: Coronavirus Brevard County: فلوریدا, کافه کاباره ها باید برای 30 روز آینده

“آنچه ما در حال انجام در حال حاضر است که در مورد ما قطب نمای اخلاقی. در این زمان است که ما باید به ارائه و زنده کردن آنچه که ما موعظه” Alshaibi گفت.

درایو از طریق توزیع مواد غذایی می آید فقط یک هفته قبل از شروع ماه رمضان – جنش ماه تقویم اسلامی و زمان خیریه اعمال ویژه تجمعات و نماز. شروع ماه مبارک رمضان است که انتظار می رود برای شروع یا پنج شنبه یا جمعه هفته آینده بسته به رویت ماه است.

اما مسجد – که مانند دیگر خانه های ایمان را لغو کرده است خدمات به دلیل COVID-19 – تبدیل تمرکز خود را بر کمک به کسانی که ممکن است در مبارزه به عنوان یک نتیجه از متزلزل اقتصاد نهفته coronavirus.

“ما حدود 250 بسته است. هر بسته می تواند کمک به یک خانواده چهار. آن را برای هر کسی که می آید” Alshaibi گفت.

مسجد شروع به سازماندهی توزیع به اعضای آن اما و سپس گسترش آن به کمک کسی نیاز دارید.

“میزان افرادی که به دنبال کمک های شگفت انگیز است. این ساعت برای کلیساها و کنیسه ها به ایستادن. وجود دارد بسیاری از افرادی که می خواهید برای اهدای کالا. آن را خوب خواهد بود اگر ما می تواند همه متحد قرار داده و در تلاش با یکدیگر” Alshaibi گفت.

Alshaibi همچنین گفت که او قصد دارد برای ادامه توزیع مواد غذایی هر جمعه از مسجد 550 E. خیابان فلوریدا. در جنوب ملبورن. “ما می خواهیم دیگران برای پیوستن به طوری که این می تواند تبدیل به یک جامعه تلاش” او گفت:.

“ما هرگز از طریق یک زمان مانند این. با ماه رمضان, این خواهد بود که یک معامله بزرگ است. ما معمولا با هم دعا کنیم اما ما نمی خواهد بود قادر به انجام این کار در اینجا. آداب و رسوم می توان در خانه انجام می شود اما این مواد غذایی توزیع آن چیزی است که خدا می خواهد. در نهایت آن را در مورد مراقبت از دیگران است.”

برای اطلاعات و یا به کمک تماس 321-961-5234.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>