Brevard, NAACP تابستان برنامه کمک می کند تا بچه ها ضربه COVID-19 شکاف های یادگیری — و می تواند در گسترش این سقوط

فلوریدا تودی | No comments

یک خلبان تابستان برنامه خواندن برای محروم شمال شهرستان دانش آموزان طراحی شده برای محدود COVID-19 یادگیری شکاف می تواند تبدیل به یک جدید بعد از مدرسه برنامه این سقوط.

نمونه تابستانی غنی سازی برنامه خواندن — طراحی و توسعه توسط شمال Brevard, NAACP همراه با مرکزی فلوریدا شهری لیگ و بروارد مدارس دولتی — هدف یک گروه کوچک از میمس دانش آموزان ابتدایی که در حال حاضر پشت هنگامی که این بیماری همه گیر ضربه هماهنگ اموزش گری گفت.

“این کودکان بودند که تست شده (در خواندن) بودند و به ثمر رساند در” پایین مقیاس گفت: Gary یک عضو از شمال Brevard, NAACP را کمیته آموزش و پرورش.

اگر چه این ایده پدید آمده و قبل از این ویروس, این برنامه بود و بیش از همیشه مورد نیاز برای کودکانی که ایستاده به از دست دادن بیشتر از تعطیلی مدارس و, Gary گفت.

بیشتر: مدرسه مدیره تصویب Aug. 24 دانشجو تاریخ شروع خواهد شد اما بحث توقف دهانه اگر COVID-19 بدتر می شود

بودجه توسط یک کمک مالی از مرکزی فلوریدا شهری لیگ در طول ماه ژوئیه دانش آموزان ملاقات روزانه با یک مربی و دستیار تدریس در Cuyler مرکز جامعه در میمس به صورت متمرکز عملی تدریس خصوصی در خواندن و علم است.

با کمک از Brevard County Parks and Recreation و تجهیزات حفاظت فردی اهدا شده توسط هری T. و هریت V. مور مجتمع فرهنگی این برنامه ارائه شده است یک بازی سرگرم کننده و محیط یادگیری امن در میان همه گیر کامل با تورهای منحصر به فرد از مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده و آمریکا فضای موزه در تیتوسویل.

“ایده این بود که به (پیدا کردن) موضوعات علاقه مند بودند (و) دریافت کتاب به دست خود” گری گفت.

“خواندن و نوشتن بسیار مهم و حیاتی ،” 38 ساله بازنشسته و مربی گفت. “ما یافت می شود اگر شما می توانید به عنوان خوانده شده شما می تواند موفق شود.”

نگرانی یادگیری فاصله تنها همچنان به بدتر از این سقوط به خصوص برای کودکان در حال حاضر در یک نقطه ضعف, Gary گفت: سازمان گسترش به تمام عیار بعد از مدرسه برنامه برای K-5 دانش آموزان در پنج شهرستان شمالی مدارس.

“همه ما مایل به ببینید که در آن ما می توانیم پل این شکاف و اگر ما می توانید ببینید که این رشد و تبدیل شدن به یک بخشی به طور منظم از روز مدرسه,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را می خواهم برای کمک به معلمان و پدر و مادر و فرزندان توسط far.”

بیشتر: رهبران مدرسه نمی دانم اگر آن را امن برای باز کردن و محلی مقامات بهداشتی نیست (و یا نمی تواند) به آنها بگویید

در حالی که آن را خیلی زود به بگویید که چگونه برنامه خود را تحت تاثیر قرار خواندن نمرات کودکان, هیجان زده, گری گفت: — و این نیمی از نبرد است.

“من در نظر آن را یک موفقیت اگر … در آخرین روز هیچ کس آن را می خواهد برای پایان دادن به,” او گفت:. “خدا را شکر آن را مانند به نظر می رسد آرزوی من این است که در آینده به نتیجه برسد.”

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>