بروارد نامزد برای میزبانی فضا نیروی فضایی آمریکا ستاد فرماندهی

فلوریدا تودی | No comments

بروارد Countyhas رسما پرتاب کلاه خود را به حلقه انتخاب شود به عنوان محل فضایی آمریکا ستاد فرماندهی. هفته گذشته رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تایید یک نامه از Brevard County رئیس کمیسیون Bryan Lober نامزدی فضا ساحل به صورت بسیار پرطرفدار نقطه.

“به عنوان صفحه اصلی به 45 فضایی بال فلوریدا فضایی در سواحل همواره به ارزش آن بیش از 70 سال با همکاری نیروی هوایی ایالات متحده و به نظر می رسد به جلو به ایجاد یک رابطه سودمند متقابل و با فرماندهی فضایی نیروی” Lober در نامه خود نوشت.

DeSantis تایید نامزد از هشت جوامع در سراسر فلوریدا از جمله Jacksonville, Pensacola, Brevard, Miami-Dade County, نارنجی, شهرستان Pinellas County, شهرستان Seminole و یک پیشنهاد مشترک از تمپا و Hillsborough County است.

اما با توجه به Rep. مت Gaetz از Pensacola, DeSantis نعمت بروارد به میزبانی ستاد فرماندهی.

“این تمایل خود را به واقعا یک نرم افزار قوی برای فضای Coast” Gaetz گفت: طی مجازی دفاع روز 2020 فروم در اواسط ماه ژوئن.

در نیروی هوایی?: فضا نیروی پذیرش برنامه های کاربردی به زودی

در واقع فرماندار خاص بروارد در نامه ای به نیروی هوایی معاون وزیر جان هندرسون.

“کشور ما دارای سابقه ای طولانی در حمایت از ملت ما تلاش در فضا از طریق عملیات از مرکز فضایی کندی ، 45 فضایی بال در پاتریک پایگاه نیروی هوایی کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه. این تاسیسات ارائه پشتیبانی بزرگ برای ما دفاع ملی و ارائه قابل توجه اقتصادی به کشور ما” DeSantis نوشت.

“او خوب توسعه اقتصادی فراست. او حواس Space Coast نزدیکی به فرودگاه اورلاندو های متنوع گزینه های مسکن برای مدیران” جان بوید یک محل مشاور با بوید شرکت گفت. “به طوری که فضای راهرو به اورلاندو و کسانی که حمل و نقل غنی دارایی است که اورلاندو به ارمغان می آورد به جدول فراهم می کند یک پلت فرم برای بسیاری از پیش بینی کنندگان و انواع دیگر ادارات است که انتظار می رود به انجام کسب و کار با این فضای جدید ستاد فرماندهی.”

آمریکا فرماندهی فضایی تاسیس شد در سال گذشته به عنوان نظامی 11th متحد مبارز فرمان. در حال حاضر دفتر مرکزی این شرکت در پترسون پایگاه نیروی هوایی کلرادو بوده و HQ از نیروی هوایی فرماندهی فضایی قبل از استقرار واحد جدید فرمان.

بوید برآورد HQ جدید را اضافه کنید حدود 1200 شغل پرداخت بالا به دولت و حدود 2 میلیارد دلار مستقیم پنتاگون سرمایه گذاری که به طور معمول نتایج در شرکت جابجایی به منطقه و مشاغل بیشتر.

حتی اگر بروارد است که منجر به فلوریدا, بسته, رقابت خارج از دولت است ،

“کلرادو اسپرینگز جامعه به ضرب و شتم” گفت: دیل Ketcham VP روابط دولت برای فضای فلوریدا دولت هوافضا توسعه بدن وظیفه توسط فرماندار با پیشرو اتهام به حفظ فضای ستاد فرماندهی.

پترسون واقع در نزدیکی کلرادو اسپرینگز در حال حاضر در صفحه اصلی به شمال امریکا هوافضا دفاع Commnad (NORAD), the 21st, فضا, فضا و سیستم های موشکی مرکز و ایالات متحده شمالی دستور را به عنوان به خوبی به عنوان موقت دفتر مرکزی ایالات متحده فرماندهی فضایی.

آینده نگر جوامع باید واجد شرایط زیر ایجاد شده توسط نیروی هوایی: در 25 مایل از یک نظامی نصب و راه اندازی یکی از بالای 150 شهری مناطق آماری در کشور و نمره 50 یا بالاتر از 100 آمریکایی انجمن از بازنشسته افراد سیاست عمومی موسسه سرزندگی شاخص.

Ketcham گفت: 40 جوامع در سراسر کشور در حال حاضر ارائه برنامه های کاربردی قبل از فلوریدا هشت. نیروی هوایی دریافت کرده مناقصه از 26 متحده است.

پس از نیروی هوایی, بررسی, نامزدی, حروف آنها را ارسال اولیه پرسشنامه به جوامع و سپس پیگیری اضافی پرسشنامه به عنوان آنها جمع اوری این گروه است.

مدتی در سقوط یک تعداد انگشت شماری از فینالیست انتخاب خواهد شد که در آن نقطه نیروی هوایی انجام خواهد شد سایت بازدیدکننده داشته است به بررسی مکان.

در اوایل سال 2021 به نیروی هوایی است که انتظار می رود به اعلام محل مورد نظر.

“این نوع از توجه است که نیروی هوایی در حال رفتن به شناسایی محل مورد نظر خود را به عنوان مخالف گفت: “ما در حال رفتن به انتخاب برنده’ به این دلیل که رئیس جمهور روشن ساخته است که او را از تصمیم نهایی” Ketcham گفت.

رئیس جمهور تهمت به تازگی ساخته شده یک سفر به فضا ساحل به تماشای تاریخی اندازی ناسا فضانوردان روی SpaceX خدمه اژدها از مرکز فضایی کندی.

“این غیر ممکن است برای تاکید به اهمیت مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش این پروژه” بوید گفت. “در حضور اخیر راه اندازی … شما می توانید استدلال می کنند بازدید از این راه اندازی شد, در راه, سایت بازدیدکننده داشته است.”

تماس با راشل شادی در 321-242-3577. او در توییتر دنبال کنید @Rachael_Joy.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: مغلوب ساختن پیشی جستن پرده فضایی نیروی پرچم پنتاگون می گوید او فوق العاده duper’ موشک های hypersonic سلاح

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>