بروارد مقامات کسب و کار مانند آنچه که آنها از شنیدن DeSantis در مورد بازگشایی فلوریدا

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County مقامات رهبران کسب و کار و رستوران دوست داشت آنچه شنیده بعد از ظهر چهارشنبه از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در مورد طرح خود را به صورت مرحله به مرحله-در بازگشایی دولت در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من را تشویق کرد که ما در یک نقطه که در آن ما می تواند به فاز 1 و شروع به بازگشایی اقتصاد” گفت: Michael Ayers رئیس جمهور و رئیس اجرایی از ملبورن منطقه ای مجلسی.

تحت فرماندار طرح — که اثر را دوشنبه — رستوران خواهد بود قادر به بازگشایی خود, هوای آزاد, مناطق صندلی برای نشستن پایین ناهار خوری با 6 پا از فضای بین جداول. آنها همچنین قادر خواهد بود به استفاده از 25% از داخل سالن گنجایش.

علاوه بر این بسیاری از خرده فروشان که در حال حاضر در حال بسته خواهد بود قادر به بازگشایی در 25 درصد ظرفیت است.

اما سینما, کافه ورزشگاه و شخصی-مراقبت خدمات مانند مو و ناخن سالن باقی خواهد ماند بسته شده در حال حاضر.

سه شهرستان که دارای بیشترین COVID-19 مورد — Broward, Miami-Dade و پالم بیچ — نمی خواهد رفتن به فاز 1 در این نقطه است.

“وجود دارد برخی از رستوران ها که در حال رفتن به قادر به استفاده از این و بازگشایی” Ayers گفت: در بحث فرمانداری طرح و تاثیر آن در بروارد. “این ممکن است به اندازه کافی و آن را نمی ممکن است ارزشمند باشد. من فکر می کنم, آن را قطعا یک گام در مسیر درست است.”

“امیدوارم … ادامه خواهیم داد برای دیدن اعداد مثبت,” Ayers گفت. “و ما قادر خواهید بود برای رسیدن به مرحله بعدی زودتر از بعد و دیدن رستوران باز در ظرفیت های بزرگتر و خدمات مانند سالن و مدل مو قادر به بازگشت باز است.”

“این قطعا یک نقطه شروع و من مشتاقانه منتظر مراحل بعدی” Ayers گفت.

“ما در حال آماده” رستوران دانیل تاد گفت: پس از شنیدن فرماندار طرح فاز 1 طرح برای رستوران ها.

تاد یکی از صاحبان 4th Street Fillin ایستگاه در کوکو بیچ گفت: رستوران خود را ارائه شده است تحویل و حمل کردن از محدودیت آغاز شده و در اواسط ماه مارس هر چند با تنها حدود 15 از کارکنان خود را از بیش از 60.

“ما ساخته شده برای این نوع وضعیت,” او گفت: “بودن در درجه اول یک عملیات.”

در حالی که این رستوران در آن واقع در سابق ایستگاه گاز سرپوشیده نوار و منطقه ناهار خوری در چه زمانی قرار دارد مکانیک’ خلیج همچنین سرسبز حیاط خلوت و میز جلو رفت. چند ماه پیش در پمپ گاز برداشته شد و تاد گفت: صندلی اضافی در آثار برای آن منطقه است.

Brevard County ارتباطات مدیر همین واکر گفت که او می بیند فرماندار طرح که در راستای این شهرستان تلاش های خود را در مقابله با این بیماری همه گیر.

واکر توصیف آن به عنوان یک “آهسته و مداوم رویکرد” در بازگشایی کسب و کار و امکانات.

“ما فکر می کنم این رویکرد حق” واکر گفت.

واکر اشاره کرد که شهرستان کمیسیون برنامه ریزی یک جلسه ویژه در coronavirus مسائل مربوط به در 3 p. m. روز شنبه, و می تواند به بحث در مورد مناطق خاص به بروارد و محدودیت های آن اجرا شده مربوط به کوروناویروس.

در میان آنها عبارتند از:

  • آیا beachside پارک ها و مناطق پارکینگ باید بازگشایی شده است. آنها بسته به کاهش تعداد از مردم در سواحل محلی به خصوص افرادی که زندگی می کنند نه در Brevard County است.
  • آیا محدودیت های فعلی در هتل ها محلی و کوتاه مدت اجاره امکانات اجاره اتاق به گردشگران باید ادامه یابد.
  • آیا شهرستان دفاتر و ساختمان ها باید بازگشایی ، شهرستان کارکنان در حال حاضر در حال کار در, امکانات, اما آنها به روی عموم بسته شده.

واکر اشاره کرد که بروارد را برخی از مراحل شدید برخی دیگر از شهرستانهای فلوریدا انجام داد. برای مثال بروارد نشد سواحل آن غیر beachside پارک یا زمین گلف.

Space Coast دفتر گردشگری, مدیر اجرایی, پیتر Cranis گفت که او خواهد بود و انتظار شهرستان جلسه کمیسیون به دیدن چه جهت این شهرستان را می گیرد مربوط به بخش هتل.

اقدامات کمیسیون شهرستان در هتل محدودیت و نیاز به تایید توسط 10 عضو Brevard County سیاست گروه است که کار در دست زدن به این شهرستان را در واکنش به وضعیت اضطراری از coronavirus بیماری همه گیر. سیاست گروه برنامه ریزی شده است برای دیدار با جمعه.

تاد گفت: به عنوان رستوران خود را آماده برای کسب و کار در حالت عادی 4 بعد از استخدام حدود 15 نفر است. برخی از کارکنان سابق خود را نقل مکان کرد به دور و رستوران گسترش یافته است اضافه کردن یک دسر جدید میاره.

حتی داخل سالن صندلی باز است و هوا پس تاد با اعتماد به نفس است 4th خیابان جای شام راحت خواهد شد از دیدن پست-همه گیر.

“ما قادر خواهد بود به صندلی 25 نفر در داخل,” او گفت: “سپس خارج احتمالا 75 نفر بسته به اندازه از گروه.”

قبل از coronavirus رستوران می تواند صندلی 100 نفر در داخل و حدود 100 یا بیشتر در خارج.

رستوران انجام داده است به خوبی با takeout ارائه boozy milkshakes, و همچنین به عنوان هنر و صنعت آبجو و دیگر مواد غذایی است اما به سختی به اندازه کافی برای پوشش هزینه های.

تاد گفت: او می داند که بسیاری از مشتریان خواهد شد اجتناب از غذا خوردن در ناهار خوری, توقف برای بایگانی اطلاعات تنها. اما از یک نقطه نظر اقتصادی او فکر نمی کند که آن را بیش از حد به زودی به بازگشایی شده است.

“واقعا دشوار” تاد گفت. “من نگران من کارکنان قادر به پرداخت صورتحساب خود را.”

تاد و همکاران خود استفاده کرده اند خرابی برای بهبود به اموال.

در حال حاضر او در حال انتظار برای دریافت فرماندار دستورالعمل در نوشتن به طوری که او و تیم خود را می توانید آخر هفته برای آماده شدن برای باز کردن برای مشتریان در روز دوشنبه.

“آموزش دادیم همه کارکنان ما به تمام اقدامات احتیاطی لازم را,” او گفت:.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>