بروارد سازمان برنامه پیاده روی برای کشته گرجستان مرد

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County ساکنان جمع آوری خواهد شد روز جمعه به عنوان بخشی از یک سری از ملی تظاهرات نشان دادن حمایت برای گرجستان مرد در گوشه ای در خیابان در حالی که آهسته دویدن و سپس به ضرب گلوله کشته شد.

“ایستاده ایم ما پیاده روی ما را از ما درخواست هر آنچه در آن طول می کشد برای نشان دادن حمایت از ما” گفت: کریستال Lewis, جامعه فعال هستند که سازماندهی این تجمع که برگزار خواهد شد در کاکائو.

“در حال حاضر ما حدود 20 نفر خواهد بود که شرکت. اما ما انتظار برخی از مردم بیشتر به نوبه خود گفت:” لوئیس 36 ساله و نوه مرحوم محلی رهبر جامعه باربارا Jenkins, شناخته شده به تحسین به عنوان ” ملکه کاکائو.’.

Lewis به نام مردم برای تجمع پس از تماشای یک, گرافیک, ویدیو های ویروسی نشان دادن 25 ساله Ahmaud Arbery ضربه بودن به مرگ در ماه فوریه پس از مواجه شدن با دو مردان مسلح در یک وانت در طول اجرا در Glynn شهرستان است. این ویدئو نشان می دهد Arbery مبارزه با یک شات گان جوشکاری مرد بودن سختی زخمی در نقطه ای خالی در محدوده قبل از سقوط به خیابان. اعضای خانواده گفت: Arbery شده بود آهسته دویدن.

هیچ دستگیری ساخته شد اما هیات منصفه به زودی می تواند تصمیم بگیرد که آیا این دو مرد – پدر و پسر را به اتهام.

بیشتر: کاکائو آیکون باربارا جنکینز به یاد برای جامعه کار

بیشتر: ملبورن گروهبان چهره های داخلی پس از بررسی دادستان کاهش تفنگ شارژ

“هر جزئیات که آمده است پر دردسر” لوئیس گفت. “(Arbery) سعی در جلوگیری از این وضعیت است. من فقط گیج از آنچه من تو را دیدم آنها را شکار کردن او. راستش من می گویند که من عصبانی بود ، من احساس خود را برای خانواده و نه فقط او بلکه همه این موارد بود.”

پیاده روی برگزار خواهد شد 4:45 p. m. روز شنبه با شرکت کنندگان گردهمایی در 905 باربارا جنکینز خیابان در کاکائو. “(جمعه) است Arbery تولد. چه راهی بهتر برای او احترام نسبت به انجام این کار” لوئیس گفت.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>