Brevard, عمومی, مدافع, دفاع وکلا تماس در کلانتر به آزادی زندان تصویری مربوط به گرگوری ادواردز و اصلاحات نمایندگان

فلوریدا تودی | No comments

اعضای یک وکیل مدافع جنایی سازمان همراه با Brevard County مدافع خواستار کلانتر Wayne Ivey به انتشار یک زندان تصویری نشان دادن یک درگیری خشونت آمیز گرگوری ادواردز و اصلاحات نمایندگان.

ادواردز روز بعد درگذشت.

مارگارت واگنر یک وکیل مدافع جنایی و نماینده بروارد فصل از فلوریدا انجمن دفاع جنایی وکیل گفت که وکلا و دادستان ها اغلب ارائه ویدئوها از زندان تعاملات و دعوا به عنوان بخشی از آزمایش های عمومی و دادگاه. این گروه بیش از 50 نفر در بروارد.

“ما دریافت ویدئو از زندان شهرستان تمام وقت آن است که آیا شامل یک باتری یا یک زندانی مبارزه با اجرای قانون عامل. واقعا وجود دارد هیچ چیز متوقف کلانتر از انتشار این ویدئو” واگنر گفت فلوریدا امروز. کلانتر ادعا کرده بر اساس آژانس خواندن دولت قانون که پنج دقیقه است معاف از سوابق عمومی از آزادی به دلیل آن را شامل نشان دادن زندان های امنیتی سیستم.

“آنها به ما ارسال ویدئو در دوره های منظم از کشف. ما آن را از همه بیش زندان پزشکی منطقه رزرو. ما پیدا کردن کلانتر توضیح کمی عجیب و غریب و به طور بالقوه ریاکارانه است. آن را فقط به نظر می رسد که تنها دلیل (کلانتر) در اعتراض به انتشار آن است که گرگوری ادواردز” واگنر گفت.

ادواردز 38 سال مبارزه با جانباز با سابقه اختلال استرس پس از سانحه قسمت درگذشت روز پس از Dec. 9 حادثه در Brevard County Jail پیچیده در Sharpes.

بیشتر: Brevard کلانتر تعلیق افسر برای ‘unprofessionalism’ پس از بحث Facebook پست

کلانتر Ivey در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که ادواردز مبارزه مانند یک “قفس حیوانات” با اصلاحات نمایندگان در روز او را به زندان. کلانتر تحقیقات خود به این نتیجه رسیدند ادواردز به ضرب گلوله کشته شد با یک تفنگ بی حس کردن چند بار سست عنصر زده در سر اسپری با یک عامل شیمیایی پس از آن پوشش داده شده با یک تف ماسک و بسته به محدودیت صندلی از سمت چپ به تنهایی.

دولت وکیل پاک اصلاحات نمایندگان از هر کیفری تخلف ژوئیه گذشته. کلانتر Ivey نقل مکان کرد با این حال به نگه داشتن تصویری از چشم های عمومی با وجود این مورد در حال بسته شده است. Ivey, اما آیا باید این اختیار به آن را با توجه به دفتر دادستان ایالتی.

مورد بدست تمدید توجه پس از مرگ جورج فلوید در دست مینه سوتا یک افسر پلیس است.

شده اند وجود دارد تظاهرات گسترده و درگیری های خشونت آمیز در سراسر کشور در میان خواستار عدالت کیفری اصلاح و بررسی تاکتیک های پلیس و سایر موارد مربوط به مشکوک توسط پلیس در پی فلوید مرگ است.

هفته گذشته ادواردز’ بیوه کاتلین صحبت در تاون هال پس عدالت مارس به خود جلب کرد که 3000 تا 4000 نفر به کاکائو گفت که او می خواست به مشاهده این ویدئو برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است ، او همچنین درخواست برای تحقیقات مستقل.

وکیل انجمن همچنین نوشت: در سه صفحه نامه به کلانتر و دیگر Space Coast روسای پلیس که Ivey “باید اجرای اصلاحات” برای بهبود شفافیت و پاسخگویی برای این شهرستان بزرگترین آژانس های اجرای قانون.

بیشتر: برخلاف کلانتر ادعا می کنند در زندان تصویری از گرگوری ادواردز نه یک کمی قطعه کوچک’ | Rangel

مدافع بلز Trettis که مالیات دهندگان تامین می شود همچنین دستگیره چنین ویدئوها از طریق کشف فرایند نیز وزن در رشد جنجال.

“این باید منتشر شود. چهره می تواند تاری اگر که یک نگرانی است” Trettis گفت: به فلوریدا امروز.

“من می خواهم یک توضیح کامل تر از استثنا. افشای بسیاری مفید تر…باید وجود داشته باشد افشای” Trettis گفت.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>