بروارد ثبت 20 جدید کروناویروس مرگ و میر در یک روز اما آنها نمی همه می میرند در همان روز

فلوریدا تودی | No comments

بروارد از خواب بیدار شد به گریم اخبار روز سه شنبه: تعداد coronavirus مرگ و میر در این شهرستان تا به حال شروع به پریدن کرد 20 از 65 به 85 یک روز رکورد. اما در حالی که مرگ و میر قابل ملاحظه ای افزایش یافته است در ماه ژوئیه آن است که 20 نفر شبانه به گفته مقامات بهداشتی.

“مرگ است که گزارش شد امروز نه تنها روز به روز بر تعداد” نوشته آنیتا Stremmel دستیار مدیر فلوریدا وزارت بهداشت در بروارد یک ایمیل به فلوریدا امروز. “این افراد ممکن است جان چند روز پیش.”

یک خط در لیست مرگ و میر منتشر شده روزانه توسط وزارت بهداشت نشان می دهد که موارد بودند و به تازگی گزارش شده در آن روز. در حالی که تاریخ از مرگ است که نشان داد یک ستون نمایش زمانی که موارد تایید شده به عنوان یک coronavirus مورد مشخص شده است. برای 20 مرگ و میر ثبت شده در شنبه تاریخ از محدوده تیر 2 جولای 27.

بیشتر: کروناویروس در Brevard, جولای 28: مرگ و میر پرش 20 رکورد; 186 مرگ و میر در فلوریدا نیز یک رکورد

“وزارت بهداشت همچنان به کار برای اطمینان حاصل شود که COVID-19 مورد داده های گزارش شده در اسرع وقت به عنوان به زودی آن را به عنوان در دسترس می شود” Stremmel اضافه شده است.

برخی از 68 مرگ و میر گزارش شده تا کنون در ماه جولای. روز دوشنبه بروارد گذشت 5,000 coronavirus موارد پس از همه گیر آغاز شد.

رکورد قبلی برای یک روز و میر در اینجا شش رخ داده است که در جولای 9 و 15.

کریگ Engelson یک محقق ارشد برای Brevard, معاینه پزشکی گفت: این امر می تواند به حجم کار برای دفتر خود را برای دریافت 20 مرگ و میر در یک روز اما برای چند هفته گذشته تعداد روزانه مرگ و میر شده است بالاتر از قبل از فلوریدا زمان افزایش آن در ماه ژوئن آغاز شد.

“اگر من به برآورد خشن از مرگ و میر در چند هفته گذشته بوده است در مورد پنج نفر در هر روز” Engelson گفت.

او گفت: این به طور کلی در دهه 60 به 90 سال سن براکت. “ما در حال گرفتن 20 ساله ها, خدا را شکر.”

“قبل از این سنبله ما انجام شد فوق العاده,” او گفت:, و اضافه کرد دفتر خود را به طور معمول می بیند بیش از یک زن و شوهر از موارد در هر هفته.

هر چند هر دو وزارت بهداشت و منطقه بازرسان پزشکی شمارش coronavirus و میر DOH ثبت مرگ و میر بر اساس یک فرد محل اقامت در حالی که بازرسان پزشکی بروید که در آن آنها درگذشت.

Engelson اشاره کرد که کسری از موارد دفتر خود را به کار گرفته ممکن است Indian River County ساکنان که به پایان رسید تا در بروارد بیمارستان سیستم اما که تمام موارد بودند متقابل بررسی می شود در برابر DOH محلی شمارش برای دقت و صحت.

فلوریدا به عنوان یک کل نیز مجموعه ای جدید, تک-روز رکورد شنبه با 186 مرگ و میر ناشی از COVID-19 تحکیم موقعیت خود در مرکز ملی بیماری همه گیر.

آفتاب دولت در حال حاضر در صدر زودتر کانون نیویورک برای موارد و رتبه دوم در موارد به کالیفرنیا که دارای 18 میلیون بیشتر مردم از دولت آفتاب.

فلوریدا مقامات بهداشت روز شنبه گزارش داد 9,240 موارد جدید آوردن ایالت مجموع به 441,977. شمار کشته شدگان صعود به 6,117 از آغاز بیماری همه گیر کوروناویروس.

در 10 روز این ماه دولت وارد شده بیش از 100 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

Brevard County رئیس کمیسیون Bryan Lober روز سه شنبه در واکنش به خبر روز سه شنبه محلی مرگ رکورد با انتقاد کسانی را رد کرد و تلاش برای پیاده سازی ماسک-حکم پوشیدن.

با پوشیدن ماسک شده است به طور گسترده ای پشتیبانی توسط کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکی حرفه ای به عنوان یک راه ساده برای جلوگیری از گسترش coronavirus و صرفه جویی در زندگی می کند.

Lober است ناموفق تحت فشار قرار دادند برای کمیسیون برای پیاده سازی ماسک سیاست در کسب و کارهای محلی در این شهرستان است.

“افسانه آن است که امپراتور روم Nero fiddled به عنوان رم سوخته” Lober گفت. “به عنوان تعداد مرگ و میر قابل پیشگیری دلیلی همچنان به افزایش, من نمی تواند کمک کند اما تصویر تعدادی از مقامات منتخب محلی با fiddles را در دست خود. بعضی از آنها به اندازه کافی تمرین به نوازندگی.”

با هیچ countywide ماسک مورد نیاز تعدادی از بروارد را در شهرستانها و شهرهای کوچک اجرا شده اند خود را ماسک مقرر در این ماه از جمله کاکائو ساحل, Indialantic, هندی, بندر, ساحل, ملبورن, ساحل, نخل, سواحل, ماهواره, ساحل و غرب ملبورن. برخی از فروشندگان عمده مانند CVS, Publix, هدف و خارج نیز سازماندهی ماسک سیاست های خود را برای فروشگاه ها.

سیل مقرر شده یک درهم آمیخته از قوانین از جامعه به جامعه و حتی از فروشگاه به فروشگاه.

فقط در هفته گذشته در شهرستان Brevard, Florida, رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تصریح کرد که او نمی خواهد در نظر گرفتن یک ایالت دستور برای ماسک.

“اگر شما نگاه در آنچه که ما در حال دیدن بر روی زمین در مکان هایی مانند Brevard County, من فکر می کنم که ما در حال دیدن برخی از حرکت مثبت او گفت:” پنج روز پیش در یک کنفرانس خبری در سلامت اول را هلمز مرکز پزشکی منطقه ای در ملبورن.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به سر در جهت بهتر است در اینجا به زودی.”

فلوریدا امروز خبرنگار دیو برمن کمک به این داستان.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با ساسون در 321-355-8144, [email protected] و توییتر: @alemzs

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>