Brevard, تحقیق در مورد محدود کردن اتاق هتل اجاره برای مبارزه با گسترش coronavirus

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

Brevard County مقامات را آغاز کرده اند تحقیق راه های این شهرستان می تواند تنظیم محلی هتل اتاق های اجاره ای به عنوان یک رویکرد برای کاهش گسترش coronavirus.

شهرستان رئیس کمیسیون Bryan Lober روز جمعه گفت دیگر کمیسیون در یک نشست ویژه در coronavirus-مسائل مربوط است که او خواسته است County وکیل بهشت بنتلی به تحقیق چه شهرستان از نظر قانونی قادر خواهد بود به انجام.

چون county کمیسیون نمی تواند صحبت با دیگر کمیسیون در خصوصی در مورد مسائل است که ممکن است مجبور به رای دادن در Lober استفاده جمعه های عمومی شهرستان در جلسه کمیسیون به عنوان یک فرصت برای بالا بردن این موضوع است.

بیشتر: Lober ناراحتی با کمیسیون بیش از Brevard, ساحل, بسته, تمام, اما تعلیق سیاست گروه

بیشتر: شهرستان کمیسیون تعلیق برخی از هزینه های کسب و کار تا سپتامبر. 1 به کمک در طول coronavirus

Lober گفت که او می خواهد به دیگر کمیسیون فرصتی برای فکر کردن در مورد این موضوع و بیان دیدگاه های خود در آینده شهرستان جلسه کمیسیون برای دیدن اگر این خیابان آنها را می خواهید به دنبال.

کمیسیون شهرستان دیدار دوباره در جلسه ویژه در coronavirus موضوع در ظهر سه شنبه ،

Lober نشان داد که او نگران است در مورد پتانسیل از بازدید کنندگان به شهرستان که اقامت در هتل ها محلی و داشتن coronavirus و انتقال آن به دیگران در حالی که آنها در بروارد.

Space Coast دفتر گردشگری, مدیر اجرایی, پیتر Cranis روز دوشنبه گفت: این هتل کسب و کار کاهش یافته است به طوری محلی به 10 درصد پایین اتاق اشغال در برخی از هتل ها — که محدودیت در اتاق اجاره ممکن است تاثیر نمی گذارد اشغال که خیلی بیشتر.

“در این نقطه, هتل های در حال صدمه زدن خیلی فکر نمی کنم کوتاهی خاموش خواهد صدمه دیده است و آنها را بیش از حد بیشتر” Cranis گفت.

Cranis آیا توجه داشته باشید هر چند که هتل ها محلی هستند که اجاره اتاق به بازدید کنندگان در ارتباط با پیمانکاران دولت از جمله کسانی که به فضای صنعت و همچنین به کارگران است که در منطقه های مختلف برای پروژه های کوتاه مدت.

در طول روز جمعه شهرستان جلسه کمیسیون کمیسر جان Tobia هشدار داد که محدودیت های محلی در صنعت هتل می تواند عواقب ناخواسته.

مونرو کانتی (کلید های فلوریدا مناطق) خود را بسته هتل ها, موثر, مارس 22 و شهر ساحل میامی انجام موثر مارس 23.

به طور جداگانه به Miami-Dade County شهردار کارلوس Gimenez امضا اضطراری, منظور, موثر, مارس 23 که بسته هتل ها شهرستان خود را به بسیاری از مشتریان با چند استثنا. Cranis گفت: این استثنا شامل مراقبت های بهداشتی حرفه ای; اولین پاسخ دهندگان; اعضای گارد ملی; دولت و یا دولت فدرال کارکنان; هواپیمایی خدمه; بیماران و خانواده های آنها; روزنامه نگاران از خارج از شهرستان و دیگران در پاسخ به COVID-19.

روز جمعه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی تعلیق اجاره تعطیلات عملیات بعد از 14 روز. اجاره برای تعطیلات در حال ممنوع از ساخت جدید رزرو یا رزرو و قبول نمی کند مهمان های جدید برای چک در برای مدت سفارش.

Cranis گفت: اجاره برای تعطیلات حدود 12 درصد از کل درآمد ایجاد شده توسط مسکن و صنعت در شهرستان Brevard بر اساس اتاق جمع آوری مالیات داده است.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>