بروارد مدرسه باز طرح: اولین نگاه, نشان می دهد, ماسک صورت, سیاست, جدید آنلاین گزینه

فلوریدا تودی | No comments

یک دانش آموز ماسک صورت و سیاست جدید آموزش مجازی گزینه در میان موارد نشان داد پنج شنبه در هیئت مدیره مدرسه کارگاه آموزشی که ارائه یک نگاه اجمالی در اولین پیش نویس از بروارد مدارس دولتی’ سقوط بازگشایی طرح است.

ماسک صورت خواهد بود “به شدت توصیه می شود” در میان دانش آموزان و کارکنان سقوط می آیند اما مورد نیاز خواهد بود برای درس خاص و یا فعالیت های اجتماعی که در آن فاصله امکان پذیر نیست مانند حرفه ای آموزش فنی و آزمایشگاه های کارکنان مدرسه منطقه نوشت: در یک نمایش طولانی به هیئت مدیره.

دانش آموزان نیز خواهد بود “انتظار” به پوشیدن ماسک در اتوبوس مدرسه, اما آن را بلافاصله روشن نیست, اگر, و یا چگونه سیاست خواهد اجرا شود.

در حالی که بروارد مدارس خواهد بود و از لحاظ جسمی به دانش آموزان مطابق با یک دولت دستور امضا دوشنبه توسط کمیسر آموزش و پرورش ریچارد کورکوران مدرسه منطقه ارائه شده است سه آموزش اضافی گزینه های.

بیشتر: دولت به منظور نیاز به مدارس برای باز کردن به این معنا نیست خیلی Brevard عمومی مدارس

شامل Brevard, مدرسه مجازی و کمتر شناخته شده اما موجود حاوی گزینه ای است که ترکیبی از Brevard, مدرسه مجازی با برخی از حضوری ترم. واجد شرایط دانش آموزان دبیرستان ادامه خواهد داد به گزینه دو ثبت نام در کالج های محلی.

جدید این سقوط اما مجازی گزینه ای برای دانش آموزان ابتدایی طراحی شده است به تقلید از درس به طور منظم تجربه در خانه است.

تحت “آموزش الکترونیک” طرح معلمان خواهد شد و تعامل با دانش آموزان هر روز از این کلاس درس از طریق مایکروسافت تیم های ویدئو کنفرانس نرم افزار و مجازی روز مدرسه را آینه به طور منظم در کلاس های حضوری در هر دو برنامه ریزی و قدم زدن جین گفت: Cline, دستیار سرپرست ابتدایی پیشرو و یادگیری است.

“وجود خواهد داشت یک برنامه وجود دارد برای فعالیت های, برای زنگ تفریح. خانواده را به دنبال خواهد داشت یک روز برنامه ریزی شده که اگر کودکان بودند در یک آجر و ملات کلاس درس, اما آنها در حال رفتن به در خانه های خود” Cline گفت: هیئت مدیره مدرسه.

ترم باید همان سطح از جزئیات و توجه شخصی به عنوان چهره به چهره آموزش و قوی نظارت بر پیشرفت خواهد بود در محل برای اطمینان از دانش آموزان در حال نگه داشتن تا با همسالان خود کلاین گفت.

بیشتر: Mullins: ماسک خواهد بود اختیاری برای بروارد مدرسه تابستانی دانش آموزان

“آن را نمی خواهد همان باشد که ما ارائه شده که ما تا به حال اضطراری آموزش از راه دور” او گفت:.

خانواده هایی که تصمیم eLearning نیست بهترین جا برای فرزندان خود باید این گزینه را به آنها را تغییر دهید به طور منظم در کلاس درس.

معلمان اختصاص داده خواهد شد برای آموزش یا حضوری و یا مجازی درس خواهد شد و انتظار نمی رود به جلو و دو وظیفه کلاین گفت: اگر چه کلاس تکالیف می تواند بر اساس تغییر دانشجویی نیاز دارد.

این گزینه آموزش الکترونیک هنوز در انتظار تصویب پنج شنبه از فلوریدا وزارت آموزش و پرورش. اعضای هیات تاکید کرد این طرح منوط به تغییر بر اساس شرایط و تحول دولت و دستورالعمل های فدرال.

جنبه های دیگری از پیش نویس طرح شامل یک برنامه ریزی تغییر برای دانش اضافی ایمنی و اجتماعی فاصله اقدامات و دستورالعمل های مثبت یا presumptive موارد COVID-19 در کلاس درس.

مدرسه مقامات منطقه هستند انتظار می رود به پرده نهایی بازگشایی طرح هفته آینده در جولای 14 جلسه هیئت مدیره مدرسه.

بیشتر: درس جدید معلم: آموزش از راه دور نشان می دهد خوب و بد در بروارد مدارس | نظر

ثانویه دانش آموزان

برای دانش آموزان متوسط و بالا در کلاس های حضوری را نگاه بسیار متفاوت تحت طرح پیشنهادی. به جای معمولی بار دوره هفت کلاس های گسترش بیش از سال تحصیلی دانش آموزان را چهار 90 دقیقه دوره ای که هر یک واحد ترم شبیه به کالج.

این پیشنهاد دارای چندین مزیت است, مقامات گفت.

معلمان را کمتر دانش آموزان هر روز, کاهش شانس خود را از آمدن به تماس با ویروس و اجازه می دهد معلمان و کارکنان پشتیبانی را بیشتر توجه فردی به دانش آموزان است.

این امر همچنین به معنای کاهش قرار گرفتن در معرض برای دانش آموزان, تمدید زمان کلاس برای دست افراد مانند موسیقی و حرفه ای و دوره های فنی و اتاق اضافی البته در طول سال به صورت درمانی یا آموزش های شتاب.

بیشتر: Brevard رهبران مدرسه است و نظم و انضباط نرخ کار نمی کند. در اینجا چیزی است که آنها برنامه ریزی برای انجام.

ایمنی و اجتماعی فاصله

مدرسه ابتدایی دانش آموزان را به طور منظم استراحت برای شستن دست و همه دانش آموزان باید با استفاده از ضد عفونی کننده دست در هنگام ورود و یا خروج از یک کلاس درس.

جدید بهداشت پروتکل را افزایش می دهد تمیز کردن کلاس درس سطوح و ضد عفونی کننده دست و دیگر محصولات تمیز کردن در دسترس خواهد بود در هر درس. تجهیزات حفاظت شخصی ارائه خواهد شد برای تعیین دانش آموزان و کارکنان.

میز خواهد بود فاصله به حدی امکان پذیر است و میز نشسته تا دانش آموزان روبرو هستند به همین جهت در هر ارشاد از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

راهرو الگوهای ترافیک خواهد بود اصلاح را کاهش می دهد و چهره به چهره تعامل بین کلاس ها در حالی که برنامه ها و پروتکل ها برای ورود و اخراج خواهد شد طراحی شده برای جلوگیری از گروه های بزرگ از تجمع.

ناهار خطوط و سالن های غذاخوری خواهد بود اصلاح اجتماعی فاصله و خدمات غذا ممکن است گسترش به مدرسه دیگر مناطق به کاهش تعداد دانش آموزان در یک مکان. سالن های غذاخوری ارائه خواهد شد بیشتر از پیش بسته بندی اقلام و بدون پرداخت پول نقد معاملات تشویق می شوند.

همراه غذا گزینه های در دسترس خواهد بود به صورت مجازی و از راه دور زبان آموزان.

اتوبوس مدرسه, مسیرهای تنظیم خواهد شد برای بیش از دو دانش آموز در صندلی. در علاوه بر این به پوشیدن ماسک دانش آموزان اختصاص داده اند صندلی و استفاده از ضد عفونی کننده دست در هنگام سوار شدن و خروج از اتوبوس. ویندوز باز خواهد شد هنگامی که آب و هوا اجازه می دهد.

در این منطقه دستور اضافی 13,000 تهویه مطبوع فیلتر برای کمک به اطمینان از تهویه در ساختمان مدرسه scrubbed به طور موثر در طول روز است.

بیشتر: مدرسه واکسن را در میان COVID-19, Brevard, مقامات بهداشتی می گویند

ویروس پیشگیری و پاسخ

پدر و مادر در حال انتظار برای بررسی فرزندان خود را متوسط هر روز قبل از مدرسه و دانش آموزان و کارکنان برگزاری نمایشگاه علائم باید در خانه بمانند. حضور سیاست انعطاف پذیر خواهد بود; دانش آموزانی که در خانه نگهداری می شوند به دلایل ایمنی خواهد بود اعطا عذر عدم حضور خود را با حداقل اسناد و مدارک مورد نیاز است.

بازدید کنندگان از جمله غیر ضروری داوطلبان محروم از دانشگاه به جز برای ثبت نام مورد نیاز جلسات و موقعیت های اضطراری.

دانشجویان و کارکنان که زندگی با کسی که مثبت است یا presumptive برای COVID-19 مورد نیاز خواهد بود به خود منزوی در خانه برای 14 روز. هر دانش آموز یا کارکنان است که در معرض این ویروس باید به اطلاع مدرسه خود را.

اگر یک مورد مثبت شناسایی شده است, تخصصی وادار سازد “strike team” را فراهم خواهد کرد تمیز کردن عمیق با تجهیزات تخصصی در تمام سطوح در منطقه در معرض.

هر گونه تصمیم گیری در مورد تعطیلی مدرسه و یا تمدید غیبت دانشجو در این رویداد از موارد مثبت خواهد شد در هماهنگی با وزارت فلوریدا سلامت در شهرستان Brevard.

جزئیات کامل ارائه پیش نویس طرح بازگشایی اینجا.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>