بروارد مدارس برای دریافت تا 15 میلیون دلار در COVID-19 امداد به عنوان کمبود بودجه برچسبها

فلوریدا تودی | No comments

بروارد مدارس دولتی انتظار برای دریافت تا $15 میلیون در COVID-19 فدرال کمک به کمک به پوشش همه گیر هزینه های مربوط و ضرر و زیان مدرسه منطقه گفت: در انتشار پنج شنبه.

اعلام می آید به عنوان منطقه مدرسه مواجه است و پیش بینی شده 13 میلیون دلار کسری در بودجه سال انتشار گفت.

تسکین بودجه بخشی از $13.2 میلیارد دلار برای فدرال K-12 آموزش و پرورش کمک به 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه تصویب شده توسط کنگره ایالات متحده در ماه مارس شناخته شده به عنوان Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت عمل می کنند.

پول اختصاص داده شده برای هزینه های مربوط به منطقه COVID-19 پاسخ اما دولت محدودیت در استفاده از منابع مالی هنوز به گوشت از منطقه سخنگوی Nicki Hensley گفت.

“ما می دانیم که وجود خواهد داشت پارامترهای اما ما هنوز نمی دانیم دقیقا همان چیزی است که خواهد بود” Hensley گفت.

بخش قابل توجهی از کل پیش بینی می شود بین $14 میلیون و 15 میلیون دلار است به احتمال زیاد به سمت پیشرفت در تکنولوژی آموزشی برای آموزش مجازی و سلامت روان در طرح های مرتبط با این بیماری همه گیر Hensley گفت.

بیشتر: پدر و مادر نا امید به عنوان Brevard منطقه مدرسه تعویق فارغ التحصیلی دبیرستان — دوباره

شهرستان کل آموزش و پرورش تخصیص آمد به حدود 17.4 میلیون, او گفت:, اما بین $2.4 و $3.4 میلیون از آن را به محلی منشور و خصوصی و مدارس و متناسب با ثبت نام دانش آموز.

“ما خوش آمدید این حد مورد نیاز فدرال کمک” سرپرست علامت Mullins در بیانیه ای گفت. “این پول لازم است برای کمک به پوشش هزینه های پیش بینی نشده در ارتباط با ما COVID-19 پاسخ. اینها یک بار فقط یک صندوق است که باید پارامترهای خاص برای استفاده از آنها. کمک خواهد صندوق مهم دانشگاهی برنامه نویسی و اجتماعی-و-عاطفی سیستم های پشتیبانی برای دانش آموزان ما.”

منطقه مدرسه مواجه است حدود 13 میلیون دلار کسری به عنوان سال تحصیلی آینده.

پیش بینی 2 میلیون دلار کسری قبل از همه گیر — نتیجه های دولتی مورد نیاز افزایش سهم خود را به فلوریدا سیستم بازنشستگی و کاهش در ثبت نام با توجه به منشور مدرسه رشد است که تحت تاثیر هر دانش آموز دلار از دولت انتظار می رود که به بالون در پشت بینی 11 میلیون دلار کسری بودجه در منطقه بهداشت و درمان بیمه صندوق تا پایان سال مالی آینده آغاز می شود که ژوئیه 1.

بیشتر: $11.6 میلیون در بروارد مدرسه بهبود شک با توجه به COVID-19 اثرات

افزایش هزینه های پزشکی و پنج سال کشش بدون افزایش حق بیمه تا پایان این ماه را ایجاد کرده اند که پیش بینی شده $1.16 میلیون دلار کسری بودجه در منطقه مورد نیاز صندوق بیمه تعادل با توجه به پیش بینی از Aon منطقه را کارگزار بیمه. بدون افزایش حق بیمه این شرکت گفت که رشد دلار 10.9 میلیون جولای 2021.

این صندوق نه قرمز اما به عنوان یک خود-گر منطقه مورد نیاز است توسط قانون دولت را به نگه داشتن در حال اجرا تعادل کافی برای پوشش 60 روز از ادعا.

منطقه ای نیز مواجه است تخمین زده می شود از دست دادن حدود 11.6 میلیون از آن نیم درصد سرمایه مبلغ سرمایه گذاری فروش surtax صندوق با توجه به این ویروس است که نابود فلوریدا مهمان نوازی و گردشگری و صنایع مرتبط با آن مالیات بر درآمد. پول از surtax پشتیبانی تعمیرات و به روز رسانی به امکانات مدرسه.

Hensley تاکید کرد این ارقام تخمین می زند و به $13 میلیون رقم هنوز شامل افزایش در هزینه های عملیاتی با توجه به COVID-19.

بیشتر: بازسازی امریکا: مدرسه می تواند یک کل جدید ballgame’ هنگامی که دانش آموزان بازگشت

خیلی بستگی به سال آینده بودجه دولت است که قانون گذاران درهم قبل از همه گیر و در عین حال از ارسال به فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای تصویب. نزدیک به 900 میلیون دلار ضرر در مارس درآمد حاصل از این بیماری همه گیر می تواند نیروی قانونگذاران به بازگشت به میز.

DeSantis پیشنهاد کرده است او می تواند از حق وتو به اندازه کافی پروژه در سال آینده به نگه داشتن بودجه پیشنهادی در مسیر و خوش بینانه دولت می تواند در جذب هر گونه عمده از دست دادن درآمد در اشاره به آن $4.4 میلیارد دلار در صندوق ذخیره.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>