بروارد به دنبال میزبان AAU تاریخ بازی های المپیک در تابستان امسال است که می تواند جذب 5,000 ورزشکاران

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County ساخت یک پیشنهاد به میزبان مدرج-نسخه آماتور ورزشی اتحادیه های تاریخ بازی های المپیک در تابستان امسال یک هفته دو رویداد است که می تواند جذب هزاران نفر از ورزشکاران به فضای ساحل و افسرده صنعت گردشگری افزایش می دهد.

AAU معاون رئیس جمهور زنگ زده بوکانان از کاکائو ساحل گفت: این رویداد می تواند جذب 5,000 ورزشکاران سنین 18 و تحت, به همراه اعضای خانواده خود را, و می تواند تولید تا 10,000 شب اتاق هتل اجاره.

فرض کنید $100-یک-شب رای برای یک اتاق هتل که 1 میلیون دلار درآمد برای هتل ها محلی و $50,000 در توسعه گردشگری مالیات بر درآمد برای شهرستان است. رستوران, خرده فروشی, مغازه ها و جاذبه های محلی نیز بهره مند خواهد بود.

کل اقتصادی تاثیر Brevard می تواند به 7 میلیون دلار به 8 میلیون دلار با توجه به گردشگری و توسعه و رئیس شورای Giles مالون.

“ما می تواند به جلو فوق العاده ای کودتا” در گرفتن بازی ها مالون گفت: Brevard County کمیسیون در جلسه پنج شنبه شب.

بیشتر: Brevard گردشگری مقامات پست-coronavirus باز گشت استراتژی تمرکز بر خانواده

بیشتر: COVID-19: Brevard کمیسیون OK 70-تیم بیس بال جوانان در مسابقات Viera پیچیده

Space Coast دفتر گردشگری, مدیر اجرایی, پیتر Cranis نام آن را “یک فرصت منحصر به فرد” برای این شهرستان است.

این رویداد سالانه در اصل برنامه ریزی شده بود برگزار می شود در این تابستان در نورفولک/همپتون/تاید واتر منطقه ویرجینیا. اما AAU مطلع شد که برخی از سالن های مورد نیاز برای این بازی به احتمال زیاد نمی خواهد در دسترس خواهد بود تا حدودی به دلیل نورفولک دانشگاه تعطیل است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بوکانان در حال حاضر به دنبال Brevard County, به عنوان یک پتانسیل برگزاری این بازی و ارائه یک پیشنهاد پنج شنبه شب به کمیسیون شهرستان.

بوکانان گفت که او انتظار دارد که AAU برای تصمیم گیری هفته آینده که آیا برای برگزاری این بازی ها در شهرستان Brevard نگه دارید و آنها را در جایی دیگر و یا نه برگزاری این بازی ها در تمام این سال است.

او گفت که این رویداد را دنبال ملی استان و شهرستان پروتکل برای اطمینان از آن است که اجرا با خیال راحت و نه می تواند ماشه برای گسترش coronavirus.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شده است تشویق ورزش لیگ و سازمان ها به حوادث در فلوریدا.

شهرستان کمیسیون رای دادند 4-1 به نفع یک 150.000 دلار بودجه بسته است که کمک خواهد کرد را به بازی در اینجا یک پیشنهاد آورده County کمیسیون صندلی Bryan Lober.

پول خواهد آمد از Brevard County 5% گردشگری توسعه مالیات بر اتاق های هتل ها و دیگر اجاره کوتاه مدت و 50.000 دلار از این پول به طور بالقوه می تواند بازپرداخت کمک های مالی دیگر.

از این پول:

  • 50.000 دلار خواهد بود در قالب یک سرمایه گردشگری امکانات کمک مالی برای کمک به پرداخت برای $260,000 در پیشرفت در این مسیر در Viera دبیرستان محل مورد نیاز برای پیگیری و زمینه وقایع تاریخ بازی های المپیک است. بروارد عضو هیئت مدیره مدرسه مت Susin گفت: حدود 165,000 قبلا بوده است امن برای این پروژه و دیگر جمع آوری کمک برای مسیر برنامه ریزی شده است در ماه ژوئن است که می تواند در بالا بردن $25,000 به $30,000.
  • تا 100.000 دلار خواهد بود در قالب یک گردشگری ورزشی کمک مالی برای کمک به پرداخت برای داوران و دیگر مقامات با نیمی از آن به طور بالقوه دیگر را جبران کمک های مالی.

علاوه بر این پیشنهاد خواستار شهرستان پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه به چشم پوشیدن تا 50.000 دلار در هزینه برای استفاده از سالن و هزینه های نیروی انسانی.

Brevard County Sheriff Wayne Ivey گفت: کمیسیون که گروه او 30.000 دلار در دولت جریمه پولی که او می تواند مستقیم به این رویداد برای جبران این شهرستان تعهد مالی به عنوان آن را می گیرند زیر ارائه چگونه است که بخشی از جریمه پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

بودجه پیشنهادی برای استفاده از هتل پول مالیات به اتفاق آرا تصویب صبح روز پنج شنبه توسط Brevard County گردشگری شورای توسعه.

این بازی برگزار خواهد شد که در هفته گذشته در ماه جولای و هفته اول آگوست.

بوکانان گفت: آنها نیز این است که امکان بستن در صورتی با دولت و ورزشی جوانان اتمام به نام دولت آفتاب بازی ها و همچنین مسابقات محلی در حوادث مانند گشت و گذار, چاپ صفحه یا والیبال ساحلی.

شهرستان کمیسر کورت اسمیت گفت: داشتن تاریخ بازی های المپیک در بروارد خواهد بود “فوق العاده ای ضربه در بازو برای جامعه کسب و کار ما.”

“اگر شما می توانید آن را خاموش بکشد آن را برنده-برنده” اسمیت گفت: Buchanan.

شهرستان کمیسیون رای دادند 4-1 به تصویب مشوق های با کمیسر جان Tobia مخالف است.

Tobia گفت که او احساس کردند که Brevard County قادر خواهد بود برای به دست آوردن بازی بدون ارائه مشوق. او گفت که از آنجا که بسیاری از ورزشکاران که شرکت در فلوریدا زندگی می کنند ، AAU مستقر در منطقه اورلاندو و بسیاری از مردم نمی پذیرای گرفتن در هواپیما تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس بیشتر فروکش.

“چرا باید ما آنها را هر چیزی؟” Tobia پرسید. شرکت کنندگان در “در حال رفتن به پرواز به شیکاگو.”

مالون گفت: شیکاگو و جوامع در کارولینای شمالی از جمله مناطقی است که می تواند به دنبال این رویداد است.

Tobia نیز مخالف این پیشنهاد به دلیل آن خواستار سرمایه اعطای تسهیلات به صف مقابل پرداخت می شود و نه به عنوان بازپرداخت است که در فرایند معمولی برای چنین کمک های مالی. که پس از کار بر روی Viera بالا پیگیری می تواند تکمیل شود در زمان رویداد.

بوکانان گفت: AAU تاریخ بازی های المپیک به طور معمول بزرگترین multisports رویداد در کشور جذب حدود 15000 ورزشکاران است. اما این رویداد کوچک خواهد شد در این سال به عقب به دلیل coronavirus.

جزئیات بیشتر در مورد چگونه بسیاری از ورزش ارائه خواهد شد بستگی دارد در محل در دسترس بودن و coronavirus مربوط به ملاحظات ایمنی.

بوکانان گفت: حوادث دیگر از میدانی است که ممکن است بخشی از این بازی ها شامل بازی بیس بال, بازی بسکتبال, baton twirling کاراته pickleball هفت در و هفت, فوتبال, بیسبال دارای توپ نرم, شنا تکواندو و کشتی است. دیگران که ممکن است اضافه شده شامل والیبال ساحلی, چوگان سرپهن, راگبی, فوتبال, گشت و گذار.

Lober گفت: این شهرستان تعهد مالی است که بسیار کمتر از آنچه که جامعه به طور معمول ارائه می کنند برای جذب AAU تاریخ بازی های المپیک مقایسه آن را به گرفتن یک لکسوس LS برای قیمت یک تویوتا آوالون.

بوکانان گفت: این احتمال وجود دارد خواهد بود یک شات مقابله Brevard County, می کند که به اندازه کافی سالن های میزبان این بازی ها زمانی که آنها در حال بازگشت به سطح قبلی 15,000 ورزشکاران است.

این بازی ها به طور معمول چرخش در میان چهار سایت در سراسر کشور — Des Moines, آیووا; گرینزبورو در کارولینای شمالی; همپتون ویرجینیا; و هوستون.

Brevard County قبلا میزبانی این بازی ها در سال 1994.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected]day.com. توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>