بروارد به میزبانی 2020 AAU تاریخ بازی های المپیک در تابستان امسال

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County برنده پیشنهاد برای میزبانی سال 2020 آماتور ورزشی اتحادیه های تاریخ بازی های المپیک بعد از این تابستان.

“ما کاملا هیجان زده است که ما در حال گرفتن این فرصت” Space Coast دفتر گردشگری, مدیر اجرایی, پیتر Cranis گفت.

بیشتر: Brevard به دنبال میزبان AAU تاریخ بازی های المپیک در تابستان امسال است که می تواند جذب 5,000 ورزشکاران

بیشتر: Disney World مجتمع در حال اجرا در برابر بروارد به میزبان AAU تاریخ بازی های المپیک در تابستان امسال

Cranis گفت که او انتظار دارد 10 تا 15 ورزش خواهد شد رقابت در سال 2020 تاریخ بازی های المپیک اگر چه هنوز جزئیات کار کرده. این بازی به احتمال زیاد خواهد شد در طول هفته گذشته در ماه جولای و هفته اول آگوست.

Cranis انتظار 2000 تا 3000 ورزشکاران به حضور و وجود دارد خواهد بود حداقل 3 میلیون دلار به 3.5 میلیون دلار تاثیر اقتصادی برای این شهرستان است. که شامل به عنوان بسیاری از 10,000 شب اتاق هتل, اجاره و همچنین افزایش کسب و کار در رستوران های محلی و مغازه های خرده فروشی.

کسب و کار بهره مند خواهند شد از هجوم ورزشکاران و مربیان و پدر و مادر و دیگران به این منطقه از سایر نقاط فلوریدا و کشورهای دیگر.

Cranis گفت: دولت آفتاب بازی رقابت برای فلوریدا residentswill برگزار شد در رابطه با تاریخ المپیک برای ورزشکاران از سراسر کشور را قادر می سازد Floirda ورزشکاران به رقابت در همان محل به عنوان ملت و نخبگان است.

جزئیات بیشتر انتظار می رود منتشر خواهد شد در یک کنفرانس خبری پنج شنبه زمانی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis را اعلام رسمی در مورد Brevard County, میزبانی وب, تاریخ بازی های المپیک است.

این رویداد سالانه در اصل برنامه ریزی شده بود برگزار می شود در این تابستان در نورفولک/همپتون/تاید واتر منطقه ویرجینیا. اما AAU مطلع شد که برخی از سالن های مورد نیاز برای این بازی به احتمال زیاد نمی خواهد در دسترس خواهد بود تا حدودی به دلیل نورفولک دانشگاه تعطیل است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در مه 28, the Brevard County کمیسیون و Brevard County گردشگری شورای توسعه به تصویب یک بسته از مشوق ها برای کمک به جذب کاربر بازی های المپیک به Brevard, بودجه شهرستان را 5% گردشگری توسعه مالیات بر اتاق های هتل ها و دیگر اجاره کوتاه مدت. آنها عبارتند از:

  • $50,000 در قالب یک سرمایه گردشگری امکانات کمک مالی برای کمک به پرداخت برای $260,000 در پیشرفت در این مسیر در Viera دبیرستان محل مورد نیاز برای پیگیری و زمینه وقایع تاریخ بازی های المپیک است که یک امضا ورزشی از بازی ها. بروارد عضو هیئت مدیره مدرسه مت Susin گفت: حدود 165,000 قبلا بوده است امن برای این پروژه و دیگر جمع آوری کمک برای مسیر برنامه ریزی شده است در این ماه است که می تواند در بالا بردن $25,000 به $30,000.
  • تا 100.000 دلار در قالب گردشگری ورزشی کمک مالی برای کمک به پرداخت برای داوران و دیگر مقامات با نیمی از آن به طور بالقوه دیگر را جبران کمک های مالی.

علاوه بر این طرح خواستار شهرستان پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه به چشم پوشیدن تا 50.000 دلار در هزینه برای استفاده از سالن و هزینه های نیروی انسانی.

Brevard County Sheriff Wayne Ivey گفت: کمیسیون که گروه او 30.000 دلار در دولت جریمه پولی که او می تواند مستقیم به این رویداد برای جبران این شهرستان تعهد مالی به عنوان آن را می گیرند زیر ارائه چگونه است که بخشی از جریمه پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

این خواهد بود که 54 AAU تاریخ بازی های المپیک و دومین بار در تاریخ بازی های المپیک برگزار خواهد شد در فضای Coast, برای اولین بار در سال 1994. آنها نیز برگزار شده است در دیگر فلوریدا جوامع چهار بار از جمله جکسون (1984) سنت پترزبورگ (1990), تالاهاسی (1991) و مرکزی فلوریدا (2000).

آوردن بازی ها در اینجا همکاری شامل AAU فضای سواحل دفتر گردشگری DeSantis های فلوریدا ورزشی بنیاد آفتاب دولت ها و شهرستان کمیسیون.

این برنامه ریزی رویداد مدیریت تیم خواهد بود رهبری جنینگز “زنگ زده” بوچانان کاکائو ساحل, AAU معاون اول رئیس جمهور و دیرین قهرمان تازه کار, جوانان ورزش است. او یک 2014 Space Coast ورزشی سالن از شهرت مشمول به عنوان یک بروارد گردشگری ورزشی پیشگام و اجرا شده است AAU حوادث و دیگر رویداد ورزشی برنامه نویسی در فضای Coast منطقه برای بیش از 30 سال است.

2020 بازی خواهد بود مدرج-نسخه معمولی تاریخ بازی های المپیک به دلیل COVID-19 و تردید برخی از ورزشکاران و خانواده های آنها به عددافزوده مانند یک رویداد است.

برای مثال 2019 تاریخ بازی های المپیک در گرینزبورو در ایالت کارولینای شمالی جذب 18,000 ورزشکاران و 50000 تماشاگر و آن را بزرگترین multisport رویداد در کشور است. چهارده مسابقات ورزشی برجسته شد در 11 روز رویداد.

میدانی بزرگترین رویداد با 13,601 آهنگ ورزشکاران شرکت کننده در این 2019 بازی.

قابل توجه تاریخ بازی های المپیک فارغ التحصیلان عبارتند از: له برون جیمز (بسکتبال), Dwayne Wade (بسکتبال) جکی جوینر Kersee (آهنگ), Carl Lewis (آهنگ), Madison Bumgarner (بیس بال) رابرت گریفین سوم (فوتبال) و حزقیال الیوت (فوتبال).

این داستان به روز خواهد شد.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>